Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Szukamy pilota na 05.12 Gniezno-Bydgoszcz
- Specjalista ds. turystyki
- PRODUCT MANAGER/ FRONT OFFICE REPRESENTATIVE
- Itaka Toruń- G. Copernicus - doradca ds....
- Zainwestuje w biznes braza turystyczna
- pilotaż Kraków 10.12-12.12.2025
- Touroperator PRIMA HOLIDAY poszukuje pracownika
- Praktykant - obozy sportowe Hiszpania
- Specjalista ds. turystyki WAKACJE.PL Zduńska Wola
- Specjalista d.s. turystyki kolonijnej -...
Rusza nabór do drugiej edycji konkursu Czekamy na Was
Obiekty noclegowe, muzea i inne instytucje kultury prowadzące działalność wystawienniczą mogą być otwarte z zachowaniem reżimu sanitarnego. Najwyższy czas, by przypomnieć spragnionym podróżowania Polakom o rodzimych atrakcjach turystycznych. W tym celu Polska Organizacja Turystyczna rozpoczyna nabór do drugiej edycji konkursu Czekamy na Was.
To dopiero pierwszy etap odmrażania polskiej branży turystycznej. Od 12 lutego hotele i obiekty noclegowe mogą być otwarte, ponad tydzień wcześniej gości zaczęły przyjmować muzea i galerie. Konkurs ma przypomnieć Polakom, że czeka na nich wiele atrakcji w kraju i zachęcić ich do planowania przyszłych podróży. Liczę na to, że z tygodnia na tydzień coraz więcej obiektów będzie mogło przyjmować turystów. Zachęcam także przedsiębiorców do dołączenia do programu Polski Bon Turystyczny. Dzięki nowelizacji ustawy turyści mogą także skorzystać z bonu podczas wycieczek jednodniowych - powiedział Rafał Szlachta, prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.
Polska Organizacja Turystyczna postanowiła zorganizować kolejną odsłonę konkursu "Czekamy na Was!", by przypomnieć turystom, że w Polsce jest wiele atrakcyjnych produktów turystycznych, które nie mogą się doczekać, aż wrócą do nich odwiedzający. Konkurs rozpoczyna się w poniedziałek 15 lutego br., prace zgłaszać można do 28 lutego br.
Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu filmu o długości od 15 do 30 sekund, zachęcającego do odwiedzenia obiektu - po zakończeniu okresu izolacji społecznej. Motywem przewodnim zadania konkursowego jest hasło: "Czekamy na Was!". Kapituła Konkursu wybierze 5 najlepszych prac. Oceniana będzie ich jakość oraz kreatywność.
Film konkursowy należy przesłać za pomocą jednego z dwóch następujących narzędzi do przesyłania plików: wetransfer.com lub filemail.com, w polu nadawcy wpisując swój adres mailowy, w polu odbiorcy wpisując adres konkurs@pot.gov.pl oraz uzupełnić formularz zgłoszenia o tytuł filmu i nazwę miejscowości i województwa, w którym świadczona jest usługa turystyczna przedstawiona w filmie. Każdy uczestnik konkursu ma prawo do zgłoszenia jednego filmu.
W ubiegłym roku konkurs był dedykowany laureatom konkursów Polskiej Organizacji Turystycznej m.in. Certyfikatów POT, EDEN, Na wsi najlepiej. Tegoroczna edycja kierowana jest do szeroko pojętej branży turystycznej, a mianowicie do produktów turystycznych, destynacji, gmin, obiektów noclegowych, muzeów, itd.
Nagrodą konkursową jest kampania promocyjna obejmująca prezentację nagrodzonych filmików na profilach mediów społecznościowych POT (Facebook, Instagram, Linkedin i Twitter) w tym płatną kampanię na profilu facebookowym polska.travel.
W pierwszej edycji konkursu nagrodzone zostały poniższe filmy:
Istebna
Hevelianum
Centrum Nauki Kopernik
Muzeum Mleka w Grajewie
Muzeum Wsi Kieleckiej, Park Etnograficzny w Tokarni
Komentarze
Tagi:
Dział biura turystyczne:
Ruch turystyczny w Grecji rośnie także
Dział hotele, pensjonaty:
Triverna: rośnie popularność świątecznych
Starsze aktualności:
Śmierć trójki Polaków na
Accor pokazuje trendy w rezerwacjach na
Ecco Travel rozpoczyna WIELKĄ
Na ferie wyjedzie więcej
ECTAA ogłosiła Preferowany Kierunek Podroży na rok
POT: Ponad połowa Polaków wyjedzie gdzieś w
Kraków wśród wybranych przez
Które paszporty są
TSUE: Tożsamość płciowa klienta nie należy do danych niezbędnych do zakupu
Ukończono budowę lotniska Daxing
Air France zapowiada wymianę samolotów
POT przegrał z byłymi pracownikami
Sabre udostępni swój system studentom
Sieć hotelowa testuje nowe narzędzie
Dwie fundacje hotelarskie łączą siły
Likwidacja obniżonej stawki VAT na greckich wyspach przyniosła efekt?
Gorąca dyskusja o niekorzystnych dla turystyki przepisach w Krakowie
Korrida na Balearach tylko bezkrwawa
Bali wprowadza zakazy dla turystów
Pyszne.pl chce ulżyć restauracjom
Jakie nastroje panują wśród pomorskich przedsiębiorców turystycznych?
EASA opublikowała wytyczne dot. przywracania lotów
Coraz bliżej przywrócenia Boeingów 737 MAX do lotów
Ryanair ubolewa nad strajkiem kontrolerów lotów
Cypryjscy hotelarze wzywają do lepszego wykorzystywania nowych technologii
Biuro podróży wygrało spór z PFR
Piloci wnoszą pozew zbiorowy przeciwko Boeingowi
Tanie wczasy nad morzem!! Darłowo
