Dział: Dam pracę

Kelner/kelnerka znajomość j.niemieckiego. Fulda

Data ważności: 2015-07-09
Województwo: --poza-Polską--

WalterFachKraft - to profesjonalny niemiecki pracodawca. Od 17 lat organizuje bezpieczne i legalne zatrudnienie. Posiada oferty pracy na terenie Niemiec, dla specjalistów różnych branż, tj.: gastronomia, budownictwo, energetyka, informatyka, motoryzacja, przemysł, medycyna. Dzięki fachowej obsłudze wciąż poszerzamy grono zadowolonych pracowników. Relacje z klientami budujemy bazując na wzajemnym szacunku i zrozumieniu.
Obecnie poszukuje osób do pracy wmieście Fulda w ****hotelu na stanowisko:

Kelner/ka z doświadczeniem i znajomością j. niemieckiego.
Nr ref: DE/KEL/F/0906
Oferujemy:

• zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• umowę o pracę na warunkach niemieckich
• pakiet świadczeń socjalnych
• ubezpieczenie
• pomoc polskojęzycznej osoby z ramienia firmy
• płatny urlop + dodatek świąteczny
• pomoc w uzyskaniu klasy podatkowej, meldunku w Niemczech
• wypłacamy zaliczki
• oraz wiele więcej
Obowiązki:
• Miła i rzetelna obsługa gości
• Przyjmowanie zamówień
• Serwowanie napoi, potraw
• Utrzymanie porządku w miejscu pracy
Wymagania:
• znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
• mile widziane wykształcenie w kierunku hotelarstwa-gastronomii
• doświadczenie w zawodzie
• wysoka kultura osobista, miła aparycja, niezawodność, przyjazne nastawienie

Wykorzystaj swoją szansę, nie czekaj - zgłoś się już dziś!!!
Zainteresowane osoby naszą ofertą pracy proszę o przesłanie CV w j. niemieckim (ze zdjęciem)wraz klauzulą dotyczącą przetwarzania danych na adres:
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
ul. Oławska 17
50-123 Wrocław

Tel: + 48 7136660801; +48 71 3666802
Kom. Tel: + 48 669 851 420

Ogłoszeniodawca

Firma: Walter-Fach-Kraft Personal GmbH