Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Specjalista ds. organizacji imprez turystycznych
- Rezydent Hotelowy / Pilot wycieczek KRETA
- Specjalista ds. turystyki grupowej
- Recepcjonistka Front desk w hotelu
- Specjalista ds. turystyki wakacje.pl Łódź CH M1
- Motorcycle Trip Advisor / Doradca ds. Wypraw...
- ekspert d/s sprzedaży ofert z katalogów TUI
- Wędrówka po linii piasku- Algieria 13 dni
- Pracownik biura turystycznego w Katowicach
- INCENTIVE TRAVEL MANAGER
Polska Grupa Uzdrowisk promuje Dolny Śląsk
W sierpniu bieżącego roku rozpoczął się cykl kampanii promujących walory Dolnego Śląska, których organizatorem jest Dolnośląska Organizacja Turystyczna. W akcję zaangażowała się Polska Grupa Uzdrowisk.
Kolejna edycja kampanii rozpoczęła się 5 listopada i potrwa aż do 1 stycznia 2013 roku. Tym razem partnerami tego wydarzenia będą nie tylko ośrodki Polskiej Grupy Uzdrowisk, ale również hotele należące do spółki Interferie - hotele Malachit oraz Bornit.
- W poprzedniej edycji tej kampanii oferta Polskiej Grupy Uzdrowisk cieszyła się dużym zainteresowaniem. Punkty informacyjne odwiedziło wiele osób, zarówno mieszkańców regionu Dolnego Śląska, jak i turystów, będących przejazdem we Wrocławiu. Wierzę, że najbliższe miesiące pokażą tego efekty, czyli dalszy, dynamiczny wzrost liczby gości w naszych ośrodkach - zarówno w ramach lecznictwa, jak i turystyki uzdrowiskowej. Jednakże największe zainteresowanie wzbudza oferta medical SPA, dostępna we wszystkich naszych uzdrowiskach oraz hotelach. Pod tym względem, staliśmy się poważną konkurencją dla największych ośodków SPA nie tylko w Polsce, ale także w Europie, dzięki temu, że poza standardowymi zabiegami, oferujemy także infrastrukturę leczniczą i rehabilitacyjną, co razem daje znaczącą wartość dodaną do ofert - oznajmił Marcin Chmielewski, Prezes Zarządu, KGHM Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych S.A., właściciela Polskiej Grupy Uzdrowisk oraz spółki Interferie i hotelu Interferie Medical SPA w Świnoujściu.
Podczas kampanii hotele i uzdrowiska będą mieć okazję do zaprezentowania swoich materiałów promocyjnych oraz aktualnych ofert. Miejscem drugiej kampanii będzie Dworzec Główny PKP we Wrocławiu.
Pierwszy etap akcji (od 5 listopada do 30 listopada) obejmie prezentację oferty świąteczno - sylwestrowej. Drugi etap (od 3 grudnia do 1 stycznia 2013) to promocja oferty skierowanej głównie do kobiet: "Wiosenne porządki - przygotuj się w Medical SPA na wiosnę".
Komentarze
Tagi:
Dział centra informacji i promocji:
Zmiana na czele Rady Polskiej Organizacji
Travelist typuje gdzie pojadą Polacy w 2026
Jak i dokąd jeździli Polacy w 2025
Dział hotele, pensjonaty:
Parlament Europejski przyjął zmiany w dyrektywie
Travelist: po feriach ceny noclegów
Wreszcie reszta Polski w Przewodniku
Starsze aktualności:
Skytrax wybrał najlepsze lotniska w 2025
GUS: liczba turystów w Polsce
Sieć a&o osiągnęła kolejny
Travelist wybiera najlepsze
Nekera zamknęła sezon
Turyści chcą mieć pewność
Gastronomia: wzrost cen ograniczony przez dużą
Yanosik pomaga atrakcjom
Ostatnie wolne miejsca na spotkanie z Grecją we
OLT Express: jeszcze więcej połączeń. Dokąd?
Airberlin redukuje liczbę samolotów
Kiedy Boeing przedstawi propozycje odszkodowań?
Sfinks otworzył kolejnego WOOKa w Poznaniu
Biura: Która destynacja najtańsza?
Bezpłatne konto Hotelarz na HolidayCheck.pl
PKP Intercity kolejny rok na minusie?
Ergo Arena wybrała operatora gastronomicznego
Uwaga - możliwe utrudnienia na lotnisku w Brukseli
Rusza projekt "Welcome to Gdańsk"
HotelsPro - darmowy system rezerwacji hotelowych
Czeskie Karkonosze - sezon narciarski trwa
Odlotowa Galeria w Katowickim Porcie Lotniczym
