Dział: Dam pracę

Praca marzeń

Data ważności: 2018-02-10
Województwo: Śląskie

Biuro podróży MAX w Bielsku-Białej - filia ( centrala w Raciborzu ) poszukuje nowej koleżanki /kolegi na stanowisko Specjalista ds. turystyki do Bielska.

Wymagania:
- doświadczenie w turystyce- mile widziane
- wiedza o regionach turystycznych, znajomość geografii świata oraz bazy
hotelowej
- znajomość obsługi komputera oraz systemów rezerwacyjnych
- kreatywność i samodzielność w działaniu
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- komunikatywność
- umiejętność organizacji pracy własnej

Główne zadania na stanowisku:
- profesjonalne doradztwo i bezpośrednia obsługa klientów
- rezerwacja i sprzedaż imprez turystycznych oraz biletów autokarowych i
lotniczych, ubezpieczeń turystycznych
- czynne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrej relacji ze stałymi Klientami
- praca z systemami rezerwacyjnymi Merlin

Z naszej strony oferujemy
- wysokie wynagrodzenie
- darmowe, zagraniczne wyjazdy studyjne również egzotyczne
- szkolenia z produktów
- stabilne miejsce pracy

Oferty zawierające CV ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres

Zastrzegamy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszeniodawca

Firma: MAX Sp. J Majchrzak