Ogłoszenia
Ogłoszenia
- poszukuję pilota trasa Września- Warszawa
- KONSLUTANT/KONSULTANTKA DO DZIAŁU CALL CENTER
- SPECJALISTA / SPECJALISTKA DO DZIAŁU KONTROLI...
- SPECJALISTY/SPECJALISTKI DO DZIAŁU MARKETINGU
- SPECJALISTA/SPECJALISTKA DS. ROZLICZEŃ I...
- Sun Way Travel w Łodzi poszukuje Specjalistki/ty
- Specjalista ds turystyki Konin - biuro podróży...
- Specjalista / Specjalistka ds. Turystyki
- Meble do salonu franczyzowego TUI
- Specjalista ds.Turystyki
Forum grupa: Biura turystyczne
|
Czy ktoś wyjeżdżał z biurem Logostour?Data wysłania: 2008-02-01 22:12 Autor: Czytelnik IP 79.185.87.*Proszę jaką macie opinię o biurze Logostour? Interesuje mnie szczególnie Egipt z rejsem po Nilu i Peru-Boliwia. Nigdy nie korzystaliśmy z usług tego biura. Będziemy wdzięczni za wszystkie opinie.
|
Forum gorące tematy
Forum gorące tematyLotnisko w Kielcach - wniosek o upadłość
Nowa gałąź turystyki trafia do... słowników
McDonald`s prosi o zwrot szklanek
Linie lotnicze uszczuplają pierwszą klasę
Małopolska nominowana do Złotych Formatów
POIT spotykają się w Małopolsce
Mex Polska: inwestycje w sektorze bistro
Afera z koniną: Firmy domagają się odszkodowań
Czy social media są potrzebne w turystyce?
TUI Poland: "Tygodnie Greckie" w promocji
OSAT w sprawie Ostatnichmiejsc.pl