Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Praca na Wyspach Kanaryjskich
- Specjalista ds Turystyki
- Contracting Manager - Hotels (f/m/x)
- Stażysta / Stażystka w zespole ds. Wsparcia i...
- Praca w salonie wakacje.pl w Pruszkowie
- Kierowca autokaru (kategoria D)
- Biuro Podróży w Pruszkowie
- Specjalista ds Turystyki Czechowice Dziedzice
- Specjalista d.s sprzedaży
- Specjalista d/s turystyki BP ITAKA
Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za treść ogłoszeń. Za treść ogłoszeń odpowiada ogłoszeniodawca.
Data ważności: 2009-09-18
Województwo: Mazowieckie
Witam,
Jestem absolwentem studiów dziennych na kierunku Wychowanie Fizyczne w Zamiejscowym Wydziale Wychowania Fizycznego.
Swoją przyszłość chciałbym związać z pracą w turystyce. Podróże to moja wielka pasja i praca w tym zawodzie pozwoliłaby mi ją rozwijać.
Chętnie podejmę pracę w biurze podróży (Warszawa) oraz przy organizacji wyjazdów dzieci i młodzieży na obozy i kolonie. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Wielokrotnie wyjeżdżałem na kolonie w Polsce i zagranicą.
Na obozach mógłbym pełnić funkcje w miarę swoich zdobytych uprawnień tj
- instruktora
- wychowawcy
- kierownika
- ratownika
Ponad to do umiejętności które posiadam zaliczyć należy biegłą znajomość obsługi komputera Windows, MS- Office, Internet, pisanie bezwzrokowe na klawiaturze oraz posiadam prawo jazdy kategorii "B".
Jestem osobą odpowiedzialną, ambitną, zaangażowaną w to co robię, lubię pracować z ludźmi, szybko nawiązuję kontakty.
Choć nie posiadam wykształcenia turystycznego ( może w przyszłości zrobię 2 fakultet) to bardzo chciałbym pracować i podnosić swoje kwalifikacje właśnie w Turystyce.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt emailowy. CV i inne formalności również na emaila.
pozdrawiam
Dział: Szukam pracy
SZUKAM PRACY W TURYSTYCE, BIURO PODRÓŻY, WYJAZDY
Data wstawienia: 2009-08-19 12:49Data ważności: 2009-09-18
Województwo: Mazowieckie
Witam,
Jestem absolwentem studiów dziennych na kierunku Wychowanie Fizyczne w Zamiejscowym Wydziale Wychowania Fizycznego.
Swoją przyszłość chciałbym związać z pracą w turystyce. Podróże to moja wielka pasja i praca w tym zawodzie pozwoliłaby mi ją rozwijać.
Chętnie podejmę pracę w biurze podróży (Warszawa) oraz przy organizacji wyjazdów dzieci i młodzieży na obozy i kolonie. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Wielokrotnie wyjeżdżałem na kolonie w Polsce i zagranicą.
Na obozach mógłbym pełnić funkcje w miarę swoich zdobytych uprawnień tj
- instruktora
- wychowawcy
- kierownika
- ratownika
Ponad to do umiejętności które posiadam zaliczyć należy biegłą znajomość obsługi komputera Windows, MS- Office, Internet, pisanie bezwzrokowe na klawiaturze oraz posiadam prawo jazdy kategorii "B".
Jestem osobą odpowiedzialną, ambitną, zaangażowaną w to co robię, lubię pracować z ludźmi, szybko nawiązuję kontakty.
Choć nie posiadam wykształcenia turystycznego ( może w przyszłości zrobię 2 fakultet) to bardzo chciałbym pracować i podnosić swoje kwalifikacje właśnie w Turystyce.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt emailowy. CV i inne formalności również na emaila.
pozdrawiam
Ogłoszeniodawca
Zobacz inne ogłoszenia z tego działu
Zobacz inne ogłoszenia z tego działuOLT Express Germany w rękach holenderskiego inwestora
Pierwsze posiedzenie Rady POT VI Kadencji
Nowość w ofercie Wygoda Travel
Warszawa: na miejscu hotelu stanie wieżowiec
Schronisko w Tatrach bardziej ekologiczne
Pierwsze hotele tematyczne w Polsce
Starbucks zamierza zapłacić podatek fiskusowi
Gdzie na wakacjach spotkasz kanibali?
Co będzie trendy w turystyce w 2013 roku?
