Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Kierowca autokaru (kategoria D)
- Biuro Podróży w Pruszkowie
- Sprzedam bilety do Pałacu w Wilanowie
- Specjalista ds Turystyki Czechowice Dziedzice
- Specjalista d.s sprzedaży
- Specjalista d/s turystyki BP ITAKA
- Praca w Turcji/ pilot wycieczek
- Rezydent/-ka w Sun&Fun Holidays -> Albania...
- Junior Rezydent/ka w Grecji
- Specjalista ds. Turystyki
Forum grupa: Inne związane z branżą
|
MOŁDAWIAData wysłania: 2009-03-22 23:36 Autor: Czytelnik IP 83.6.42.*mam pytanie czy ktoś kosrzystał z biura podróży supertramp.maja fajna wycieczke do mołdawi ale nie wiem czy warto im ufać prosze o odpowiedz na szymon009@o2.pl
|
Forum gorące tematy
Forum gorące tematyCo przenieść z Krakowa do Łodzi?
Erotyczna turystyka przyciągnie turystów do Łodzi?
Zakaz palenia nie przejdzie w pubach?
Wpłynęło pięć ofert na przeprowadzenie remontu płyt lotniskowych we Wrocławiu
Kto świętuje Nowy Rok na Mazurach?
Rumunia: będzie podatek od fast foodów?
LOT również obniżył opłaty paliwowe
Air France KLM: nowe zasady przewozu bagażu
Szklarska Poręba ma park liniowy
Rosjanka przewodniczką po Łodzi!
Uwaga! Zmiany w przepisach bezpieczeństwa na polskich lotniskach!