Dział: Dam pracę

Specjalista ds. sprzedaży [branża hotelarska]

Data ważności: 2016-11-18
Województwo: Mazowieckie

Rozbudowany ośrodek hotelowy łączący ze sobą luksus historii i nowoczesną wygodę, poszukuje charyzmatycznej i otwartej osoby na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

- samodzielne zorganizowanie stanowiska sprzedaży w Warszawie

- działania mające na celu pozyskiwanie klientów indywidualnych i grupowych

- promocja ośrodka w różnych instytucjach

- sprzedaż dodatkowych wyspecjalizowanych ofert (np. ośrodek jeździecki)

- budowanie długotrwałych relacji z kluczowymi klientami

- stworzenie polityki ofertowej

- współpraca z Działem Marketingu

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (zarządzanie, marketing, turystyka, hotelarstwo)

- doświadczenie w sprzedaży usług w segmencie biznesowym

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

- czynne prawo jazdy kat. B

- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

- mocno rozwinięte kompetencje komunikacyjne

- zaangażowanie w pracę i realizację celów

- wysoka kultura osobista

Duży atut stanowić będzie:

- znajomość języka niemieckiego i/lub rosyjskiego

- doświadczenie w branży hotelarskiej na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- umowę o pracę z zatrudnieniem bezpośrednim

- pracę w biurze w centrum Warszawy

- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

- atrakcyjny system premiowy

- pracę od poniedziałku do piątku (okazjonalnie weekendy w przypadku eventów)

- wszelkie potrzebne narzędzia do pracy

Oferta pracy stałej.

Ogłoszeniodawca

Firma: FallWork