Ogłoszenia
Ogłoszenia
- poszukuję pilota trasa Września- Warszawa
- KONSLUTANT/KONSULTANTKA DO DZIAŁU CALL CENTER
- SPECJALISTA / SPECJALISTKA DO DZIAŁU KONTROLI...
- SPECJALISTY/SPECJALISTKI DO DZIAŁU MARKETINGU
- SPECJALISTA/SPECJALISTKA DS. ROZLICZEŃ I...
- Sun Way Travel w Łodzi poszukuje Specjalistki/ty
- Specjalista ds turystyki Konin - biuro podróży...
- Specjalista / Specjalistka ds. Turystyki
- Meble do salonu franczyzowego TUI
- Specjalista ds.Turystyki
Forum grupa: Biura turystyczne
|
Rego Bis czy jest wypłacalne po sezonie 2013 ?Data wysłania: 2013-10-31 16:16 Autor: Czytelnik IP 194.242.1.*Dajcie znać jeżeli macie pewne informacje , gdyż podobno nie płacą kontrahentom, wychowawcom i pilotom?
|
Forum gorące tematy
Forum gorące tematyWątpliwości wobec nowelizacji ustawy o usługach turystycznych
Linie lotnicze skrytykowały swoją stewardesę
Ulewne deszcze podtopiły bułgarski kurort
Jak w styczniu rezerwowano pokoje hotelowe?
Samolot Ryanair wystartował do Chanii
Jak podnieść poziom satysfakcji - oto jest pytanie
Happy Hours w OLTJetair, czyli kupuj dziś taniej
Komunikat dotyczący inwestycji w rejonie lotniska Kraków-Balice
Solaris Urbino electric zakończył pomyślnie testy
Turystyka przemysłowa coraz popularniejsza w Polsce
Emirates zamawia 200 samolotów
SELECTOURS WZYWA AGENTÓW DO ZAPŁATY??!!