Subskrypcja
SubskrypcjaSzukaj
Szukaj

Forum grupa: Turystyka zagraniczna wyjazdowa

Tajlandia: śmierć polskiej turystki

Data wysłania: 2014-01-24 10:54 Autor: Czytelnik IP automat

Aktualność:
W Tajlandii doszło do tragicznego wypadku z udziałem polskiej turystki.

Jak podają tajskie media w czwartek rano Polka wypadła z okna hotelu. Spadła z dziesiątego piętra na zadaszenie pierwszej kondygnacji hotelu. Zginęła na miejscu. Rozbieżności dotyczą wieku turystki, Pattaya Daily News podaje, że ofiara miała 21 lat, podczas gdy Coconuts Bangkok twierdzi, że miała 12 lat.

Wstępne ustalenia policji wskazują, że do wypadku doszło gdy turystka próbowała otworzyć okno w pokoju, który dzieliła z siostrą. Pochodząca z Katowic rodzina miała w czwartek opuszczać hotel.

Lokalna policja zapowiada kontynuowanie dochodzenia w celu ujawnienia przyczyn tragedii.

  • Tragiczny wypadek w Tajlandii 

   [2014-01-24 10:54 83.0.175.*]

   Coś tutaj jest nie jasne przy otwieraniu okna wypadła. To co okno otwierało się na zewnątrz
   Jest zabezpieczenie mur . To co wchodziła na parapet i z parapetu otwierała okno. Okna otwierają się do wewnątrz. Dziwne zdarzenie pokombinowane .   odpowiedz »

  • Tragiczny wypadek w Tajlandii 

   [2014-01-28 15:34 46.229.155.*]

   Proponuję umieszczać informacje na bieżąco albo wcale. A poza tym co to za news? Chyba żeby wprowadzic niepokoj? Nawet Gazeta Wybprcza pisała o tym zaraz po wypadku.   odpowiedz »

 
     

Powrót do wątkówOdśwież

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij