Dział: Dam pracę

Praca w BP Misja Travel spec. sprzedaży internetowej

Data ważności: 2022-09-16
Województwo: Wielkopolskie

Biuro Podróży Misja Travel poszukuje kandydata na stanowisko: Specjalista sprzedaży internetowej.

Do naszego prężnie rozwijającego się zespołu szukamy specjalisty sprzedaży internetowej, który zaopiekuje się naszą ofertą online.

Główne obowiązki:
prowadzenie i aktualizowanie strony internetowej
zarządzanie ofertą oraz polityką cenową (last minutę, first minute)
opracowywanie rozwiązań mających na celu zwiększenie efektywności sprzedaży
prowadzenie kampanii promujących wybrane oferty
prowadzenie działań email marketingowych oraz remarketingu,
zarządzanie działaniami SEO, monitorowanie kluczowych wskaźników w obszarze widoczności w wyszukiwarce
monitorowanie ruchu w sklepie internetowym, raportowanie i tworzenie rekomendacji dla przyszłych działań
wsparcie działu obsługi klienta
analiza i monitorowanie działań konkurencji oraz trendów e-commerce

Nasze wymagania:
komunikatywność zdolność rozwiązywania problemów
biegła obsługa komputera
doświadczenie w działaniach online, marketingu oraz branży turystycznej
doświadczenie w zakresie organizacji treści na stronie, sterowania komunikacją do klienta
mile widziane znajomość Performance Marketingu, SEO, UX
dobra organizacja pracy własnej, także pod presją czasu
sumienność, odpowiedzialność, zaangażowania w wykonywane obowiązki
komunikatywność i wysoka kultura osobista
wytrwałość w działaniu i systematyczne realizowanie wyznaczonych celów
inicjatywa, samodzielność i efektywne planowania swojego czasu pracy
umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:
dbanie o atrakcyjność i aktualność oferty
analiza wyników oraz raportowanie sprzedaży internetowej
tworzenie rekomendacji dla przyszłych działań
utrzymywanie dobrych relacji z klientami oraz dbałość o pozytywny wizerunek sklepu internetowego
badanie poziomu satysfakcji klientów
odpowiadanie na indywidualne zapytania klientów

Oferujemy:
dowolną formę zatrudnienia (kontrakt B2B/ umowa o pracę),
elastyczny czas pracy,
pracę w centrali w Poznaniu,
miłą atmosferę,
szkolenia systemowe, produktowe i sprzedażowe,
stabilne warunki zatrudnienia,
atrakcyjne wynagrodzenie zależne od realizacji celów,
możliwość rozwoju kompetencji osobistych i społecznych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o wysyłanie Cv na adres:

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Ogłoszeniodawca

Firma: Misja Travel