Dział: Dam pracę

Specjalista ds. rozliczeń i księgowości

Data ważności: 2016-06-15
Województwo: Małopolskie

NET-INVESTORS - spółka będąca właścicielem systemu rezerwacji usług turystycznych dla biur podróży i biur TMC pod marką TRIPNET, poszukuje profesjonalistów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

- Dekretacja i księgowanie dokumentów.
- Bieżąca weryfikacja dokumentów pod względem formalnym, rachunkowym oraz zgodności z procedurami wewnętrznymi.
- Weryfikacja rozliczeń z dostawcami i odbiorcami.
- Przygotowywanie analiz i zestawień.
- Uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami.
- Prowadzenie niezbędnej dokumentacji, raportów i rejestrów
- Obsługa systemów księgowych i wewnętrznych programów Klienta.
- Współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym.
- Wykonywanie innych zadań związanych z funkcjonowaniem Działu Księgowego.

Wymagania:

- Wykształcenie kierunkowe (rachunkowość, ekonomia) - mile widziane.
- Znajomość z zakresu księgowości oraz przepisów podatkowych.
- Doświadczenie związane z pracą w dziale księgowości.
- Praktyczna znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel).
- Znajomość systemu Sage Symfonia Finanse i Księgowość.
- Conajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego.
- Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
- Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
- Dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań.
- Samodzielność oraz systematyczność.

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i dotychczasowego doświadczenia.
- Szkolenia początkowe i zaawansowane.
- Pracę w inspirującym zespole, przyjaznej atmosferze z wykorzystaniem zaawansowanych systemów.
- Możliwość rozwoju kwalifikacji.

Szanujemy swój i Wasz czas, dlatego prosimy o niewysyłanie aplikacji przez osoby, które nie spełniają postawionych na tym stanowisku wymagań.

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Net-Investors sp. z o. o. sp. k., zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.02.101.926.j.t.)."

Ogłoszeniodawca

Firma: NET-INVESTORS