TUR-INFO.pl | Serwis informacyjny branży turystycznej
ZAJRZYJ DO NAS NA: TUR-INFO.PL na Facebook TUR-INFO.PL na Twitter
Forum grupa: Turystyka krajowa

Najciekawsze polskie atrakcje dla dzieci!

Data wysłania: 2006-07-21 10:53 Autor: Czytelnik IP automat

Aktualność:
Rzeczpospolita przygotowała listę atrakcji turystycznych, które sprawią przyjemność najmniejszym turystom - dzieciom. Poniżej prezentujemy listę przygotowaną przez ten dziennik.

<b>Atrakcje turystyczne dla dzieci</b>

<b>Fokarium w Helu</b>

Podglądanie baraszkujących w basenie fok to wielka frajda dla dzieci. Jeszcze sto lat temu w Zatoce Gdańskiej było ich około tysiąca sztuk. Jednak rybacy tępili je‚ bo niszczyły im sieci. W efekcie zniknęły z polskich wód. Naukowcy próbują je ocalić. Foki‚ które przychodzą na świat w fokarium‚ są wypuszczane na wolność. Niektóre z nich mają transmitery satelitarne‚ żeby można było śledzić ich szlak na Bałtyku. Stado w helskim fokarium liczy obecnie 5 fok, pochodzących z wybrzeży Estonii i Szwecji.
Fokarium Uniwersytetu Gdańskiego‚ ul. Morska 2‚ Hel
tel. 058 6750 836‚ e-mail: hel@univ.gda.pl
www.fokarium.com

<b>Akwarium gdyńskie</b>

Bajecznie kolorowe ryby w ogromnych akwariach, koniki morskie‚ dziwaczne stworzenia żyjące w ciepłych morzach‚ groźne rekiny‚ żywa rafa koralowa‚ majestatycznie poruszający się ogromny żółw zielony - wszystko to można obejrzeć w gdyńskim akwarium. Można też przestudiować mapę dna Bałtyku, obejrzeć kolekcję muszli oraz spreparowane ryby i gąbki z różnych stron świata.
Akwarium Morskie, al. Jana Pawła II 1‚ Gdynia
tel. 058 621 70 21,
www.akwarium.gdynia.pl

<b>Dar Pomorza i ORP Błyskawica w Gdyni</b>

Ogromny żaglowiec zachwyca zarówno elegancką sylwetką jak i rozmiarami. Ma już prawie sto lat. "Dar Pomorza" został zbudowany w Hamburgu w 1910 roku dla niemieckiej marynarki handlowej. Polacy odkupili go w 1929 roku za pieniądze ze składek społecznych. Przez ponad pół wieku służył w polskiej marynarce jako żaglowiec szkolny‚ na jego pokładzie w czasie 102 rejsów przeszkolono ponad 13 tys. słuchaczy Szkoły Morskiej. Teraz został udostępniony do zwiedzania.
"Dar Pomorza", al. Jana Pawła II‚ Gdynia
tel. 058 620 23 71‚
www.cmm.pl

Obok "Daru Pomorza" cumuje słynny niszczyciel "Błyskawica"‚ który w czasie II wojny zatopił dwa eskortowce i dwa niszczyciele. Do zwiedzania udostępnione są pomieszczenia okrętowe oraz specjalnie przygotowana wystawa mundurów. Na pamiątkę można kupić bandery i modele statków.
Muzeum Marynarki Wojennej, Skwer Kościuszki‚ Gdynia‚
tel. 058 626 36 58‚ e-mail: muzeum@mw.mil.pl
www.mw.mil.pl

<b>ZOO w Oliwie</b>

Gdański ogród zoologiczny należy do największych w kraju. Główną atrakcją dla dzieci jest małe zoo‚ gdzie zwiedzający mogą karmić i głaskać zwierzęta. Największą popularnością w małym zoo cieszy się lama Dzidek, a najstarszą mieszkanką jest koza Brenda. W mini zoo mieszkają jeszcze świnki wietnamskie‚ króliki‚ świnki morskie i kózki karłowate.
Miejski Ogród Zoologiczny Wybrzeża, ul. Karwieńska 3‚ Gdańsk Oliwa
tel. 058 552 00 42,
www.zoo.gd.pl

