Ogłoszenia
Ogłoszenia
- poszukuję pilota trasa Września- Warszawa
- KONSLUTANT/KONSULTANTKA DO DZIAŁU CALL CENTER
- SPECJALISTA / SPECJALISTKA DO DZIAŁU KONTROLI...
- SPECJALISTY/SPECJALISTKI DO DZIAŁU MARKETINGU
- SPECJALISTA/SPECJALISTKA DS. ROZLICZEŃ I...
- Sun Way Travel w Łodzi poszukuje Specjalistki/ty
- Specjalista ds turystyki Konin - biuro podróży...
- Specjalista / Specjalistka ds. Turystyki
- Meble do salonu franczyzowego TUI
- Specjalista ds.Turystyki
Dział: Szukam pracy
Pilotaże z Zakopanego do Krakowa, Oświęcimia, Wieliczki i ok
Data wstawienia: 2015-07-21 13:35Data ważności: 2015-09-19
Województwo: Małopolskie
Pilotaże z Zakopanego do Krakowa, Oświęcimia, Wieliczki i okolic.
Jestem pilotem wycieczek z bogatym doświadczeniem zawodowym. W terminie 30.07. - 23.08.2015r. będę przebywać w Zakopanem. Jeśli ktoś z Państwa będzie w tym terminie szukał pilota z Zakopanego na kierunek Kraków i okolice, to serdecznie zapraszam do współpracy. Prowadzę własną działalność gospodarczą i wystawiam faktury (nie jestem płatnikiem VAT).
Proszę o kontakt na numer telefonu: 609764554.
Z turystycznym pozdrowieniem
Julia Podwysocka
Ogłoszeniodawca
Zobacz inne ogłoszenia z tego działu
Zobacz inne ogłoszenia z tego działuJak odnosić korzyści współpracując z blogerami?
PIT i PPL nawiązują bliższą współpracę
Ponad 22 tys. gości na Targach EuroGastro i WorldHotel 2019
Nowa atrakcja turystyczna w Wielkopolsce
Nowy szlak turystyczny w Gnieźnie
Biuro Primoris czy ktoś korzystał?
Katalonia: hotelarze wyrzucają funkcjonariuszy z obiektów
ONZ: odbudowa turystyki to konieczność
Grecja zniosła restrykcje dla zaszczepionych
Które Centrum Informacji Turystycznej zostało uznane za najlepsze?
Wyrok w sprawie przedawnienia roszczeń za opóźnienie samolotu
Długi weekend udany dla chorwackiej turystyki
UTK podsumowuje wakacyjne kontrole pociągów
Small Planet Airlines traci certyfikat
Szczyrk 2.0 - wielkie plany małego miasta
Branża turystyczna przypomina, że ECDC nie rekomenduje ograniczania podróży
17 osób dołączyło do grona Ambasadorów Kongresów Polskich
bardzo prosze o opinie o biurze geotur
