Ogłoszenia
Ogłoszenia
- poszukuję pilota trasa Września- Warszawa
- KONSLUTANT/KONSULTANTKA DO DZIAŁU CALL CENTER
- SPECJALISTA / SPECJALISTKA DO DZIAŁU KONTROLI...
- SPECJALISTY/SPECJALISTKI DO DZIAŁU MARKETINGU
- SPECJALISTA/SPECJALISTKA DS. ROZLICZEŃ I...
- Sun Way Travel w Łodzi poszukuje Specjalistki/ty
- Specjalista ds turystyki Konin - biuro podróży...
- Specjalista / Specjalistka ds. Turystyki
- Meble do salonu franczyzowego TUI
- Specjalista ds.Turystyki
Forum grupa: Biura turystyczne
|
śliwka robaczywkaData wysłania: 2008-10-21 22:00 Autor: Czytelnik IP 85.89.190.*namawiam do głębokiego zastanowienia się zanim ktokolwiek skorzysta z usług LOGOS TRAVEL ! Skorzystałem z usług tego biura w kwietniu 2008 roku -tzw wyprawa do Indii i Nepalu. W życiu nie byłem na tak kiepskiej wyprawie .Poziom usług żenujący . Koszmarne hotele a właściwie obiekty nie zasługujące na te nazwy , jedzenie ohydne, kiepska organizacja,liczne dopłaty nieuwzględnione w cenniku , wielogodzinne przejazdy autokarem ( gdzie można za niewielkie pieniądze skorzystać z samolotu ).Z tych "wypraw" jest tylko zadowolony organizator który zgarnia duże pieniądze oferując usługi atrakcyjne może 20 lat temu i nie odpowiada na skargi. Przestrzegam ! Witold
|
Forum gorące tematy
Forum gorące tematyLublin traci jedno z połączeń lotniczych
Rainbow w pierwszej setce rankingu TIME
IATA podsumowała ryzyka na 2026 w lotnictwie
Gdzie Polacy latali sami na wakacje?
Finnair zwiększy liczbę lotów z Krakowa
Wraca oczekiwane połączenie z lotniska Szczecin-Goleniów
Piszę aby podzielić się z Wami moim spostrzeżeniem.
Wycieczka objazdowa "Królewski Madryt" (6.10.-13.10.2014 r.)
Pierwszy hotel Mercure w Debreczynie
Gdańsk Airport podsumowuje pierwsze półrocze
Natalia Bukowiecka ponownie ambasadorką NO LIMITS by ITAKA
Udany styczeń na wrocławskim lotnisku
Kraków Airport podsumowuje pierwszy miesiąc roku
Serwis lotniczy wyróżnia przewoźników. Który został uznany za najlepszego?