Subskrypcja
SubskrypcjaSzukaj
SzukajAktualności: wszystkie » najnowsze


:: WTOREK, 2017-11-21 ::
 Dwa nowe połączenia z Modlina
Ryanair ogłosił 2 nowe trasy z Warszawy Modlin na lato 2018. Od marca 2018 r. z Modlina będzie można polecieć do Pescary oraz Rimini. Połączenia na obu trasach będą wykonywane 2 razy tygodniowo. Zawsze z dużym... więcej »


 Nowe połączenie z lotniska w Poznaniu
Linie lotnicze Ryanair ogłosiły nowe połączenie z poznańskiej Ławicy. Irlandzki przewoźnik poleci z Poznania do Mediolanu Bergamo. Połączenie będzie wykonywane od marca 2018 r. 2 razy tygodniowo. To kolejna... więcej »
 Które z mniejszych miast okaże się najpopularniejsze?
Rusza druga edycja plebiscytu "Kocham To Miasto - Miasto Roku 2017", w którym mieszkańcy i wielbiciele mogą docenić polskie miasta i pokazać to, co najcenniejsze w danym miejscu. W konkursie bierze... więcej »
 Green Velo nominowana do tytułu rowerowej trasy roku w Holandii
Jury konkursu Fietsroute van het Jaar" (trasa rowerowa roku), organizowanego z inicjatywy największych targów turystyki rowerowej i pieszej "Fiets en Wandelbeurs", ogłosiło nominowanych do... więcej »
 Nowe zasady w procesie boardingu
Brytyjskie linie lotnicze wprowadziły zmiany w procesie boardingu. Od grudnia tego roku, znaczącą rolę będzie odgrywała cena biletu. Dokładnie 12 grudnia br. pasażerowie Brytish Airways będą wpuszczaniu na... więcej »
:: PONIEDZIAŁEK, 2017-11-20 ::
 Zapadła decyzja w sprawie kontroli na granicach
Decyzja w sprawie wprowadzenia elektronicznego systemu kontroli wjazdu i wyjazdu w strefie Schengen została ostatecznie potwierdzona. Oznacza to, koniec stemplowania paszportów. Co więcej, czas przekraczania... więcej »
 Lipsk - sport i kultura z pierwszej ligi
To, że kultura Lipska należy do najwyższej klasy, wiadomo już od dawna. Jednak ostatnimi czasy Lipsk zasłynął również w innej dziedzinie, którą Niemcy wprost uwielbiają a mianowicie w piłce nożnej. Chodzi... więcej »
 Best Western Hotels&Resorts z trzecim soft brandem w portfolio
Marka Best Western Hotels&Resorts ogłosiły jedenastą markę w ramach swoich struktur, będącą zarazem najnowszym soft brandem w portfolio - BW Signature Collection by Best Western. Wraz z pojawieniem się nowego... więcej »
 Nowy hotel w Katowicach
Carlson Rezidor ma przyjemność ogłosić, że sfinalizował proces podpisywania umowy dotyczącej otwarcia trzeciego sieciowego hotelu Park Inn w Katowicach. Park Inn by Radisson Katowice otwarty zostanie w... więcej »
 Jakie są ceny wyjazdów w okresie ferii zimowych?
Badanie średniej ceny imprez wobec cen sprzed roku dla wylotów w okresie pierwszego tygodnia ferii zimowych dla województwa mazowieckiego w latach 2017 (okres 13-19 luty) i 2018 (okres 15-21 styczeń) zebranych... więcej »
:: PIĄTEK, 2017-11-17 ::
 USA ostrzegają obywateli przed podróżami do Europy
Departament Stanu USA wydał komunikat ostrzegawczy, w którym odradza podróże do Europy w okresie Bożego Narodzenia i Nowego Roku. W czasie Bożego Narodzenia i Sylwestra w Europie istnieje stan podwyższonego... więcej »
 Nowe zasady opłat za bagaż w easyJet
Brytyjskie linie lotnicze wprowadziły pewne zmiany w opłatach za bagaż. Brytyjski przewoźnik easyJet ustalił, że za bagaż o wadze do 15 kg zapłaci się 8,99 funtów. Linie lotnicze tłumaczą, iż podróżni lecący w... więcej »
 Polscy turyści wracają do Maroka
