Ogłoszenia
Ogłoszenia
- poszukuję pilota trasa Września- Warszawa
- KONSLUTANT/KONSULTANTKA DO DZIAŁU CALL CENTER
- SPECJALISTA / SPECJALISTKA DO DZIAŁU KONTROLI...
- SPECJALISTY/SPECJALISTKI DO DZIAŁU MARKETINGU
- SPECJALISTA/SPECJALISTKA DS. ROZLICZEŃ I...
- Sun Way Travel w Łodzi poszukuje Specjalistki/ty
- Specjalista ds turystyki Konin - biuro podróży...
- Specjalista / Specjalistka ds. Turystyki
- Meble do salonu franczyzowego TUI
- Specjalista ds.Turystyki
Forum grupa: Temat dowolny
|
BRAK ZAPLATY ZA POBYT POLAKOW W ALBANIIData wysłania: 2008-09-05 17:43 Autor: Czytelnik IP 217.98.98.*wrocilam walasnie z wczasow w albnii.wszystko bylo wporzadku do czasu mojego wyjazdu poprosila mnie o paszport wlascicielka hotelu pod pretekstem pobrania nr.paszportu. wytlumaczyla mi to tym iz biuro podrozy oskar w poznaniu nie uiszczylo zaplaty za pobyt polakow w kwocie 4500 euro.proszac o pomoc rezydentki nie otrzymala jej.tak wiec ja ze swojej strony dzwonilam do biura o przeslanie faksu o zaplacie. doszlo do tego ze policja kazala mi oskarzyc wlascicielke o zabranie paszportu.nic takiego nie zrobilam .wine w tym wszystkim ponisi biuro a nie wlasciciel hotelu ktory domaga sie zaplaty za dobrze wykonana usluge.poza tym problemem z paszportem jestem zadowolona z ublug narodu albanskiego.faliminderi shum.
|
Forum gorące tematy
Forum gorące tematyPracownicy Parku skontrolują przewodników
Obserwatorium Turystyczne rozpoczyna działalność
Bari wraca do siatki połączeń wrocławskiego lotniska
Kto znalazł się w przewodniku Michelin?
Pierwsze efekty remontu Courtyard by Marriott Warsaw Airport
MSZ apeluje, a kto poniesie koszty?
Więcej pasażerów na bydgoskim lotnisku
Nowe połączenie z lotniska w Poznaniu
Sierpień kolejnym miesiącem spadków
Nowe połączenie z Kraków Airport
Przyznano nagrody polskim hotelom