Subskrypcja
SubskrypcjaSzukaj
Szukaj

Forum grupa: Transport

Ryanair otworzy nową bazę w Polsce

Data wysłania: 2017-03-17 16:00 Autor: Czytelnik IP automat

Aktualność:
Ryanair otworzy nową bazę w Polsce. Irlandzki przewoźnik zapowiada także wprowadzenie nowych połączeń.

Decyzją władz irlandzkiego przewoźnika nowa baza znajdzie się w Poznaniu, gdzie zostanie zbazowany 1 samolot. Według przewoźnika jest to inwestycja wartości 100 mln $. Ryanair do swojej siatki połączeń z Poznania dołączy 7 nowych tras: Ateny, Billund, Castellon, Ejlat, Madryt, Oslo Torp i Tel Awiw. Wszystkie nowe połączenia będą obsługiwane 2 razy w tygodniu. Przewoźnik zapowiada także dodatkowe loty do Londynu Stansted. Ryanair obsłuży na lotnisku w Poznaniu 500.000 pasażerów i przyczyni się do powstania 375 miejsc pracy.

Cieszymy się bardzo mogąc ogłosić największy w historii rozkład lotów z Poznania z 7 nowymi kierunkami do Aten, Billund, Castellon, Ejlatu, Madrytu, Oslo Torp i Tel Awiwu oraz dodatkowymi lotami do Londynu Stansted (łącznie 14 tras). Na lotnisku w Poznaniu obsłużymy 500.000 klientów rocznie. Przyczynimy się także do utworzenia 375 miejsc pracy. Jesteśmy dumni z otwarcia 5. już bazy Ryanaira w Polsce, inwestycja 100 mln $ potwierdza nasze zaangażowanie w dalszy rozwój ruchu lotniczego w Poznaniu oraz turystyki w Wielkopolsce. Cieszymy się także z wyników sprzedaży na lato 2017. Rekordowy poziom rezerwacji lotów z i do Poznania pozwala nam na obniżenie cen biletów. Zachęcamy wszystkich, którzy planują wyjazdy wakacyjne do odwiedzenia strony Ryanair.com lub naszej aplikacji mobilnej - powiedział Juliusz Komorek, członek zarządu Ryanair ds. regulacyjnych i prawnych

Rozmowy i negocjacje trwały już od dawna. Utworzenie bazy dla samolotu linii Ryanair to dla Portu oraz dla Poznania ogromna szansa na szybki rozwój siatki połączeń, tak bardzo istotnej dla relacji biznesowo-turystycznych miasta. Cieszymy się, że po wielu latach starań Poznań staje się coraz bardziej istotnym partnerem linii Ryanair. Liczymy, że w krótkim czasie wszyscy chętni na loty w nowych kierunkach będą mieli możliwość wyboru między kilkoma nowymi trasami w dogodnych dla nich porach tygodnia. Byliśmy przekonani, że nowe kierunki, jakie ostatnio pojawiły się w ofercie tego przewoźnika, takie jak Tel Awiw, Eljat, czy zwiększenie rotacji do Londynu, to jedynie przedsmak tego, co może czekać mieszkańców Wielkopolski, i nie zawiedliśmy się. Będący w systemie przewoźnika Madryt to już pierwszy wynik nowej umowy, a na kolejne czekamy. Warto podkreślić zaangażowanie naszych Udziałowców, zwłaszcza Samorządu Województwa Wielkopolskiego i Miasta Poznania, w prace nad rozwojem naszego lotniska, także w kontekście ogłaszanej bazy lotniczej. Baza Ryanair staje się faktem - powiedział Mariusz Wiatrowski, prezes zarządu Portu Lotniczego Poznań-Ławica.

  • Ryanair z nową bazą 

   [2017-03-17 16:00 80.52.226.*]

   trafiła kosa na kamień - jak długo będzie trwało szczęśliwe sparzenie? "pay a pound to spend a penny" to było motto Ryanair i ciekawe co powie nasz PIP na ten wyzysk pracowników/
   czy bedzie nowe prawo poznańskie? - tak samo jak w przypadku 5%Vat'u na jedzenie z przyczepy ( kawa też!!!) i burdelu , gdzie narkotyzowano i okradano na milony podstawiając czeki in blanco do podpisu - i to było ok wg lokalnej i państwowej instytucji prawnej!!!?   odpowiedz »

 
     

Powrót do wątkówOdśwież

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij