Ogłoszenia
Ogłoszenia
- poszukuję pilota trasa Września- Warszawa
- KONSLUTANT/KONSULTANTKA DO DZIAŁU CALL CENTER
- SPECJALISTA / SPECJALISTKA DO DZIAŁU KONTROLI...
- SPECJALISTY/SPECJALISTKI DO DZIAŁU MARKETINGU
- SPECJALISTA/SPECJALISTKA DS. ROZLICZEŃ I...
- Sun Way Travel w Łodzi poszukuje Specjalistki/ty
- Specjalista ds turystyki Konin - biuro podróży...
- Specjalista / Specjalistka ds. Turystyki
- Meble do salonu franczyzowego TUI
- Specjalista ds.Turystyki
Forum grupa: Biura turystyczne
|
Wyjazd na narty z biurem Olimp z KrakowaData wysłania: 2009-12-17 17:35 Autor: Czytelnik IP 213.134.160.*Mam pytanie. Czy był ktoś z was na wyjeździe narciarskim z biurem Olimp z Krakowa w Val di Sol w hotelu Milano.
|
Forum gorące tematy
Forum gorące tematyPracodawca wyśle pracownika na testy na COVID-19? Przedsiębiorcy sceptyczni
Rozstrzyganie sporów z klientami - Brytyjczycy wdrażają nowy system
Rzecznik MŚP apeluje o otwarcie basenów
Kolejne obciążenia dla organizatorów turystyki
Lufthansa przejmie udziały w ITA Airways?
Jakie ubezpieczenie samochodu jest niezbędne przy wakacyjnym wyjeździe?
Ryanair wprowadza nową politykę ochrony środowiska
Jakie festiwale wybierają Polacy?
Ceny w biurach stabilizują się?
Kolejne hotele należące do PHH pomagają w walce z koronawirusem
Zakaz reklamy piwa uderzy nie tylko w branżę piwowarów. Ucierpi też gastronomia
Zrównoważony rozwój ważny dla turystów?
Ryanair uznaje niemiecki związek zawodowy
Otwarcie kin przyspieszone, gastronomii już nie
Karta stałego pobytu zwalnia z obowiązku wizowego?