Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za treść ogłoszeń. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt

Dział: Dam pracę

wychowawca kolonijny

Data wstawienia: 2018-07-10 23:16
Data ważności: 2018-07-24
Województwo: -wszystkie-

Firma działająca od wielu lat w branży turystycznej zatrudni wychowawców kolonijnych.
Wynagrodzenie do negocjacji. Wolne terminy to:
Tresna 13-23.07.2018,
Burzenin 13-23.07.2018,
Małe Ciche 15-25.07.2018,
Poronin 17-27.07.2018,
Mazury 18-29.07.2018,
Niechorze 20.07-01.08.2018

Zapraszam do kontaktu.


Ogłoszeniodawca

Firma: Jaworzyna Tour



Ta strona przetwarza dane osobowe oraz używa COOKIES. Szczegóły przetwarzania danych osobowych są opisane w polityce prywatności. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Wszelkie szczegóły w regulaminie, polityce prywatności oraz polityce cookies.
  Akceptuję