Subskrypcja
Subskrypcja

Szukaj
Szukaj

Aktualności: wszystkie » najnowsze


:: ŚRODA, 2018-02-21 ::
 Ruszyła sprzedaż ofert w ramach Weekend za pół ceny
Od dziś można rezerwować oferty w ramach wiosennej edycji "Polska zobacz więcej - Weekend za pół ceny", która odbędzie się między 9 a 11 marca. Obniżone ceny przygotowało 661 partnerów. To blisko o... więcej »


 TravelCamp po raz kolejny zagościł w Krakowie
We wtorek, 20 lutego przedstawiciele branży turystycznej spotkali się na kolejnej edycji TravelCampu, która odbyła się w krakowskiej restauracji Pastrami Deli. Frekwencja na spotkaniu dopisała, a jego... więcej »
 Remont hotelu Akwawit w Lesznie
Przynależność do elitarnej grupy Polish Prestige Hotels zobowiązuje do ustawicznego dbania o jakość. Dlatego goście zamieszkają w nowoczesnych, luksusowych pokojach i apartamentach. W 1995 roku powstał hotel o... więcej »
 Za nami targi Tour Salon 2018
Podczas 29. edycji Tour Salonu ponad 211 wystawców z 16 krajów zaprezentowało atrakcje turystyczne z najróżniejszych miejsc z całego świata. W tegorocznych targach uczestniczyło aż 9.566 osób. W tegorocznych... więcej »
 Polski touroperator rozpoczyna działalność na Litwie
20 lutego 2018 r. w Wilnie ITAKA LIETUVA zorganizowała konferencję prasową z okazji rozpoczęcia działalności na Litwie. W grudniu ITAKA LIETUVA zarejestrowała działalność na Litwie, a 15 lutego uzyskała... więcej »
 Dalszy dynamiczny rozwój Grupy Orbis
Grupa Orbis chwali się swoimi wynikami finansowymi za rok 2017. Najlepsze wyniki osiągnęły hotele w Budapeszcie, Warszawie i Pradze, gdzie odnotowano dwucyfrowy wzrost wskaźnika RevPAR. Rok 2017 zakończył się... więcej »
 Dziś jest Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego
W środę, 21 lutego mamy Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego, który został ustanowiony w 1989 r. podczas III Konwencji Światowej Federacji Stowarzyszeń Przewodników Turystycznych w Nikozji. Ideą tego... więcej »
:: WTOREK, 2018-02-20 ::
 MSZ ostrzega przed podróżami na jedną z azjatyckich wysp
W związku z zagrożeniem terrorystycznym, Ministerstwo Spraw Zagranicznych ostrzega przed podróżami do jednego z popularnych wyspiarskich państw w Azji. Pomimo zdecydowanych kroków podjętych przez władze... więcej »
 Emirates podpisują kontrakt sponsorski z klubem piłkarskim
Emirates podpisały umowę sponsorską z klubem piłkarskim. Na mocy największego porozumienia w historii klubu i jednego z największych w piłce nożnej logo przewoźnika pozostanie na klubowych koszulkach przez... więcej »
 Sun&Snow z nowym dyrektorem realizacji inwestycji developerskich
Spółka Sun&Snow poinformowała o wzmocnieniu swojego zespołu. Do Sun & Snow dołączył Maciej Bochyński, który stanowisko Dyrektora Realizacji Inwestycji Deweloperskich. Będzie odpowiadać za przygotowywanie... więcej »
 Lotnisko Chopina będzie rozbudowane
Spółka PPL chce rozbudowy Lotniska Chopina. Przed przystąpieniem do prac, Ministerstwo Obrony Narodowej musi wydać pozwolenie ponieważ do resortu należy płyta przy wojskowej części lotniska. Jeżeli resort... więcej »
:: PONIEDZIAŁEK, 2018-02-19 ::
 MSiT zaprasza na spotkania informacyjne o ustawie o imprezach turystycznych
Spotkania będą się odbywały w salach konferencyjnych urzędów wojewódzkich. Rejestracja oraz udział jest darmowy dlatego należy spieszyć się z zapisami ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. Ministerstwo... więcej »
 Otwarcie największego lotniska na świecie już tym roku
