Uwaga! Serwis nie bierze odpowiedzialności za treść ogłoszeń. Ewentualne naruszenia regulaminu serwisu prosimy zgłaszać Administratorowi po przez stronę Kontakt

Dział: Dam pracę

Szukamy Przewodników po Warszawie

Jeśli chcecie pracować w najszybciej rozwijającej się firmie turystycznej w Warszawie, wyślijcie nam swoje CV. Dołączcie do zespołu profesjonalistów.
Oferujemy: pracę w młodym, dynamicznym zespole ludzi, minimum 200 samodzielnie poprowadzonych wycieczek rocznie naszymi Maluchami, Fiatami 125p i Jelczem Ogórkiem, bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia, uczestnictwo w conajmniej 100 imprezach grupowych w tym roku (gry miejskie, wycieczki grupowe, eventy firmowe). Z każdym rokiem te ilości będą się zwiększać.
Od kandydatów oczekujemy: dużej wiedzy na temat Warszawy, perfekcyjnej znajomości języka angielskiego (inne języki mile widziane), szybkie nawiązywanie relacji z klientem, dyspozycyjności (czasami wycieczkę last minute trzeba zrealizować w ciągu 15 minut), prawa jazdy kategorii B (gwarantujemy szkolenie z zakresu obsług pojazdów zabytkowych).


Ogłoszeniodawca

Firma: WPT1313
Reprezentant: Rafał
Telefon: +22 882 1313
E-mail: biuro@wpt1313.com

Ogłoszenie wyróżnione

Dział: Dam pracę
Data wstawienia: 2017-08-05 09:36
Data ważności: 2017-09-04
Województwo: MazowieckieTa strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij