Subskrypcja
SubskrypcjaSzukaj
SzukajForum grupa: Biura turystyczne

Premier podpisała dokument o polsko-chińskiej współpracy w zakresie turystyki

Data wysłania: 2017-05-15 10:41 Autor: Czytelnik IP automat

Aktualność:
W trakcie swojej podróży do Chin, premier Beata Szydło, na spotkaniu z premierem Chin Li Keqiangiem podpisała dokumenty dotyczące współpracy w zakresie turystyki i gospodarki wodnej. Jak przekonuje strona rządowa, porozumienie ma charakter intencyjny.

Celem umowy dotyczącej turystyki jest rozwijanie współpracy, które ma się przyczynić wzrostu ruchu turystycznego i wzajemnej promocji obu stron. Doceniając olbrzymi potencjał chińskich turystów, Polska Organizacja Turystyczna od kilku lat promuje nasz kraj na tym rynku.

Premier przekonywała, że Polska jest w Chinach postrzegana jako brama, która może prowadzić do współpracy z Unią Europejską. Porozumienie jest niewątpliwie korzystną sprawą, nie tylko dla turystyki, ale i całej gospodarki, jednakże pozostaje pytanie, czy w ślad za nim pójdą jakieś realne działania i czy nie pozostanie ono jedynie dyplomatyczną kurtuazją.

Głównym punktem wizyty premier Szydło w Chinach jest udział w I edycji Forum Pasa i Szlaku (Belt and Road Forum), które odbędzie się 14-15 maja. Polska premier wraz z szefami państw i rządów uczestniczących w forum będzie rozmawiać o pogłębianiu współpracy gospodarczej z Chinami.

    • Czy współpraca turystyczna z Chinami zadziała? 

      [2017-05-15 10:41 80.52.137.*]

      'pogłębianie współpracy' polega głównie na bezmyślnym przyjmowaniu wszelkiego chłamu produkcji chińskiej. Chińczycy są zadowoleni, bo Polska to dla nich otwarte drzwi na rynku europejskie, a my jak dzieci, cali szczęśliwi, że zaprosili na konferencję   odpowiedz »

 
     

Powrót do wątkówOdśwież

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij