Dział: Dam pracę

Praca na statkach

Data ważności: 2013-02-21
Województwo: -wszystkie-

Opis stanowiska pracy:
Praca na statkach pasażerskich

Stanowisko kelner/kelnerka

WYMAGANIA:

- wykształcenie kierunkowe,

- znajomość języka angielskiego (sprawdzana testem) - możliwość kursu przed kontraktem,

- gotowość do pracy kontraktowej (~7mieś.),

- nienaganna aparycja,

- pozytywna osobowość,

- umiejętność pracy w zespole.

Armator oferuje:

- atrakcyjne, nieopodatkowane wynagrodzenie,

- możliwość zwiedzania świata,

- zakwaterownia, wyżywienie i opiekè medyczną na czas trwania kontraktu,

- pracę w zespole międzynarodowym,

- możliwość dokształcenia i system awansów.

Kandydatów proszę o przesłanie w załączniku CV w języku polskim i angielskim.
Mile widziane referencje.
Dziękujemy za złożone aplikacje, jednocześnie informując, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.