Ogłoszenia
Ogłoszenia
- KONSLUTANT/KONSULTANTKA DO DZIAŁU CALL CENTER
- SPECJALISTA / SPECJALISTKA DO DZIAŁU KONTROLI...
- SPECJALISTY/SPECJALISTKI DO DZIAŁU MARKETINGU
- SPECJALISTA/SPECJALISTKA DS. ROZLICZEŃ I...
- Sun Way Travel w Łodzi poszukuje Specjalistki/ty
- Specjalista ds turystyki Konin - biuro podróży...
- Specjalista / Specjalistka ds. Turystyki
- Meble do salonu franczyzowego TUI
- Specjalista ds.Turystyki
- Praca na Wyspach Kanaryjskich
Forum grupa: Biura turystyczne
|
reklamacjeData wysłania: 2008-05-17 17:02 Autor: Czytelnik IP 213.192.87.*mam pytanie. dużo piszecie o złych doświadczeniach z firmami, ale czy ktokolwiek starał się o rekompensatę, składaliście reklamacje? proszę o odpowiedź jak biura z Wami postąpiły, czy dostaliście zwrot pieniędzy? (szczególnie interesuje mnie Orbis Travel)
|
Forum gorące tematy
Forum gorące tematyTajlandia chce przyciągnąć turystów
Koleje wąskotorowe przeżywają rozkwit
Cel: Innowacje, Technologie i Zrównoważony Rozwój w Turystyce
Prezes bydgoskiego lotniska odchodzi
Nie pozwól niszczyć zabytków - rozpoczyna się kampania Narodowego Instytutu Dziedzictwa
Hiszpania notuje turystyczny rekord
W piątek rozpoczęcie World Travel Show
Ferie w górach czy nad morzem?
Sezon turystyczny coraz dłuższy?
Hilton przewiduje jakie trendy w hotelarstwie mogą obowiązywać za 100 lat
Wrocławski przewoźnik kolejowy bez certyfikatu bezpieczeństwa
Polski rynek lotniczy notuje coraz mniej opóźnień
Budowa Portu Lotniczego Warszawa-Radom rozpoczęta
Izby turystyczne przemówią jednym głosem w sprawach transportu?
Dynamika sprzedaży wycieczek powoli się poprawia
Mobilna wieża kontroli lotów w Modlinie
Jest opinia UOKiK na temat przejęcia spółki hotelowej przez CAD