Dział: Dam pracę

Specjalista ds.analiz i kalkulacji - turystyka

Data ważności: 2015-08-07
Województwo: Małopolskie

Organizator zagranicznych wyjazdów turystycznych Net Holiday Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista ds. analiz i kalkulacji cen

Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:

• udział w tworzeniu cen sprzedawanej oferty.
• monitoring, analiza, kalkulacja cen imprez turystycznych
• analiza ekonomiczna działalności spółki i jej rozwoju w przydzielonym obszarze
• przygotowywanie sprawozdań, analiz oraz raportów wewnętrznych
• monitoring poprawności cen sprzedawanej oferty

Wymagania:
•Bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie MS Excel) - warunek konieczny
• zdolność analitycznego myślenia i wnioskowania
• wykształcenie wyższe w zakresie ekonomii, finansów lub rachunkowości
• poczucie obowiązku i zaangażowanie w pracę
• doskonała organizacja pracy, komunikatywność
• umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji
• dokładność, skrupulatność i szybkość wykonywanych działań
• umiejętność pracy pod presją czasu
• mile widziane doświadczenie w branży turystycznej oraz znajomość systemów rezerwacyjnych

Oferujemy:
• pracę w młodym i dynamicznym zespole w rozwijającej się firmie
• możliwość dalszego rozwoju zawodowego
• umowa o pracę

Zgłoszenia CV należy kierować mailem w tytule którego prosimy o wpisanie nazwy stanowiska: " Specjalista ds. analiz i kalkulacji cen"

Do zgłoszenia prosimy dołączyć oświadczenie:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Informujemy, iż odpowiemy jedynie na wybrane aplikacje.

Ogłoszeniodawca

Firma: NET HOLIDAY Sp z o.o.