Ogłoszenia
Ogłoszenia
- poszukuję pilota trasa Września- Warszawa
- KONSLUTANT/KONSULTANTKA DO DZIAŁU CALL CENTER
- SPECJALISTA / SPECJALISTKA DO DZIAŁU KONTROLI...
- SPECJALISTY/SPECJALISTKI DO DZIAŁU MARKETINGU
- SPECJALISTA/SPECJALISTKA DS. ROZLICZEŃ I...
- Sun Way Travel w Łodzi poszukuje Specjalistki/ty
- Specjalista ds turystyki Konin - biuro podróży...
- Specjalista / Specjalistka ds. Turystyki
- Meble do salonu franczyzowego TUI
- Specjalista ds.Turystyki
Forum grupa: Transport
|
Orbis, Agat czy Sindbad?Data wysłania: 2007-06-06 14:12 Autor: Czytelnik IP 83.29.103.*Ktorego z tych przewoznikow polecanie? A moze jakiegos innego? Ceny sa zblizone. W lipcu wyjezdzam do Anglii i zastanawiam sie czy wybrac cos innego niz Sindbad ,ktorym jechalem w zeszlym roku. W jedna strone klimatyzacja prawie nie dzialala, a bylo ponad 30 stopni, a w druga bylo zimno bo nie wlaczali ogrzewania, pomimo ze chyba 10 razy podchodzilem do kierowcow i pilota, toaleta sie "zapchala" bo pilot nie raczyl poinformowac pasazerow zeby korzystali tylko awaryjnie... Co polecanie? Ktory ma najlepsze, najwygodniejsze autokary?
|
Forum gorące tematy
Forum gorące tematyRegionalny portal turystyczny Warmii i Mazur stworzony przez Niemca?
Park Rozrywki Dinolandia zaprasza
To był dobry sezon dla Zakopanego
Eurolines każe kupić drugi bilet!
Rozpoczęto zapisy na Tour Salon 2009
PRACA DLA KIEROWCY AUTOKARU. Gdzie warto szukać???
Pożary w Grecji mogą być niebezpieczne dla turystów
Słowenia: luty 2008 dobry dla hotelarzy
PLL LOT: odwołanie wiceprezesa zarządu Konrada Tyrajskiego
PIT prosi premiera o wstrzymanie się z przyjęciem wniosku o dymisję Grażyny Lei
Międzynarodowe targi turystyczne "Slovakiatour"