Dział: Dam pracę

Specjalista ds. Systemu Rezerwacji i IT

Data ważności: 2016-05-27
Województwo: Małopolskie

Znany na rynku T.O. poszukuje do pracy/współpracy Specjalisty ds. Systemu Rezerwacji i IT.

Zakres obowiązków:
Koordynowanie i obsługa systemów rezerwacyjnych Victor, MerlinX, strona WWW, tj. m.in.:
- wprowadzanie produktu do systemu rezerwacyjnego;
- aktualizacja cen (promocje, allotment, early booking, release, stop sale, itp.);
- aktualizacja i wgrywanie opisów i zdjęć;
- kalkulacja cen, tworzenie cenników i wprowadzanie do systemu;
- bieżące zmiany w rezerwacjach;
- kontrola i obsługa strony www itp;

Wymagania:
- znajomość systemu rezerwacyjnego Victor, MerlinX;
- wiedza w zakresie turystyki;
- bardzo dobra znajomość programu EXEL;
- umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, skrupulatność;
- znajomość języka angielskiego;
- dobra znajomość systemu Windows / iOS oraz pełnego Pakietu office;

Oferujemy:
Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub inną formę współpracy. Atrakcyjne wynagrodzenie.

Zapraszamy do kontaktu na lub pod nr telefonu 609685710.

Ogłoszeniodawca

Firma: Volare Travel