<b>Muzeum Indian - Wymysłowo</b>

W niezwykłym Muzeum Indian Północnoamerykańskich można oglądać prawdziwe tomahawki‚ fajki pokoju i wigwamy. Muzeum nosi imię Sat-Okha, czyli Długiego Pióra - Stanisława Supłatowicza‚ Indianina urodzonego i wychowanego w pierwotnych puszczach Kanady‚ byłego żołnierza Armii Krajowej i pisarza.
Czesława i Jan Kłodzińscy‚ Kiełpin - Wymysłowo 5‚ Tuchola,
tel. 052 334 32 19

<b>Ferma strusi w Pieszkowie</b>

Irena i Kazimierz Montewkowie byli jednymi z pierwszych hodowców strusi w Polsce. Odwiedzając ich fermę, można obejrzeć strusie‚ wysłuchać opowieści o zachowaniu i zwyczajach tych największych ptaków na Ziemi‚ a także spróbować jajecznicy ze strusich jaj. Natomiast na pamiątkę można kupić strusie pióra lub gigantyczne pisanki.
Ferma strusi afrykańskich‚ Pieszkowo (pow. Bartoszyce‚ gm. Górowo Iławeckie)
tel. 089 761 85 90

<b>Twierdza Osowiec</b>

W zwężeniu doliny Biebrzy znajduje się złożona z czterech fortów twierdza‚ zwana polskim Verdun. Ogromny system carskich fortyfikacji z przełomu XIX i XX wieku był elementem kordonu broniącego granic Imperium Rosyjskiego. Pomimo wielu ataków‚ twierdza nigdy nie została zdobyta. Jeden z korytarzy nawiedza duch rosyjskiego oficera‚ który niegdyś popełnił tu samobójstwo. Miejscowi przewodnicy barwnymi opowieściami potrafią zaciekawić nawet kilkulatków.
Osowieckie Towarzystwo Fortyfikacyjne‚ Osowiec Twierdza
tel. 085 716 22 69 w. 292

<b>Centrum Sportu i Rekreacji Dynamix w Poznaniu</b>

Sercem ośrodka jest profesjonalnie nagłośniona i oświetlona RollArena do jazdy na rolkach i wrotkach‚ wykorzystywana także jako parkiet taneczny i sala koncertowa. Atrakcję stanowi największa w Wielkopolsce trójwymiarowa ściana wspinaczkowa. Dzieci mogą poszaleć w krainie zabawy‚ w czteropiętrowej plątaninie tuneli i zjeżdżalni‚ na samochodzikach, a także w teatrze lalkowym. Natomiast cała rodzina może skorzystać z 6-dołkowego pola minigolfa.
Centrum Sportu i Rekreacji Dynamix, ul. Kościelna 33‚ Poznań
tel. 061 843 46 57,
www.dynamix.com.pl

<b>Palmiarnia w Poznaniu</b>

W Poznaniu znajduje się jedna z największych palmiarni w Europie. Jest to 12 połączonych ze sobą przeszklonych budynków‚ w których można podziwiać 17 tysięcy egzemplarzy roślin z całego świata. W każdym pawilonie panuje inny mikroklimat. W jednym miejscu można przenieść się z lasu tropikalnego na spaloną słońcem pustynię. Natomiast w obszernym basenie unoszą się na powierzchni wody półtorametrowej średnicy liście wiktorii królewskiej‚ które mogą utrzymać ciężar małego dziecka. Zachwycają też wysokie palmy oraz oplecione lianami fikusy.
Palmiarnia Poznańska ul. Matejki 18 (park Wilsona)‚ Poznań
tel. 061 865 89 07

<b>ZOO SAFARI w Świerkocinie</b>

W jedynym w Polsce zoo safari można jeździć autobusem lub samochodem między innymi wśród zebr‚ antylop‚ bawołów i strusiów. Można się poczuć jak na prawdziwym safari na afrykańskiej sawannie‚ mongolskim stepie‚ bezdrożach Australii lub na terenie Ameryki Południowej. Dzieci mogą też nakarmić oswojone osiołki‚ świnki i kózki.
Zoo safari‚ Świerkocin 7‚ 1 km na południe od wsi Nowiny Wielkie
www.zoo-safari.com.pl

<b>Lubuskie Muzeum Wojskowe w Drzonowie</b>

Muzeum w Drzonowie należy do największych polskich muzeów wojskowych. Prezentuje ono głównie broń XX-wieczną. Duże wrażenie na dzieciach robi skansen fortyfikacyjny‚ w którym można oglądać czołgi‚ transportery‚ działa samobieżne‚ wyrzutnie rakietowe‚ armaty‚ haubice i haubicoarmaty‚ moździerze‚ broń morską‚ wozy bojowe‚ sprzęt saperski i przeprawowy oraz samochodowe stacje radiolokacyjne. W sumie aż 150 obiektów.
Lubuskie Muzeum Wojskowe‚ Drzonów 54‚ Letnica‚
tel. 068 321 18 56

<b>Taras widokowy Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie</b>

Wartą zobaczyć stolicę Polski z trzydziestego piętra jednego z najwyższych w Polsce gmachów, czyli Pałacu Kultury i Nauki. Szybkie windy docierają tam tylko w 19 sekund. Z tarasu widokowego można podziwiać wspaniałą panoramę, błądzić palcem po interaktywnej mapie miasta, a także obejrzeć film i historyczne zdjęcia.
Informacja: tel. 022 656 76 00‚
rezerwacja: tel. 022 656 74 28
www.pkin.pl/taras_widokowy

<b>Festiwal Kultury Dziecięcej w Pacanowie</b>

Każdego roku w okolicach Dnia Dziecka Pacanów na jeden dzień staje się miastem dzieci. W tym roku w niedzielę, 4 czerwca o godzinie 11.00 nastąpił wymarsz bajkowego korowodu na rynek‚ a potem na dwóch scenach występowały dzieci. Można było spróbować swoich sił w warsztatach garncarskich‚ wikliniarskich‚ teatralnych‚ rzeźby‚ ceramiki‚ rękodzieła ludowego i muzycznych. Była też "Akademia piłkarska", prowadzona przez piłkarzy Cracoviii‚ słodki namiot Kopernika‚ pokazy sztuki kowalskiej‚ kiermasz taniej książki‚ wesołe miasteczko, szczudlarze‚ mimowie‚ malowanie twarzy‚ włosów oraz bicie rekordu - pozdrowienia w wielu językach.
Festiwal Kultury Dziecięcej w Pacanowie‚
tel. 041 37 65 088
www.pacanow.eu

<b>Muzeum Zabawek w Kielcach</b>

Kieleckie muzeum jest największym tego rodzaju obiektem w Polsce. Ma ono około 4‚5 tysiąca eksponatów. Najciekawszym jest najstarsza lalka woskowa z XVIII w.‚ która powstała w Niemczech. Zobaczymy tam także pokoik dla lalek z wyposażeniem‚ komplety mebelków dla lalek‚ pięknie zdobione miniatury instrumentów muzycznych oraz kolekcję żołnierzyków cynowych z formami odlewniczymi.
Muzeum Zabawek i Zabawy, ul. Kościuszki 11, Kielce
tel. 041 344 40 78
www.muzeumzabawkarstwa.art.pl

<b>Jaskinia Raj koło Kielc</b>

Odkrywcami tej jaskini byli neandertalczycy. Miało to miejsce 40 - 50 tys. lat temu. Naukowcy znaleźli pozostałości ich uczt: kości mamuta‚ nosorożca włochatego‚ niedźwiedzia jaskiniowego oraz narzędzia z kamienia i krzemienia. W gablotach można oglądać zrekonstruowanych praludzi oraz pozostałości ich posiłków. Jednak największe wrażenie robią fantastyczne formy naciekowe: słoń‚ harfa‚ grzebienie i makarony. Trasa turystyczna jest krótka‚ bo liczy zaledwie 180 metrów. Warto wziąć ciepłe ubranie, gdyż panuje tam stała temperatura 8 - 9 stopni.
Jaskinia Raj‚ ul. Dobrzaczka‚ Chęciny
tel. 041 346 55 18 (w sezonie zalecana rezerwacja biletów)
www.lysogory.com.pl/jaskinia

