Dział: Dam pracę

POKOJÓWKA, PORTIER, WIELKA BRYTANIA

Data ważności: 2007-09-26
Województwo: --poza-Polską--

Biuro Podróży "Mazur-Tourist"
Leszek Korejwo
10-442 Olsztyn,
Ul. Kołobrzeska 1
tel. (089) 522 14 97, 522 14 99
fax (089) 522 14 98
NIP 739-121-86-80,
REG. 280017733

Od 1968 r biuro podróży
Od 2005 r Agencja Pośrednictwa Pracy Za Granicą nr 2178/1b

Poszukuje pracownika na stanowisko

POKOJÓWKA, PORTIER

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Obowiązki:

- Praca w hotelach (min 3*) na terenie całej Anglii

Wymagania:

- Doświadczenie na stanowiskach pokojówka, portier
- Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikacyjnym
- CV w j. angielskim, z doświadczeniem zawodowym z branży

Oferujemy:

- Zakwaterowanie
- Dojazd
- Kurs językowy w zakresie branżowym
- Tłumaczenie CV

CV można przesyłać na nasz adres e-mail

Ogłoszeniodawca

Firma: BP Mazur-Tourist