Ogłoszenia
Ogłoszenia
- poszukuję pilota trasa Września- Warszawa
- KONSLUTANT/KONSULTANTKA DO DZIAŁU CALL CENTER
- SPECJALISTA / SPECJALISTKA DO DZIAŁU KONTROLI...
- SPECJALISTY/SPECJALISTKI DO DZIAŁU MARKETINGU
- SPECJALISTA/SPECJALISTKA DS. ROZLICZEŃ I...
- Sun Way Travel w Łodzi poszukuje Specjalistki/ty
- Specjalista ds turystyki Konin - biuro podróży...
- Specjalista / Specjalistka ds. Turystyki
- Meble do salonu franczyzowego TUI
- Specjalista ds.Turystyki
Forum grupa: Turystyka krajowa
|
KOCĘBA BUKOWINA TATRZANSKA OLCZANSKI WIERCH 46 NIEPOLECAM UWAGA !!!!Data wysłania: 2012-05-16 19:57 Autor: Czytelnik IP 178.42.183.*Witam wszystkich turystów którzy chcą wybrac sie na wypoczynek w góry , chcialbym przestrzec wszystkich przed pensjonatem(jesli to tak mozna nazwac) tj u kocebów w bukowinie tatrzańskiej .Rzecz miała miejsce w zeszłym roku i pisałem juz na ten temat na forum ale post został usuniety (wiadomo przez kogo) niepolecam dlatego ze gospodarze nic nie mówia jak sie rezerwuje ze prowadzą gospodarstwo rolne tj budynek jest połaczony ze stajnia a okna wychodza bezpośrednio na stajnie i caly odór z tej ze obory ,latem nie da si eokna otworzyć bo tak jedzie cały smród końskich łajen ze nie da sie wytrzymac.Gospodarze tez sie nie czuja przywylki i nic im sie nie dzieje .Zaplecza typu parking NIE MA ogródka -niema poprostu budynek i stajania a zaplecza zadnego ,dzieci nie maja sie gdzie podziac chyba ze na drodze publicznej gdzie jest natęzony ruch co zreszta słychac w budynku caa noc poniewaz budynek znajduje sie niemal 5 m od drogi i to na zakrecie gdzie nawet ciezko wyjechac z posesji) 5na5 m. bardzo jestesmy zawiedzenie bo cena w stosunku do tego wszystkiego jest ogromna anawet niema gdzie wypocząc.Łazienki---odór ze stajni wali nawet tam ,nie maja oddzilnej wętylacji wiec czuc pokoje o bardzo niskim standardzie a na jakie kolwiek pytania odpowiadaja pytaniami ,,,,,,wiec ciezko sie dogadac.Jedzenie hmmmm nonstop na jedno kopyto i nonstop jakies takie maławe i nie zabardzo urozmaicone Dlatego kace i nigdy wiecej nie wybiore sie nawet w ten region Bukowiny bo jeszcze długo bede pamietał ten smród ciagnący sie od Zofii i romana KOCĘBÓW OGÓŁEM NIE POLECAM Kto nie wierzy niech sie przekona Sam !!!!!
|
Forum gorące tematy
Forum gorące tematyKraków Airport podsumowuje pierwszy miesiąc roku
Serwis lotniczy wyróżnia przewoźników. Który został uznany za najlepszego?
Ryanair zainaugurował nowe połączenia z Modlina
TAT zorganizował spotkanie z przedstawicielami polskiej branży turystycznej
Wzrosty na wrocławskim lotnisku przerosły oczekiwania
Nowe połączenie lotnicze do USA
Nowe połączenie z wrocławskiego lotniska
Powstanie luksusowy hotel w Trójmieście
Rynek lotniczy w 2025 urósł, na 2026 spodziewana kontynuacja
Wakacje 2026 pod znakiem tańszych lotów i planowania podróży z AI
Ryanair zapowiada nowe połączenia z Wrocławia