Ogłoszenia
Ogłoszenia
- poszukuję pilota trasa Września- Warszawa
- KONSLUTANT/KONSULTANTKA DO DZIAŁU CALL CENTER
- SPECJALISTA / SPECJALISTKA DO DZIAŁU KONTROLI...
- SPECJALISTY/SPECJALISTKI DO DZIAŁU MARKETINGU
- SPECJALISTA/SPECJALISTKA DS. ROZLICZEŃ I...
- Sun Way Travel w Łodzi poszukuje Specjalistki/ty
- Specjalista ds turystyki Konin - biuro podróży...
- Specjalista / Specjalistka ds. Turystyki
- Meble do salonu franczyzowego TUI
- Specjalista ds.Turystyki
Forum grupa: Turystyka zagraniczna wyjazdowa
|
POSZKODOWANI VOICE - SMSData wysłania: 2009-10-29 23:15 Autor: Czytelnik IP 83.9.128.*ja zakupiłam voucher 11.06.2008.najpierw miałam problem z dodzwonieniem się tam . wreszcie mam tel; podaję państwu 0224359912 .tam wielokrotnie dzwoniłam i nic nie są mi w stanie pracownicy powiedzieć na temat wyjazdu na voucher na teneryfe. pani która się niby nami miała opiekować i załatwiać wszystkie sprawy związane z wyjazdem naszym na teneryfę 21pażdziernika elżbieta jankowska już tam nie pracuje.-dziwne ale dobra ..Wydębiłam więc tel;komórkowy do drugiego pana kupis szymon , który niby miał przejąć nas po tej pani eli .tel; do niego na kom to 504475921. - zadzwoniłam i ten pan powiedział że mam lecieć 12 pażdziernika mimo że na dokumentach kwestionariuszu rezerwacyjnym podałam datę 20pażdziernik . zdziwiłam się bo dał mi ten pan trzy dni na wylot niby - niby wylot ,podejrzewam bo nie był w stanie podać mi numeru lotu , ani numeru rezerwacji hotelu na teneryfie. poprosiłam by przesłał mi to wszystko chociaż mailem bo ciężko tak polecieć w ciemno prawda...? ?.pan kupis obiecał, że przyśle wszystko jednak do tej pory tj. 29pażdziernika 2009r- cisza - wcale się do mnie nie odezwał a próby połączenia się z nim na kom. są żadne po prostu nie odbiera tel;albo jest na szkoleniu .bla bla ...ciekawe jakim? może na takim gdzie uczy nabijać klientów w butelkę..... mimo że dzwoniłam codziennie kilka razy nie udało mi sie z nim skontaktować.. w biurze ciągle mi odpowiadają ze pan kupis do mnie oddzwoni.....mam tego serdecznie dość .....szukam ludzi poszkodowanych w ten sposób i oszukanych jak ja .nie podaruję im tego ...kieruję sprawę do federacji konsumentów .Zresztą powiem państwu że sprawdzałam tą firmę telefonicznie w Apartamencie sportu i turystyki to biuro nie jest tam zarejestrowane nawet ....więc wiem że dałam się nabrać.....proszę o kontakt z osobami które zostały tak samo wykiwane jak ja ...moje gg 6682765 , tel 889818007 , pozdrawiam aśka
|
Forum gorące tematy
Forum gorące tematyCzy będą podwyżki biletów w busach?
Rusza budowa pięciogwiazdkowego hotelu w Iławie
Grób Pol Pota - atrakcją turystyczną Kambodży!
Szlak na Gubałówkę - łatwy tylko z pozoru?
Tygrys znaleziony w bagażu na lotnisku w Bangkoku
Już kursuje weekendowy szynobus w czeskie Karkonosze
Już rok rejsowych połączeń Centralwings!
Zgoda UOKiK: Central European Tour Operator może przejąć Orbis Travel
Jesienią ruszy kampania promująca spożycie gęsiny
Rosjanka zdobyła koronę Miss Turystyki
Jet Air ogłosi uruchomienie lotów z Łodzi?
Prawo nie przewiduje odrębnej kategorii wycieczek last minute
Inwestycja Interferii za 100 mln zł - hotel Barbarka II w Świnoujściu
Szwajcaria: wiatr zakłócił komunikację lotniczą
Budapeszt: wystawa dzieł Van Gogha
Kulinarny Puchar Polski i eliminacje do Pucharu Świata w Piekarstwie