Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Pilne/pilotaż z Gdańska/ 29.05
- PILNIE Szukam Pilota z Gdańska do Lichenia i...
- ITAKA Pruszków Galeria Nowa Stacja
- Salon CORAL TRAVEL szuka Specjalistki/y ds....
- Siedlce - Specjalista do spraw turystyki
- Specjalista ds. Turystyki - WAW
- Pilot wycieczek/ Przewodnik turystyczny - stała...
- SPECJALISTA DS TURYSTYKI
- Młodszy Specjalista ds. Turystyki
- wynajmę lub wydzierżawię
W Odkrywaniu Świętokrzyskiego wzięło udział 550 osób
Uczestnicy niedzielnych wycieczek do 13 świętokrzyskich powiatów, opowiadali o swoich przeżyciach w samych superlatywach. Przyjmowano ich bardzo serdecznie, dużo zobaczyli i wiele się dowiedzieli. Prosili o więcej takich wyjazdów.
Z okazji 10 rocznicy powstania województwa, w "Odkrywaniu Świętokrzyskiego" uczestniczyło ok. 550 osób. Wszyscy, z którzy wrócili z wycieczki byli zadowoleni. Komentowali wyprawę jako fantastyczną wycieczkę, na której zobaczyli mnóstwo ciekawych obiektów, o których wcześniej nie wiedzieli. Jak stwierdziła Barbara Musiał, to dobrze, że Kazimierza Wielka znajduje się w jej województwie. W imieniu całej grupy uczestników wycieczki do powiatu kazimierskiego podziękowała staroście Janowi Nowakowi, Agnieszce Kubickiej ze starostwa, oraz przewodnikowi Andrzejowi Bieniasowi za ogromną wiedzę, a ponadto zaangażowanie.
Większość spośród uczestników wycieczki do powiatu koneckiego było uczniami szkół z Jaworzni oraz Promnika. Udało im się odwiedzić aż osiem miejscowości. W Maleńcu przy grillu spotkali się niemal z całym zarządem powiatu na czele ze starostą Andrzejem Lenartem. Jak cieszył się Emilian Niemiec, naczelnik zajmującego się promocją i turystyką wydziału w starostwie, teraz mogą oni zostać ambasadorami. Liczy, że będą opowiadać rodzicom, ciotkom, wujkom, czy też kolegom o powiecie koneckim, a sam był przewodnikiem wycieczki. Natomiast przewodnikiem po powiecie kieleckim był wicestarosta Marian Ferdek. Jak powiedziała Maria Żmuda, która zabrała na wycieczkę klasę II f z LO w Staszowie, tłumaczył się, że już dawno nie prowadził wycieczek, jednak zupełnie niepotrzebnie. Potrafił opowiadać bardzo ciekawie. Z podziękowaniami dla organizatorów oraz przewodnika Michała Pioruna zadzwonił Stanisław Osowski, dyrektor Gimnazjum w Sobkowie, który ze swoimi uczniami odwiedził powiat włoszczowski.
W Pińczowie, pani Sabina Barańska, właścicielka popularnej w mieście lodziarni, zafundowała wycieczkowiczom puchary lodów. W większości powiatów uczestnicy wycieczki otrzymali również foldery oraz materiały promocyjne. Stanisław Szrek, po powrocie z powiatu staszowskiego ocenił krótko - było fajnie.
Organizatorzy akcji serdecznie dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do powodzenia całego przedsięwzięcia "Odkryjmy Świętokrzyskie": marszałkowi województwa Adamowi Jarubasowi, starostom oraz pracownikom starostw, przewodnikom, księżom, którzy umożliwili wycieczkowiczom zwiedzanie kościołów, gospodarzom muzeów oraz innych obiektów, kierowcom autokarów a także wszystkim osobom, które pomogły w organizacji wycieczek, a ponadto ich uczestnikom, za zainteresowanie w czasie zwiedzania, wytrwałość oraz zachowanie porządku. Galerę zdjęć można obejrzeć na www. kielce.gazeta.pl
Komentarze
Tagi:
Dział centra informacji i promocji:
XXIII edycja Konkursu na Najlepszy Produkt
Ciekawy pomysł na promocję
Konferencja Nowe Trendy w Turystyce już w przyszłym
Lublin z nową atrakcją
Wielkopolska Organizacja Turystyczna chce ułatwić planowanie krótkich
Dział dla turystów:
ACI EUROPE: Uwaga na nowe
eSky wprowadza odroczone
TAT zorganizował spotkanie z przedstawicielami polskiej branży
Starsze aktualności:
Przewodnik Michelin - 22 nowe lokale w
Wyjazdy z biurami rosną
Mocny start wakacyjnych
Jaka będzie Strategia Rozwoju Turystyki
NIK: PAŻP niewystarczająco zapewniała bezpieczeństwo ruchu
Tylko co piąty Polak nie planuje
Join UP! z nowych całorocznym
Ceny wyjazdów spadają kolejny
Dominium uruchomi sieć restauracji chińskich Kanton
Konkurs promujący austriacki Klagenfurt
Powstało nowe biuro Bussiness Travel & Eintertainment
Moda na spotkania integracyjne z kursami gotowania
Region lubuski marnuje swój potencjał turystyczny?
Prawnuk założyciela marki Ford buduje kurort narciarski w Himalajach!
Ponad 100 pomysłów na wycieczki - nowy przewodnik "Polityki"
Wrocław: Hotel Wieniawa trzygwiazdkowy po remoncie
Z lotniska w Babimoście korzystają przede wszystkim urzędnicy
Polacy koczują na moskiewskim lotnisku?
Kraków - Niemcy: dziesięciokrotny wzrost połączeń lotniczych
