Dział: Dam pracę

Praca w BT Orion - Specjalista ds. turystyki

Data ważności: 2017-01-21
Województwo: Mazowieckie

Biuro Turystyki Orion w Warszawie poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista ds. turystyki
Opis stanowiska
Zakres obowiązków:
- kompleksowa obsługa Klienta indywidualnego - sprzedaż agencyjna gotowych pakietów wycieczek, biletów lotniczych, ubezpieczeń, produktów własnych BT Orion itp.
- aktywne pozyskiwanie Klientów indywidualnych i grupowych, w tym promocja produktów na portalach społecznościowych, prowadzenie fanpage a sprzedaży agencyjnej w serwisie Facebook
- tworzenie zindywidualizowanych ofert dopasowanych do potrzeb Klientów
- bezpośredni kontakt z Touroperatorami
- kreowanie dobrego wizerunku Biura Turystyki Orion na rynku
- fakturowanie
- prowadzenie, aktualizacja strony www.oriotravel.pl - oferta agencyjna

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe lub dwa lata doświadczenia w branży turystycznej
- biegła znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
- komunikatywność, asertywność, umiejętność pracy w warunkach stresu
- zdolność do pozyskiwania nowych klientów i znajomość technik sprzedaży
- dobra organizacja pracy, samodzielność, duża inicjatywa własna
- orientacja na osiąganie wyznaczonych celów
- znajomość geografii turystycznej
- znajomość aktualnych destynacji sprzedażowych największych touroperatorów w Polsce (produkt turystyczny)
- umiejętność obsługi komputera i innych urządzeń biurowych - terminal, kasa fiskalna itd.
- dobra znajomość pakietu Microsoft Office

Mile widziane:
- doświadczenie w pracy w biurze podróży
- znajomość systemów rezerwacyjnych takich jak: MerlinX, Blue Vendo, Sykon, indywidualne systemy rezerwacyjne touroperatorów, BedsOnline, booking.com, Voyager, Euroticket, systemy rezerwacji biletów PKP i autokarowych (Polski Bus, Polonus)
- czynne prawo jazdy kat.B
- znajomość innych języków obcych

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
- elastyczność - pełny lub niepełny etat
- ciekawą pracę przy różnorodnych projektach turystycznych w firmie o wieloletnim doświadczeniu i mocnej pozycji na rynku
- atrakcyjne wynagrodzenie uwzględniające system premiowy (prowizyjny)
- możliwość dalszego rozwoju osobistego poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji poprzez formularz zgłoszeniowy: http://btorion. pl/praca - w - biurze - turystyki - orion/specjalista - ds - turystyki/

Ogłoszeniodawca

Firma: P.U.H. Biuro Turystyki Orion