Dział: Dam pracę

Specjalista ds. turystyki Warszawa

Data ważności: 2016-07-21
Województwo: Mazowieckie

Grupa Thomas Cook poszukuje dla swojej Spółki w Polsce - firmy Neckermann Polska pracownika do biura sprzedaży zlokalizowanego w Warszawie przy ulicy Zwycięzców 42.

Ludzie w branży turystycznej mają jedną wspólną cechę: kochamy podróże!

Jeśli chcesz mieć swój udział w spełnianiu ludzkich marzeń o podróżowaniu dołącz do nas i podziel się z nami swoimi zdolnościami, jako

Specjalista ds. Turystyki- realizuj zadania:

- bezpośrednia, telefoniczna i e-mailowa obsługa Klienta
- obsługa kasy fiskalnej
- aktywny udział w procesie sprzedaży oferty Neckermann, Itaka, Grecos, Rainbow - dokonywanie czynności administracyjnych związanych z sfinalizowaniem zakupu imprezy turystycznej
- aktywna promocja i sprzedaż dostępnej oferty obcej (inni TO, bilety lotnicze, ubezpieczenia, inne)
- uczestnictwo w przedsięwzięciach organizowanych przez Neckermann np. promocje, targi, study tour
- dbałość o właściwy wygląd biura, jego witryny oraz ogólnego wizerunku,

Na starcie sprawdź czy spełniasz kilka naszych wymagań:

- powinieneś mieć doświadczenie w pracy z podobnym zakresem obowiązków
- musisz znać geografię ogólną świata
- powinieneś dobrze radzić sobie z pakietem MS Office (szczególnie Excel i Word)
- niezbędne do Twojej pracy będzie swobodne porozumiewanie się w języku angielskim i lub niemieckim

a jeśli znasz systemy rezerwacyjne używane w pracy w biurze podróży a także techniki sprzedaży- jesteś idealnym przyszłym Pracownikiem :). Nasz zespół to fajni ludzie i chcemy żeby było nas więcej!

Jesteśmy tolerancyjni, ale zarażamy…, więc jeśli też zarażasz:

- optymizmem i energią z siłą Niagary

- samodzielnością i zorganizowaniem Globtrotera

- działaniem szybkim i przemyślanym niczym Wrona nad Okęciem

Dołącz do Nas :)!

Wspólnie rozwiniemy naszą społeczność i jeszcze lepiej spełnimy marzenia o podróżowaniu i wypoczynku :)!

Odwdzięczymy Ci się:

- partnerskim traktowaniem, niezbędnym do poprawnych relacji

- najprawdziwszą na świecie umową o pracę z rynkową stawką, abyś czuł się pewnie i komfortowo

- różnorakimi szkoleniami, abyś jeszcze bardziej doskonalił swoje doskonałe już umiejętności

- zniżkami na podróże, abyś również Ty spełniał swoje marzenia

Jeśli jesteś podobny do nas i potrafisz zrealizować te zadania prosimy - prześlij swoje CV ze zdjęciem w języku polskim na adres e-mail do dnia 22 lipca 2016 r.

Powinieneś wiedzieć, że nasz proces zakończy się 25 lipca 2016 r., więc jeśli do tego czasu nie skontaktujemy się z Tobą spróbuj przy kolejnej okazji :)

Ogłoszeniodawca

Firma: Neckermann Saska Kępa