Dział: Dam pracę

Praca w biurze podróży w Warszawie - od zaraz

Data ważności: 2022-07-19
Województwo: Mazowieckie

Dynamicznie rozwijające się biuro podróży specjalizujące się w obsłudze turystów zagranicznych przyjeżdżających do Polski, poszukuje osobę na praktyki.

Wymagania:
- osoba w trakcie lub zaraz po studiach z zakresu np. turystyki, geografii, anglistyki, lingwistyki (lub pokrewne)
- dobra znajomość j. angielskiego
- mile widziany dodatkowo włoski lub hiszpański
- dobra znajomość turystyczna Polski
- umiejętności organizacyjne
- dokładność i precyzja

Nie jest wymagane doświadczenie na podanym stanowisku.

Podstawowe zadania:
- obsługa klientów (telefoniczna i mailowa) po angielsku
- budowanie programów wycieczek po angielsku
- tworzenie ofert turystycznych dla klientów po angielsku
- edycja treści na stronie internetowej po angielsku
- aktywne zarządzanie sprzedażą wycieczek

Oferujemy:
- możliwość poznania charakterystyki pracy w biurze podróży
- nauczenie się organizacji podróży typu leisure oraz business
- nabycie umiejętności tworzenia ofert oraz korespondowania po angielsku z klientami z zagranicy
- pracę w stabilnej firmie po zakończeniu praktyk
- elastyczny grafik pracy
- centralna lokalizacja biura (Ochota)

Prosimy o przysyłanie CV ze zdjęciem. Napisz dlaczego chcesz pracować w takiej firmie jak nasza, na adres: m.

Ogłoszeniodawca

Firma: AB Poland Travel