Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Praca na Wyspach Kanaryjskich
- Specjalista ds Turystyki
- Contracting Manager - Hotels (f/m/x)
- Stażysta / Stażystka w zespole ds. Wsparcia i...
- Praca w salonie wakacje.pl w Pruszkowie
- Kierowca autokaru (kategoria D)
- Biuro Podróży w Pruszkowie
- Specjalista ds Turystyki Czechowice Dziedzice
- Specjalista d.s sprzedaży
- Specjalista d/s turystyki BP ITAKA
Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za treść ogłoszeń. Za treść ogłoszeń odpowiada ogłoszeniodawca.
Data ważności: 2009-09-29
Województwo: -wszystkie-
Jestem Gastronomikiem z krwi i kości a pracuje w tym zawodzie już od 1975 roku. Mając 22 lata juz miałem pierwszą restauracje w Ajencji co w owych czasach było rzadko spotykane . Obecnie szukam pracy w moim Fachu gdyz prace tą znam i każdy rodzaj pracy w tym zawodie nie jest mi obcy tak że jak Kucharz który bedzie rozmawiał ze mną to nie bedzie mi opowadał histori co On nie potrafi bo potrafie tez gotować i nie dam sobie wciskać cos co nie ma racji bytu. Znam sie pracy w Barze i wiem co mozna i co jeszcze czasami sie próbuje aby Barman mógł coś że tak powiem niedolać lub ????? Jak trzeba to i poprowadze Disco bo zostało mi jeszcze ca 286 płyt orginalnych jak kiedys prowadziłem Disco. Praca przy kompie też nie jest dla mnie nowościa bo pracowałem na różnych programach w Restauracji jak i w recepcji co ta praca też nie jest mi obca . W sprawie pracy dla mnie to prosze dzwonic na nr tel lub na mój e mail.
Dział: Szukam pracy
Menager Hotelu i Restauracji
Data wstawienia: 2009-08-30 11:17Data ważności: 2009-09-29
Województwo: -wszystkie-
Jestem Gastronomikiem z krwi i kości a pracuje w tym zawodzie już od 1975 roku. Mając 22 lata juz miałem pierwszą restauracje w Ajencji co w owych czasach było rzadko spotykane . Obecnie szukam pracy w moim Fachu gdyz prace tą znam i każdy rodzaj pracy w tym zawodie nie jest mi obcy tak że jak Kucharz który bedzie rozmawiał ze mną to nie bedzie mi opowadał histori co On nie potrafi bo potrafie tez gotować i nie dam sobie wciskać cos co nie ma racji bytu. Znam sie pracy w Barze i wiem co mozna i co jeszcze czasami sie próbuje aby Barman mógł coś że tak powiem niedolać lub ????? Jak trzeba to i poprowadze Disco bo zostało mi jeszcze ca 286 płyt orginalnych jak kiedys prowadziłem Disco. Praca przy kompie też nie jest dla mnie nowościa bo pracowałem na różnych programach w Restauracji jak i w recepcji co ta praca też nie jest mi obca . W sprawie pracy dla mnie to prosze dzwonic na nr tel lub na mój e mail.
Ogłoszeniodawca
Zobacz inne ogłoszenia z tego działu
Zobacz inne ogłoszenia z tego działuWakacje w Turcji: turyści rozczarowani
Zniżki z kartą Karkonosze Regioncard
Seniorzy chętniej wyjeżdżają na wakacje
MSZ w sprawie Egiptu i Ukrainy
Rośnie liczba wypadków podczas wakacji
Ceny hoteli: Gdzie wzrosły, gdzie spadły?
Wiecie coś na temat HolidayWorld.pl
Itaka - podsumowanie sezonu 2011
Ostatniemiejsca.pl w przebudowie
Nowy obiekt w sieci Polish Prestige Hotels & Resorts
Meteorolodzy uspokajają linie lotnicze
