Dział: Dam pracę

Opiekun klienta / 4-dniowy tydzień pracy

Eurotours jest jednym z największych touroperatorów sprzedaży bezpośredniej w Europie Środkowej i jedną z wiodących agencji turystyki przyjazdowej, która od 1980 r. promuje na całym świecie oferty turystyczne Austrii i innych krajów europejskich.

Z powodzeniem współpracujemy z renomowanymi partnerami biznesowymi, którzy korzystają z naszego doświadczenia w turystyce. Podstawą naszego sukcesu jest oferowanie innowacyjnych produktów, świadczenie wysokiej jakości usług w najlepszych możliwych cenach oraz długoterminowa współpraca z ponad 6500 usługodawcami i 1900 klientami.

Do naszego zespołu Eurotours w Krakowie szukamy:
OPIEKUN KLIENTA W DZIALE GRUPOWYM
(1/2 etatu / możliwy 4-dniowy tydzień pracy)
System pracy: hybrydowy

Oferujemy:
- 4-dniowy tydzień pracy (dla zainteresowanych)
- solidne wdrożenie stanowiskowe
- stałe wsparcie doświadczonego zespołu
- pracę w przyjaznym środowisku
- możliwości dalszego rozwoju
- umowę o pracę

Zadania:
- przygotowywanie ofert w odpowiedzi na zapytania klientów zagranicznych
- kompleksowa organizacja usług turystycznych
- aktywna obsługa klientów międzynarodowych (telefoniczna i osobista)
- pozyskiwanie nowych klientów
- współpraca i koordynacja z innymi działami
- aktywna pomoc w zespole

Oczekujemy:
- znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie na poziomie minimum B2
- znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie minimum B2
- umiejętności współpracy w zespole
- zdolności do samodzielnej pracy
- systematyczności i dokładności
- umiejętności rozwiązywania problemów
- umiejętności pracy pod presją
- dobrej znajomości pakietu MS Office

Jako pracownik Eurotours będziesz cieszyć się licznymi benefitami, specjalnymi warunkami i świadczeniami socjalnymi, w szczególności atrakcyjnym wynagrodzeniem, prywatną opieką medyczną i rozbudowanym programem sportowym.

Więcej szczegółowych informacji o naszej firmie można znaleźć na naszej stronie internetowej www.eurotours.at

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: miroslaw.sowinski@eurotours.at

Ogłoszeniodawca

Firma: Eurotours Polska Sp. z o.o.
WWW: strona www »
Telefon: 539 968 941
E-mail: miroslaw.sowinski@eurotours.at

Ogłoszenie wyróżnione

Dział: Dam pracę
Data ważności: 2024-06-25
Województwo: Małopolskie