Dział: Dam pracę

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim

Data ważności: 2015-09-07
Województwo: Małopolskie

Główne obowiązki:
• Telefoniczna oraz mailowa obsługa Klientów w branży turystycznej,
• Wsparcie Klientów podczas planowania ich podróży,
• Interpretacja i wyjaśnianie Klientom procedur związanych z podróżą,
• Identyfikowanie potrzeb Klientów, aktywna pomoc przy rozwiązywaniu ich problemów przed,
w trakcie i po ich podróży,
• Zapewnianie najwyższej jakości obsługi Klienta,
• Szybkie i skuteczne reagowanie na zmieniające się potrzeby Klientów,
• Upewnianie się że wszelkie oczekiwania Klientów są spełnione,
• Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomosć języka niemieckiego w mowie i piśmie,
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• Zorientowanie na klienta oraz proaktywna postawa,
• Łatwość nawiązywania kontaktów,
• Zorientowanie na osiąganie celów oraz dbałość o szczegóły,
• Umiejętność pracy w zespole,
• Doświadczenie w call center/turystyce lub hotelarstwie będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
• Konkurencyjne wynagrodzenie (plus dodatkowe premie),
• Prywatny pakiet medyczny dla Ciebie i Twojej rodziny,
• Atrakcyjny pakiet benefitowy (karta Multisport, karty podarunkowe),
• Interesujące, pełnopłatne przez firmę szkolenie na początku zatrudnienia,
• Atrakcyjny system poleceń pracowników,
• Możliwości rozwoju i awansu w międzynarodowej korporacji,
• Międzynarodowe środowisko pracy z przyjazną atmosferą,
• Szybki proces rekrutacyjny z możliwością zdalnego przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych.

Ogłoszeniodawca

Firma: Serco