Dział: Dam pracę

Praca w biurze podróży z pasją. KIRIBATI CLUB.

Data ważności: 2022-11-15
Województwo: Małopolskie

KIRIBATI CLUB KRAKÓW
Tour operator tworzony przez ludzi z pasją i dużym doświadczeniem, zajmujący się organizacją wyjazdów zagranicznych (wyjazdy indywidualne, wycieczki objazdowe, wyprawy trampingowe oraz wyjazdy incentive) zatrudni kreatywną i samodzielną osobę do pracy w biurze w Krakowie.
Od kilkunastu lat specjalizujemy się w organizowaniu egzotycznych wypraw oraz oryginalnych podróży szytych na miarę na wszystkie kontynenty. Aktualnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego Zespołu.

Do Twoich zadań będzie należało między innymi kompleksowe przygotowywanie samodzielnych podróży dla klientów indywidualnych (od pierwszego kontaktu, przez tworzenie oferty, aż do wspierania klienta podczas realizacji wyjazdu) oraz współpraca z zagranicznymi kontrahentami.

Warunkiem koniecznym jest znajomość angielskiego i kierunków turystycznych. Mile widziane doświadczenie podróżnicze, dobra orientacja na rynku turystycznym, wysokie standardy obsługi klienta oraz sprawna posługiwanie się pakietem MS Office.

Jeśli jesteś pasjonatem podróży, masz poczucie humoru i otwarty umysł, jesteś osobą odpowiedzialną i skrupulatną to zapraszamy do współpracy.
Czym się zajmujemy? Sprawdź:
www.kiribaticlub.pl
www.polartravel.pl

rodzaj pracy: pełny etat
rodzaj umowy: umowa o pracę
stanowisko: Specjalista ds. turystyki

Zakres obowiązków:
przygotowywanie ofert wyjazdów
kontaktowanie się z lokalnymi kontrahentami
rezerwacja świadczeń (hotele, przeloty, transport)
kontakt z klientami

Oczekiwania:
doskonała organizacja pracy
dbałość o szczegóły, skrupulatność
znajomość języka angielskiego (mile widziany hiszpański)
podróżnicze obycie lub duże zainteresowanie podróżami
doświadczenie w pracy w biurze bardzo wskazane
dobra obsługa komputera
chęć i łatwość uczenia się
samodzielność
entuzjazm i pasja

Oferujemy:
indywidualne wdrożenie w świat turystyki niemasowej
pracę z ciekawymi ludźmi z całego świata
możliwość wyjazdów zagranicznych
elastyczny czas pracy

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysyłać mailowo.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez firmę Akces sp. z o. o. z siedzibą w Poznaniu zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)

Ogłoszeniodawca

Firma: Kiribati Club