Dla marokańskiej turystyki rok 2017 był bardzo udany. Od zimy liczba turystów z Polski regularnie wzrasta, na co wpływ m.in. uruchomienie bezpośrednich tanich połączeń lotniczych. Przedstawiciele Marokańskiego... więcej »
 Szybszy dojazd na wrocławskie lotnisko
Port Lotniczy Wrocław porozumiał się z operatorem, który zrealizuje szybkie połączenie autobusowe pomiędzy centrum miasta a terminalem. Od 6 grudnia na wrocławskie lotnisko jeździć będzie Polbus PKS. WRO... więcej »
:: CZWARTEK, 2017-11-16 ::
 Senat zaproponował poprawki do ustawy o imprezach turystycznych
Projekt ustawy o imprezach turystycznych i połączonych usługach turystycznych trafił do Senatu. Ten zaproponował kilka poprawek. Ustawę z poprawkami przyjęło 76 senatorów, 6 wstrzymało się od głosu.... więcej »
 IGHP z nowymi władzami
VII Walne Zgromadzenie Członków Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego 15 listopada powołało Radę Izby na nową kadencję. Nowo wybrana Rada wyłoniła Zarząd Izby, którego prezesem ponownie został Ireneusz... więcej »
 Jakie było Lato 2017 w Rainbow?
Grupa Kapitałowa Rainbow Tours S.A. podsumowała wyniki za III kwartały 2017 roku. Trzeci kwartał 2017 stanowi podsumowanie sprzedaży całego sezonu Lato 2017. W tym okresie przychody grupy wzrosły o 18,1 %,... więcej »
 Oficjalna inauguracja Emirates Flight Training Academy
Ruszył światowej klasy ośrodek szkoleniowy, który jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na pilotów na całym świecie. Podczas tegorocznej wystawy Dubai Airshow Jego Wysokość Szejk Mohammed bin Rashid Al... więcej »
 Ateny notują spadek satysfakcji turystów
Wzrost liczby odwiedzających Ateny nie jest jednoznaczny z wzrostem zadowolenia turystów z pobytu w mieście. Co się stało, że odsetek gości rekomendujących starożytne miasto, spada? Pomimo wzrostu popytu na... więcej »
 LOT uruchomi kolejne połączenie do Azji
Polskie Linie Lotnicze LOT wystartują z nowym połączeniem z Lotniska Chopina. W przyszłym roku, 15 maja Polskimi Liniami Lotniczymi LOT podróżni polecą do Singapuru. Jest to piąte połączenie do Azji, oprócz... więcej »
:: ŚRODA, 2017-11-15 ::
 Nowe egipskie lotnisko zacznie przyjmować turystów
Sharif Fathy, egipski minister lotnictwa cywilnego, powiedział, że nowe lotnisko niedługo rozpocznie obsługę turystów. Cytowany przez Al-Ahram ,Fathy powiedział, że Sphinx International Airport (SPX), który... więcej »
 Polacy powrócili do biur podróży
Początek listopada przyniósł spadek sprzedaży imprez turystycznych. Jak się okazało, było to chwilowe ponieważ w biurach podróży znów widać ożywienie. Polski Związek Organizatorów Turystyki opublikował... więcej »
 PLL LOT podpisuje code-share z egipskim przewoźnikiem
Dzięki zawartej umowie, podróżujący PLL LOT lub EgyptAir będą mogli pokonać trasę Warszawa - Kair. Egipskie linie lotnicze EgyptAir z polskim przewoźnikiem PLL LOT zawarły umowę code - share. Oznacza to, że... więcej »
 Jak podróżują pracownicy MŚP?
Połowa małych i średnich firm w Polsce wysyła pracowników w delegacje - wynika z  najnowszego badania Diners Club Polska. Choć większość podróży organizowana jest "na własną rękę" to już niemal co... więcej »
 Enter Air: Rekordowe Lato 2017
Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami i podpisanymi kontraktami tegoroczne lato było rekordowe. Wykonaliśmy więcej lotów niż rok temu, dlatego wyniki nie są dla nas zaskoczeniem - mówi Grzegorz Polaniecki,... więcej »
Starsze


Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij