Dział: Dam pracę

Specjalista ds. organizacji podróży egzotycznych - Kraków

Data ważności: 2016-08-25
Województwo: Małopolskie

Touroperator Memories Vacations z siedzibą w Krakowie, specjalizujący się w organizacji ekskluzywnych podróży egzotycznych, zatrudni osobę do pracy na stanowisku SPECJALISTY DS. ORGANIZACJI PODRÓŻY.

Specjalista ds. organizacji podróży, po otrzymaniu szkolenia, będzie odpowiedzialny za obsługę zapytań o podróże egzotyczne "szyte na miarę" dla klientów indywidualnych i małych grup.
Najważniejszym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku jest tworzenie programów podróży dopasowanych każdorazowo do indywidualnych preferencji Naszych Klientów, a następnie rezerwacja wszystkich elementów podróży i przygotowanie wszelkich dokumentów
przydatnych Klientowi w czasie podróży. Kontakt z Klientem musi przebiegać w sposób profesjonalny, kulturalny, sumienny i sprawny.

Do obowiązków Specjalisty ds. organizacji podróży należy również rozwój zawartości strony internetowej poprzez tworzenie opisów destynacji i hoteli oraz uzupełnianie galerii zdjęć. Konieczny jest stały rozwój wiedzy w zakresie obsługiwanych kierunków podróży i monitorowanie sytuacji na międzynarodowym rynku turystycznym.

Przykładowe zadania przypisane do ww. Stanowiska pracy:
- Tworzenie programów podróży dopasowanych do indywidualnych preferencji Klientów
- Wycena i rezerwacja wszystkich świadczeń składających się na zaoferowaną podróż
- Redagowanie dokumentów podróżnych, informacji przewodnikowych, opisów hoteli, itp.
- Wzbogacanie zawartości strony internetowej o opisy hoteli i nowych kierunków podróży

Co jest konieczne do pracy w naszym zespole:
- Pasja i doświadczenie podróżnicze oraz wiedza na temat egzotycznych krajów
- Zaangażowanie, sumienność i "oko do szczegółów"
- Umiejętność poprawnego redagowania tekstów (komunikacja mailowa, opisywanie ofert podróży, wzbogacanie zawartości strony internetowej)
- Wysoka kultura osobista
- Znajomość języka angielskiego w stopniu min. średniozaawansowanym (sprawna komunikacja mailowa z kontrahentami z całego świata)

Co oferujemy:
- Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie touroperatorskiej
- Możliwość rozwoju zawodowego z uwzględnieniem indywidualnych predyspozycji i zainteresowań
- Doświadczenie w pracy z wymagającym Klientem nabywającym prestiżowy produkt
- Towarzystwo zgranego, miłego i profesjonalnego zespołu
- Podróże inspekcyjne do egzotycznych krajów
- Wynagrodzenie premiowe

Poszukujemy osób chętnych do pracy pn-pt w godzinach 9-17 w biurze w centrum Krakowa.

Chętnych uprzejmie prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym uwzględniającym informacje na temat odwiedzonych dotychczas krajów na adres .
Uprzedzamy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszeniodawca

Firma: Memories Vacations