Praca w turystyce przyjzdowej z j.ang. i włoskim/hiszpańskim

Data ważności: 2021-10-26
Województwo: Mazowieckie

Dynamicznie rozwijające się biuro podróży specjalizujące się w obsłudze turystów zagranicznych przyjeżdżających do Polski, poszukuje osobę do pracy.

Wymagania:
- osoba w trakcie lub po studiach z zakresu np. turystyki, geografii, anglistyki, lingwistyki (lub pokrewne)
- bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. C1) i włoskiego lub hiszpańskiego (min. B2)
- bardzo dobra znajomość turystyczna Polski, w tym szczególnie Warszawy i Krakowa
- wysokie umiejętności organizacyjne
- dokładność i precyzja
- umiejętność pracy jednocześnie nad kilkoma tematami
- umiejętności negocjacyjne

Natomiast nie jest wymagane doświadczenie na podanym stanowisku.

Podstawowe zadania:
- obsługa klientów (telefoniczna i mailowa) po angielsku i włosku/hiszpańsku
- budowanie programów wycieczek po angielsku i włosku/hiszpańsku
- tworzenie ofert turystycznych dla klientów po angielsku i włosku/hiszpańsku
- edycja treści na stronie internetowej po angielsku i włosku/hiszpańsku
- aktywne zarządzanie sprzedażą wycieczek

Oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie
- elastyczny grafik pracy
- praca głównie biurowa (zdalna w ograniczonym zakresie)
- atrakcyjne wynagrodzenie
- umowa o pracę lub zlecenie w zależności od preferencji

Praca dla osoby która wie, że chce pracować w turystyce, lubi i zna Polskę. Zapraszamy też pilotów i przewodników wycieczek którzy będą mieli możliwość połączenia pracy biurowej z oprowadzaniem grup.

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Baśniowa 3 (Ochota, obok Och-teatr).

Zatrudnienie od zaraz.

Prosimy o przysyłanie CV ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym (napisz dlaczego akurat w turystyce przyjazdowej chcesz pracować i dlaczego w takiej firmie jak nasza, co możesz wnieść swoją wiedzą i doświadczeniem), na adres: m. Prosimy o dołączenie klauzuli wyrażającej zgodę na wykorzystanie danych osobowych do procesu rekrutacji. Z dopiskiem w tytule Specjalista ds. turystyki przyjazdowej z językiem (wstaw język).

Ogłoszeniodawca

Firma: AB Poland travel