Ogłoszenia
Ogłoszenia
- poszukuję pilota trasa Września- Warszawa
- KONSLUTANT/KONSULTANTKA DO DZIAŁU CALL CENTER
- SPECJALISTA / SPECJALISTKA DO DZIAŁU KONTROLI...
- SPECJALISTY/SPECJALISTKI DO DZIAŁU MARKETINGU
- SPECJALISTA/SPECJALISTKA DS. ROZLICZEŃ I...
- Sun Way Travel w Łodzi poszukuje Specjalistki/ty
- Specjalista ds turystyki Konin - biuro podróży...
- Specjalista / Specjalistka ds. Turystyki
- Meble do salonu franczyzowego TUI
- Specjalista ds.Turystyki
Forum grupa: Biura turystyczne
|
itaka.. czuję sie oszukany.. porady??Data wysłania: 2012-04-18 12:22 Autor: Czytelnik IP 193.24.244.*witam wraz ze znajomymi wykupilismy wycieczke na ibize w itace, gdy ja wykupowalismy to nie bylo jeszcze godzin lotow. Wczoraj na stronie podali rozklad lotów, no i przyznam ze czuje sie oszukany poniewaz wycieczke mamy na 9 dni wylot 12ego czerwca o 21.50 czyli na miejscu bedziemy juz 13ego a powrót 20ego o 2 w nocy, i na dodatek bedziemy musieli sobie przedłuzyc dobe hotelowa zeby miec gdzie schowac bagaze.. czy istnieje jakas szansa o zwrot czescie pieniedzy???
|
Forum gorące tematy
Forum gorące tematySkala wzrostów cen wyjazdów nieco mniejsza niż przed rokiem
Niższe, niż przed tygodniem, ceny na najpopularniejszych zimowych kierunkach
Hotelarze obawiają się wzrostu kosztów i braku pracowników
Turystyka umacnia grupę Wirtualna Polska
Wycieczki first minute tanieją
Ustawa o Polskim Bonie Turystycznym podpisana
Sfinks Polska chce zwiększyć udział franczyzy w sieci
Ile czasu zajmuje wyszukiwanie lotów?
Większość Polaków przywita Nowy Rok w domu
Komisja Europejska przedłużyła możliwość pomocy dla małych portów lotniczych
Północna Izba Gospodarcza: Dane GUS to sygnał alarmowy do odmrożenia gospodarki
TSUE:Pasażerowie mają prawo do odszkodowania, nawet jeśli nie stawili się na odprawę
Porozumienie płacowe w Przewozach Regionalnych
Maleje liczba ofert pracy na OLX
Thomas Cook z nowym konceptem hotelowym
Ecco Travel zawiezie kibiców na mistrzostwa świata w koszykówce
Coraz więcej turystów będzie chciało doświadczać przygód
DELTA TRAVEL Z KRAKOWA proszę o opinie