Dział: Dam pracę

Animator Family Club (Turcja)

Data ważności: 2014-12-20
Województwo: -wszystkie-

TUI poszukuje osób na stanowisko Animator na sezon lato 2015
Nie masz pomysłu jak spędzić wakacje?
Chcesz pracować dla wiodącego organizatora podróży w Europie?
Posiadasz doświadczenie w pracy z dziećmi, albo po prostu uwielbiasz dzieci?
Nie masz problemu z porozumiewaniem się w języku obcym?
Jesteś osobą otwartą, komunikatywną i odpowiedzialną?
Jesteś dyspozycyjny w okresie 05.06.2015-15.09.2015?
Jeżeli na powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco to jest idealna oferta pracy dla Ciebie!

Twoje przyszłe obowiązki:

-Prowadzenie programu animacyjnego oraz show skierowanego do dzieci
-Odpowiedzialność za bezpieczeństwo dzieci podczas realizacji zajęć
-Udział w wieczornym programie animacyjnym
-Pełnienie funkcji osoby kontaktowej dla Klientów TUI

Wymagania:

-Doświadczenie w pracy z dziećmi
-Dobra znajomość języka angielskiego
-Odpowiedzialność oraz umiejętność oceny sytuacji w momentach kryzysowych
-Paszport ważny minimum do 30.03.2016r.
-Dyplom ukończenia studiów w zakresie turystyk/ pedagogiki w stopniu licencjackim/magisterskim
-Ukończony kursy wychowawców kolonijnych, kurs ratownika, kurs pierwszej pomocy lub licencja pilota wycieczek będzie dodatkowym atutem
-Wesołe oraz entuzjastyczne nastawienie do pracy
-Otwartość, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole międzynarodowym
-Warunkiem koniecznym jest dyspozycyjność w okresie 05.06.2015-15.09.2015

Oferujemy:

-Profesjonalne otoczenie i wysoką kulturę pracy u wiodącego organizatora podróży w Europie
-Sezonową umowę o pracę, pełne ubezpieczenie oraz konkurencyjne wynagrodzenie
-Bezpłatne szkolenie przygotowujące do pracy
-Pracę w przyjaznym zespole w wakacyjnej atmosferze
-Pokrycie kosztów wyjazdu do miejsca pracy i powrotu do kraju
-Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
-Dla najlepszych możliwość przedłużenia kontraktu na kolejny sezon

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) poprzez formularz: http://tnij.org/57zgdml

Ogłoszeniodawca

Firma: Tui Poland