Jedno z największych lotnisk na świecie zostanie otwarte już w tym roku. Docelowo lotnisko ma obsługiwać 200 mln pasażerów rocznie. Port Lotniczy w Stambule ma zostać otwarte 29 października 2018 roku. Turecki... więcej »
 Tegoroczna edycja Merigo Meeting Tour zakończona
System rezerwacji Merigo zakończył piątą edycję szkoleń dla biur podróży pod marką Merigo Meeting Tour. Cały cykl jest organizowany nieprzerwanie od 2014 roku. Tym razem w spotkaniach wzięło udział ponad 200... więcej »
 Nowy hotel w pobliżu Lotniska Chopina
Wiosną 2018 roku otwarty będzie Renaissance Warsaw Airport Hotel, pierwszy pięciogwiazdkowy hotel zlokalizowany bezpośrednio przy Lotnisku Chopina w Warszawie. Jest to także pierwszy w Polsce obiekt marki... więcej »
 Sfinks otwiera nową restaurację
Sfinks Polska otworzył w Warszawie Fabrykę Pizzy. Nowa restauracja, w której serwowane są dania kuchni włoskiej mieści się na Ursynowie przy Al. KEN 20a, w pobliżu stacji metra Kabaty. To trzecia Fabryka Pizzy... więcej »
 Tanieją wyjazdy na Cypr?
Przebieg sprzedaży jest w tym roku o tyle nietypowy, że wcześniej jej szczyty występowały zwykle w ostatnich tygodniach miesiąca, ale w styczniu tego roku miał on miejsce w jego połowie - twierdzą eksperci... więcej »
:: PIĄTEK, 2018-02-16 ::
 Przewoźnik może zapłacić jeśli pasażer nie będzie miał dokumentów
Przewoźnik może odpowiadać finansowo, jeśli pasażer na granicy nie będzie miał dokumentów uprawniających go do wjazdu do Polski - uznał Wojewódzki Sąd Administracyjny. W trakcie kontroli granicznej okazało... więcej »
 Nowy portal turystyczny wchodzi na rynek
Na polskim rynku turystycznym pojawił się nowy portal turystyczny. Jak przekonują jego twórcy, Traveldesign.pl to portal, który łączy usługi doradztwa i planowania podróży, rezerwacji hoteli oraz przewodniki... więcej »
 Wakacje.pl: mamy 100 salonów
Wakacje.pl rozbudowuje swoją sieć. Agent poinformował o otwarciu setnego salonu pod swoją marką. Nowy punkt został otwarty w Osielsku otworzyło się 100. biuro marki. Sieć Wakacje.pl to 2 salony własne i 98... więcej »
 LOT wprowadza nowe połączenie z Warszawy
Nasz narodowy przewoźnik uruchomi kolejne połączenie z Lotniska Chopina. Od 4 czerwca PLL LOT będą obsługiwać połączenie do Hanoweru. To ósme niemieckie lotnisko w siatce przewoźnika. Na tej trasie LOT... więcej »
 Uzbekistan wprowadza zmiany w systemie wizowym
Zmiany będą polegały na zwolnieniu z obowiązku wizowego kilku krajów oraz na ułatwieniu uzyskania wizy dla wielu innych państw. Już od 10 lutego br. obywatele Izraela, Indonezji, Korei Południowej, Malezji,... więcej »
:: CZWARTEK, 2018-02-15 ::
 Nie każdy budynek nadaje się na hotel
Na cele hotelowe adaptowane są dziś w całym kraju budynki biurowe, centra handlowe, kina, szpitale, dawne fabryki i pałace, a nawet koszary obronne. Motywacją dla inwestorów do przekształcania w hotele różnego... więcej »
 Aleksander Baron szefem kuchni w nowo powstającej restauracji
Na kulinarnej mapie Warszawy powstaje nowy punkt, w którym pracę rozpocznie znany szef kuchni - Aleksander Baron. Obejmie no to stanowisko w restauracji ZONI, powstającej przy Muzeum Polskiej Wódki w Centrum... więcej »
 Nowe połączenie z wrocławskiego lotniska
Kolejna lotnicza nowość we wrocławskim porcie lotniczym. Pasażerowie korzystający z Portu Lotniczego Wrocław dostaną do dyspozycji połączenie do Stuttgartu. Ruszy ono 25 marca 2018 roku. Rejsy będą realizowane... więcej »
Starsze


Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij