Ogłoszenia
Ogłoszenia
- poszukuję pilota trasa Września- Warszawa
- KONSLUTANT/KONSULTANTKA DO DZIAŁU CALL CENTER
- SPECJALISTA / SPECJALISTKA DO DZIAŁU KONTROLI...
- SPECJALISTY/SPECJALISTKI DO DZIAŁU MARKETINGU
- SPECJALISTA/SPECJALISTKA DS. ROZLICZEŃ I...
- Sun Way Travel w Łodzi poszukuje Specjalistki/ty
- Specjalista ds turystyki Konin - biuro podróży...
- Specjalista / Specjalistka ds. Turystyki
- Meble do salonu franczyzowego TUI
- Specjalista ds.Turystyki
Forum grupa: Inne związane z branżą
|
jakie studia wybrac?Data wysłania: 2008-06-17 10:38 Autor: Czytelnik IP 79.189.106.*Jestem studentem pierwszego roku "turystyki międzynarodowej" i od października zamierzałem rozpocząć drugi kierunek... Mam tylko dylemat czy studiując "turystykę miedzynarodową", na wydziale "stosunków międzynarodowych" jest sens podejmowania kierunku "zarządzanie w turystyce i hotelarstwie" na wydziale zarządzania na innej uczelni niż studiuję obecnie... Czy może rozpatrzyć jakiś inny kierunek i jeśli tak, to jaki? Jesli ktoś kto kształcił się w tym kierunku, lub ktoś obyty w tym temacie ma jakieś spostrzeżenia i mógłby się w tym temacie nimi podzielić, to byłbym bardzo wdzięczny...
|
Forum gorące tematy
Forum gorące tematyKoleją na wakacje nad Adriatyk?
IATA: Ryzyko zakażenia koronawirusem w samolocie znikome
Postępowanie antymonopolowe przeciwko PKP Polskie Linie Kolejowe
FlixBus wprowadza system rezerwacji miejsc
Dworce kolejowe powinny działać jak lotniska
Itaka rozpoczyna sprzedaż zimy 2023/24
Rośnie liczba turystów w Kapadocji
POT przedłuża nabór do sztandarowego projektu
GUS: 1,7 mln turystów spędziło wakacje nad Bałtykiem
Turyści korzystają z pięknej pogody
Ilu turystów wybrało Maltę w 2018 roku?
Europejskie Centrum konsumenckie przygląda się zakupom biletów lotniczych
Oferta zimowa w Rainbow sprzedaje się lepiej niż w 2019 r.
Muzeum Auschwitz z rekordową liczną odwiedzających
W Portugalii działają zorganizowane gangi oszustów
Wzrost popytu widoczny w wynikach Accoru
Wyniki finansowe Accor za pierwsze półrocze
kopernik travel prosze o o pinie( wycieczka do tunezji)