Ogłoszenia
Ogłoszenia
- poszukuję pilota trasa Września- Warszawa
- KONSLUTANT/KONSULTANTKA DO DZIAŁU CALL CENTER
- SPECJALISTA / SPECJALISTKA DO DZIAŁU KONTROLI...
- SPECJALISTY/SPECJALISTKI DO DZIAŁU MARKETINGU
- SPECJALISTA/SPECJALISTKA DS. ROZLICZEŃ I...
- Sun Way Travel w Łodzi poszukuje Specjalistki/ty
- Specjalista ds turystyki Konin - biuro podróży...
- Specjalista / Specjalistka ds. Turystyki
- Meble do salonu franczyzowego TUI
- Specjalista ds.Turystyki
Forum grupa: Biura turystyczne
|
Pytanie o biuro podróży ITAKAData wysłania: 2008-07-28 17:53 Autor: Czytelnik IP 83.28.48.*Witam, mam pytanie, czy ktoś jeździł już z biurem podróży ITAKA do Meksyku? Jeśli ktoś taki jest to proszę o opinię, tzn. jak tam jest, jak organizacja itd. Michał
|
Forum gorące tematy
Forum gorące tematyMRPiT: Aktywowano ponad 2 mln bonów turystycznych
Turyści zadowoleni z wakacji na Cyprze?
Powstanie katalog ofert incentive z Wielkopolski
ESPT: skala szarej strefy w turystyce dziecięcej zatrważająca
Accor - kontynuacja dobrego trendu
Wystartowały nowe połączenia WizzAir z polskich lotnisk
Qatar Airways uziemi Airbusy A380
Co sądzicie o Polsce i jej wizerunku? Co warto odwiedzić w naszym kraju?
Accor zwiększy wymagania wobec producentów drobiu
PHH przejmie wszystkie państwowe obiekty?
Czy dziki strajk zwalnia przewoźnika z odpowiedzialności odszkodowawczej za opóźnione loty?
AmRest wchodzi na rynek francuski
Grecja potrzebuje strategii turystycznej
Rainbow uzupełnia ofertę egzotyczną
Ciekawy pomysł na promocję turystyczną
Więcej Polaków odwiedza Skanię. Jak duży wzrost?
Ryanair: liczba rezerwacji z Polski znacząco wzrosła
WHO: zakazy podróży nie działają
GUS publikuje dane o liczbie udzielonych noclegów
POT nagradza najlepsze marki turystyczne
Przedsiębiorcy turystyczni złożyli pozew zbiorowy przeciw Skarbowi Państwa