Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Pilot Azerbejdżan Gruzja
- Zatrudnię kadrę na kolonie
- Rezydent lotniskowy Antalya/Turcja
- Wychowawca na kolonie od 20 lipca 2026 sport
- Samodzielny przewodnik - tłumacz Tajlandia
- Regionalny Manager Sieci Agencyjnej -...
- Specjalista ds. Sprzedaży CUDNE PODRÓŻE
- Specjalista / Specjalistka ds. Turystyki
- System rezerwacji online Feniqs
- SPECJALISTA DS. TURYSTYKI
W Warszawie powstanie nowy Holiday Inn
UBM Development AG wybuduje Holiday Inn przy ul. Twardej w Warszawie. InterContinental Hotels Group (IHG) będzie operatorem 254-pokojowego Holiday Inn Warsaw City Centre w oparciu o umowę dotyczącą zarządzania pomiędzy IHG a UBM.
Holiday Inn Warsaw - City Centre będzie pierwszym w Polsce hotelem Holiday Inn z Open Lobby i dołączy do sześciu innych hoteli IHG w Polsce. Jest to też piąty hotel stanowiący efekt współpracy UBM z IHG.
Prace budowlane rozpoczną się w pierwszym kwartale 2016 r. i mają potrwać około 22 miesięcy. Obecnie trwają działania administracyjne w celu zmiany pierwotnego pozwolenia na budowę obiektu biurowego. Budynek będzie wyróżniać się architekturą — z wyglądu przypomina nowojorski Flatiron. Hotel będzie oferować salę konferencyjną, restaurację, bar i klub fitness na XVI piętrze z panoramą miasta.
Budynek zaprojektowała na cele biurowe pracownia Dan-Projekt, która zajmie się także uzyskaniem pozwolenia na budowę hotelu.
Projektowaniem hotelu i kierowaniem inwestycją zajmą się specjaliści z UBM Polska. Samą budowę, która będzie kosztować około 25 milionów EUR, zorganizuje bezpośrednio zespół ds. zarządzania projektami UBM Polska.
Hotel będzie położony zaledwie 500 m od Pałacu Kultury i Nauki oraz kompleksu handlowo-biurowo-rozrywkowego Złote Tarasy.
Holiday Inn Warsaw - City Centre będzie wyróżniać się markową koncepcją Open Lobby z całodobową restauracją i barem. Aranżacja Open Lobby w hotelach Holiday Inn łączy w sobie recepcję, restaurację, bar, salon i centrum biznesowe w otwartej, spójnej przestrzeni o nowoczesnym wystroju. Inspiracją dla tej koncepcji był sposób wykorzystania miejsca w domach.
Ożywienie na rynku nieruchomości w Polsce oraz pozytywne trendy w dziedzinie turystyki wypoczynkowej i biznesowej w Warszawie zachęcają wielu nowych inwestorów. "Choć nie ma jeszcze ostatecznego pozwolenia na budowę, UBM może sprzedać Holiday Inn Warsaw - City Centre w niedalekiej przyszłości jednemu z funduszy na podstawie umowy o transakcji terminowej" — powiedział Rudolf Grossmayer, dyrektor zarządzający UBM Twarda Sp. z o.o., wyjaśniając strategię biznesową. Podobnie jak w przypadku InterContinental Warsaw UBM działa jako deweloper i podejmuje wszystkie czynności związane z nabyciem działki, zarządzaniem pracami projektowymi i budowlanymi, a także zawarciem długoterminowego kontraktu z operatorem. Ukończony, funkcjonujący hotel zostaje następnie sprzedany i wzięty w leasing. UBM ponosi ryzyko operacyjne, dlatego wewnętrzny zespół ds. zarządzania aktywami UBM towarzyszy IHG w sprawach operacyjnych.
W Europie działają obecnie 282 hotele Holiday Inn i planuje się otwarcie kolejnych 37.
Komentarze
Tagi:
Dział hotele, pensjonaty:
Mercure Gdynia Centrum w nowej
Czerwiec w hotelach lepszy niż przed
Forum Regionalnych Organizacji Turystycznych popiera stanowisko
Starsze aktualności:
Co jest problemem w transporcie na
LOT chwali się nowymi fotelami i nowym
Które paszporty otwierają najwięcej
PPL przyłącza się do kampanii Włącz tryb pasażera z
Lipiec nie dopisał, sierpień ma być
Unia wymusza stopniową rezygnację z jednorazowych
Bezpłatne połączenie do atrakcji
Zakłócenia na polskich
Ecco Travel uruchomił
MSZ o stanie bezpieczeństwa we Francji
Trzy razy Nautica - zamieszanie wokół upadłego biura
Dania przyciąga organizatorów kongresów
Wysoki wzrost kar dla gapowiczów w Paryżu
Polki coraz częściej sięgają po whisky
Wielkopolska wybrała najlepsze produkty turystyczne
Tunezja uzbroi policję turystyczną
Apartament w Zakopanem na Święta
apartamenty na doby wynajem Warszawa
Specjalista ds.turystyki w Salonie Firmowym Itaka w Krakowie
Turyści rezygnują z wakacji w Maroku i Tunezji?
Itaka i Rainbow rozpoczynają sprzedaż egzotyki 2016/2017
Hiszpania, Grecja czy Włochy? Dokąd turyści latają najczęściej z Wrocławia?
Prawie o połowę więcej Polaków wyleci w tym roku na majówkę
Port lotniczy w Bydgoszczy z certyfikatem unijnym.
Lotnisko na Malcie zamknięte na kilka godzin po katastrofie lotniczej
Grecja na czele najpopularniejszych kierunków w systemie Merlin X
LOT i Turkish Airlines przygotowują grunt pod umowę joint-venture
Itaka rozpoczyna sprzedaż oferty zimowej
Udziały w Aer Lingus wystawione na sprzedaż
Co biura proponują zamiast Egiptu?
Oasis Tours nie wypłaca pensji
