Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Pilotaż z Wrocławia w Bieszczady/28-30.05
- pilot wycieczki 29-31 maja Szczecin - Dźwirzyno
- Specjalista ds Turystyki
- BP ITAKA - WARSZAWA - Specjalista ds. Turystyki
- Specjalista ds. sprzedaży wycieczek online (praca...
- MULTITOUR - Specjalista ds. turystyki
- Pilotaż studenckich obozów integracyjnych
- Rezydent Turystyczny (asystent) - Rodos
- Specjalista / Specjalistka ds. marketingu i...
- Pałac sprzedam
Ruszyła sprzedaż oferty Rainbow Tours na lato 2011
W sieci sprzedaży pojawiły się 3 katalogi - 2 z ofertą wczasową i 1 z wycieczkami objazdowymi samolotem i autokarem. Promocja sprzedaży organizowana jest pod hasłem "Wakacje za darmo i do końca życia".
Rainbow Tours gwarantuje, że z rezerwacji zrobionych do 31 grudnia 2010 wybierze jedną i osoby z tej rezerwacji otrzymają możliwość spędzania wakacji z Rainbow Tours co roku, do końca życia i za darmo.
- Cała oferta na lato 2011 została znacznie zmieniona. Przede wszystkim wydzieliliśmy osobny katalog z wycieczkami objazdowymi. Klienci zainteresowani tego typu wakacjami mają teraz wszystkie oferty zebrane w jednym katalogu. To najszersza oferta na polskim rynku - klienci mają do wyboru ok. 120 programów w Europie i pozostałych częściach świata - mówi Emilia Bratkowska dyrektor produktu Rainbow Tours.
Pozostałe 2 katalogi zawierają oferty wczasowe. W lato 2011 Rainbow Tours duży nacisk położył na rozwój właśnie oferty wczasowej - obecnie do wyboru aż 27 kierunków w basenie Morza Śródziemnego i wiele nowych hoteli. Biuro oferuje Sardynię i w tym roku po raz pierwszy Rumunię - Mamaię. Zwiększona również została oferta hoteli All inclusive we wszystkich wakacyjnych kierunkach.
Bardzo ważnymi klientami dla Rainbow Tours są rodziny z dziećmi. W lato 2011 przygotowano dla nich wiele hoteli rodzinnych do wyboru, a przede wszystkim specjalne kuby dla całej rodziny - Figlokluby. Autorska koncepcja Figloklubów została przygotowana przez najbardziej doświadczony na polskim rynku zespół, specjalizujący się w animacjach oraz programach klubowych. W Figloklubach realizowany będzie specjalnie przygotowany program dla dzieci do 12 lat oraz wiele atrakcji dla rodziców.
Od 17.11 ruszyła również kampania reklamowa lato 2011. Rainbow Tours będzie obecny w wielu magazynach turystycznych, tygodnikach opinii oraz innych kolorowych, internecie, telewizji, a także w kinach przed seansami Harrego Pottera.
-Od 22.11 zaplanowane są konferencje sprzedaży w 6 miastach w Polsce. - Chcemy przybliżyć zmiany w ofercie jak najszerszemu gronu naszych agentów. To również dobra okazja do poznania tych, z którymi przez cały sezon rozmawiamy przez telefon - mówi Emilia Bratkowska szefowa działu produktu Rainbow Tours.
Rainbow Tours planuje zwiększyć sprzedaż o ok. 30% w stosunku do lata 2010.
Komentarze
Tagi:
Dział biura turystyczne:
Biura podróży oraz produkty turystyczne łączą siły podczas Akademii Produktu
TUI publikuje wyniki za I
Czerwcowy długi weekend zapowiada się lepiej niż
Dział promocje dla turystów:
Bilety FlixBusa dostępne w
LOT wprowadza odroczone
Wygoda Travel rozpoczęła sprzedaż oferty
eTravel dołącza do programu
Linie flydubai uruchomią specjalne połączenia dla kibiców
Starsze aktualności:
Praga chwali się sukcesami w
Zmarł prof. Grzegorz
WP Holding docenia sektor
Grecja zmodernizuje przejście graniczne w
Kto straci, a kto zyska na zmianie
Kto wybierał małe obiekty noclegowe w 2024
Ilu turystów odwiedziło
Na czerwcówkę chętniej niż rok
Bułgaria: uwaga na śnieżyce i deszcze
Zwierzę na wakacje bez paszportu (do jesieni)
Wierchomla: 7 osób rannych w wypadku autokaru
Prywatyzacja uzdrowiska w Rabce
Niemowlak musi być obecny przy wyrabianiu paszportu
Lizbona: nowe międzynarodowe lotnisko w Alcochete
Radisson SAS Alcron - Praga wyróżniony za ofertę kulinarną
Jak przebić się przez granicę poza Europą?
UOKiK: PKP zapłaci 100 tys. zł za naruszanie praw pasażerów
Powstało Centrum Informacji o Pustynnych Rejonach Świata
Podlaskie oferuje nowy przewodnik dla turystów
Nowy Prezes Zarządu TUI Poland
Festiwal muzyki ciężkiej i mrocznej w Bolkowie
PPL nadal portem niekoordynowanym
Pracownicy hoteli powoli wracają z Wysp Brytyjskich do Polski?
Gdańsk: awaryjne lądowanie samolotu Ryanair z powodu dymu w kabinie
Zadania Narodowej Organizacji Turystycznej Ukrainy w Polsce
Awaryjne lądowanie samolotu JetBlue
LOT podnosi cenę za loty z Babimostu
W jakich miejscach za granicą można rozkładać namiot
