Ogłoszenia
Ogłoszenia
- PRACA W BIURZE PODRÓŻY SUN CENTER
- Pilot do Budapesztu 23/24.06.2026
- Noclegi nad kaszubskim jeziorem, z basenem obok...
- Specjalista ds. turystyki Warszawa- Bemowo
- Specjalista ds Turystyki
- Pielęgniarka na zieloną szkołę
- Zawód Referent D/S Turystyki
- Oferta pracy w Biurze Podróży
- SPECJALISTA DS. PRZETARGOWYCH
- Stażysta / Stażystka w Zespole Sprzedaży Grupowej...
"Dama z łasiczką" wróciła do Krakowa
"Dama z gronostajem" znów jest w Krakowie. Obraz Leonarda da Vinci wrócił wczoraj z Węgier, gdzie był od października wystawiany w budapesztańskim Muzeum Sztuk Pięknych.
Obraz powszechnie nazywany "Dama z łasiczką" na czas wyjazdu był ubezpieczony i wyceniony na kwotę 300 mln euro. Obraz jednak długo nie zagości w Krakowie. W kwietniu pojedzie do Warszawy, gdzie do września będzie prezentowany na wystawie "Skarby Muzeum Czartoryskich znane i nieznane" w Zamku Królewskim.
Węgrzy w zamian za dzieło da Vinci wypożyczyli krakowskiemu Muzeum Narodowemu obraz Francisco Goi "Epizod z hiszpańskiej wojny o niepodległość". Obejrzało go ponad 18 tys. widzów.
Komentarze
Tagi:
Dział biura turystyczne:
Travelplanet: sprzedaż czerwcowych wyjazdów do Hiszpanii wzrosła o
Stanowisko ITRP w sprawie nowelizacji ustawy o zmianach w
Komisja Europejska wydała opinię w sprawie przywrócenia kontroli
Dział centra informacji i promocji:
XXIII edycja Konkursu na Najlepszy Produkt
Ciekawy pomysł na promocję
Konferencja Nowe Trendy w Turystyce już w przyszłym
Lublin z nową atrakcją
Wielkopolska Organizacja Turystyczna chce ułatwić planowanie krótkich
Starsze aktualności:
Ekologia może się opłacać w
Grecja wprowadza opłatę
TUI: Brytyjczycy na wakacjach chcą czuć się jak w
Komórka obowiązkowa na
Gdzie polecieli Polacy na Boże
Kraje nadbałtyckie lepiej niż
Wyjazdy na Boże Ciało - zmiana
Podhale: Karta Tatrzańska spełnia swoją rolę
Wypadek autokaru na autostradzie A4 w woj. opolskim
Spadła atrakcyjność turystyczna Neapolu
Wypadek autokaru pielgrzymkowego niedaleko Lichenia
Ośrodek rządowy dostępny dla turystów
Air Italy Polska ma o jeden samolot więcej
