Ogłoszenia
Ogłoszenia
- Biuro Podróży w Pruszkowie
- Sprzedam bilety do Pałacu w Wilanowie
- Specjalista ds Turystyki Czechowice Dziedzice
- Specjalista d.s sprzedaży
- Specjalista d/s turystyki BP ITAKA
- Praca w Turcji/ pilot wycieczek
- Rezydent/-ka w Sun&Fun Holidays -> Albania...
- Junior Rezydent/ka w Grecji
- Specjalista ds. Turystyki
- Incentive Manager (Warszawa)
Lodowisko na wrocławskim rynku
W grudniu na wrocławskim rynku powstanie sztuczne lodowisko.
Władze mista przeznaczyły na ten cel 800 tys. zł. Kolejna turystyczna atrakcja Wrocławia ma działać do końca lutego. Takie lodowiska przyciągają też gości w Wiedniu czy Amsterdamie. Wstęp prawdopodobnie kosztować będzie symboliczną złotówkę.
Komentarze
Tagi:
Komentarze:
kowal
[2006-12-18 21:55 88.156.95.*]
jaką złotówkę 6 zł za łyżwy i 2 za wejście razem 8zł co oni poszaleli i to za 30 minut odpowiedz »
Lodowisko we Wrocławiu
[2006-12-19 11:56 84.40.233.*]
Nikt nie każe Ci iśc na lodowisko w rynku. Zawsze można pojechać na wejherowską lub Spiską. My chodzimy własnie na Spiską i jesteśmy zadowoleni!! odpowiedz »
Starsze aktualności:
Ile cudzoziemcy wydawali w
Trudny początek lata na
Konsultacje dot. strategii zrównoważonej
ECTAA: poprawka do dyrektywy turystycznej lepsza, ale wątpliwości nadal
Co wybierają klienci eSky i ile wydadzą na
Komitet Ochrony Konsumentów przyjął stanowisko w sprawie nowelizacji dyrektywy
Polak lata na wakacje dla ładnych
Biura podróży ważnym kanałem sprzedaży
Ekologia może się opłacać w
Grecja wprowadza opłatę
Hotel Haffner otrzymał Gazelę Biznesu 2007
"Święto Soli" w Wieliczce - 6 czerwca
Wyjazdy do grobu Jana Pawła II
Warszawa: turyści wybierają tańsze hotele
Wizyta amerykańskich touroperatorów
Kraków: Restauracja Solfeż oferuje grzybowe bufety tematyczne!
Emirates kupuje 81 maszyn za 20 mld dolarów
Dworzec autobusowy w Nowym Jorku ewakuowano, gdyż szaleniec straszył bombą
Kraków: pijany kierowca miał wieść dzieci do Bułgarii
Polscy restauratorzy w Berlinie
Centralwings oferuje zniżki dla małych pasażerów
