Dział: Dam pracę

Manager ds. organizacji wyjazdów

Data ważności: 2015-08-27
Województwo: Mazowieckie

Jeśli:
• Masz doświadczenie w branży turystycznej (min. rok) i znasz produkty TUI?
• Masz doświadczenie w obsłudze klienta?
• Jesteś samodzielny i dobrze zorganizowany?
• Potrafisz pracować pod presją czasu?
• Bardzo dobrze posługujesz się pakietem MS Office (Excel, Power Point)
• Znasz jęz. niemiecki lub angielski w stopniu minimum komunikatywnym?
Odpowiedziałeś twierdząco na powyższe pytania? To oznacza, że szukamy właśnie Ciebie!

Zadania:

• kompleksowa obsługa całej sieci sprzedaży w zakresie zapytań grupowych
• przygotowanie ofert i kalkulacji na wyjazdy grupowe oraz doradztwo merytoryczne
• współpraca z zagranicą oraz miejscowymi agencjami TUI
• współpraca z liniami lotniczymi
• budowanie dobrych relacji z siecią sprzedaży
• realizacja celów sprzedażowych

Kandydatom oferujemy:
• Umowę o pracę w stabilnej firmie z możliwością rozwoju
• Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji oraz system premiowy oparty na wynikach
• Atrakcyjne zniżki na produkty TUI
• Szeroki pakiet socjalny, w tym m.in. bezpłatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć językowych, karty Multisport oraz ubezpieczenia na życie

To my tworzymy świat podróży wyjątkowych! Chcesz stać się jego częścią?