<b>Westernowe Miasteczko koło Karpacza</b>

Dziki Zachód u stóp Śnieżki składa się z 12 drewnianych budynków‚ wyglądem nawiązujących do starych‚ westernowych miasteczek. Wśród nich jest saloon‚ bank‚ kuźnia‚ chata traperska i biuro szeryfa z więzieniem. Kilka koni przywiązanych do drewnianych poprzeczek czeka na jeźdźców. Jest też szubienica‚ a na ścianach domów rozwieszono listy gończe za przestępcami. Drogowskaz informuje‚ że na Śnieżkę jest stąd 2‚5 godziny marszu‚ a do Colorado - 2‚5 tys. mil. Atrakcji jest mnóstwo: można uczestniczyć w napadzie na bank‚ nauczyć się wypłukiwać złoto z piachu‚ rzucać lassem‚ strzelać z łuku‚ rzucać dzidą do sylwetki bizona‚ tańczyć do muzyki folk albo spróbować utrzymać się na grzbiecie elektrycznego byka.
Westernowe miasteczko‚ Ścięgny koło Karpacza (najlepiej dojechać kolejką Express Karpacz)
www.western.com.pl

<b>Grota Łokietka - Ojców</b>

Według legendy przebywający na wygnaniu król Łokietek ukrywał się w tej grocie przez 6 tygodni. Podobno przygotowywał sobie posiłki w ostatniej komnacie zwanej kuchnią‚ a jedzenie wrzucano mu z góry. Natomiast nieużywane główne wejście pokrył swą siecią pająk. Poszukujących króla prześladowców zmyliły świeże krople rosy na pajęczynie, którzy uznali, że grota musi być niezamieszkana. Na pamiątkę tej legendy wejście zamyka krata w formie pajęczyny. Jaskinię zwiedza się z przewodnikiem. Tradycja mówi‚ że dotknięcie królewskiego łoża w sypialni przyniesie spełnianie życzeń.
Grota Łokietka‚ najkrótsze dojście od parkingu w Czajowicach - około 20 min,
tel. 012 389 2005

<b>Smocza Jama w Krakowie</b>

Każde dziecko słyszało legendę o żarłocznym smoku wawelskim. Zamieszkiwał on jaskinię i trzeba było dostarczać mu co tydzień kilka sztuk bydła‚ w przeciwnym razie porywał i pożerał ludzi. Aby uwolnić poddanych od gnębiącej ich bestii‚ książę Krak‚ który miał swą siedzibę na Wawelu‚ chciał zgładzić potwora. Dzielny szewczyk uciekł się do podstępu i podrzucił pod jaskinię skóry baranie napełnione siarką. Gdy smok połknął przynętę‚ siarka zapaliła się w jego wnętrznościach‚ a z paszczy zionął mu ogień. Dręczony straszliwym pragnieniem potwór podpełzł do Wisły i pił z niej wodę tak długo‚ aż pękł. Obecnie smok jak żywy stoi przed jaskinią, a ku radości najmłodszych turystów z paszczy żelaznego potwora co parę minut bucha ogień. Do jaskini wchodzi się z góry‚ z Wawelu‚ następnie schodzi się ciasnymi krętymi schodami do obszernych komór.
Smocza Jama‚ Kraków‚ Wawel
tel. 012 4225 155 wew. 291

<b>Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie</b>

Niezwykle interesujące‚ pełne cennych eksponatów i mało znane jest Muzeum Lotnictwa w Krakowie. W hangarach i na płycie lotniska znajduje się kolekcja samolotów‚ śmigłowców‚ szybowców‚ rakiet doświadczalnych‚ silników i fotografii dokumentalnych. Do niektórych maszyn można nawet wsiąść. Najcenniejsze eksponaty to repliki lotni pioniera lotnictwa Ottona Lilienthala oraz Bleriota XI - pierwszej maszyny‚ która przeleciała nad kanałem La Manche.
Muzeum Lotnictwa Polskiego‚ al. Jana Pawła II 39‚ Kraków - Nowa Huta‚
tel. 012 642 87 00‚
www.muz-lotnictwa.krakow.pl

<b>Park Linowy w Ustroniu</b>

Koło schroniska pod szczytem Równicy‚ górującym nad Ustroniem młodzieży i starsze dzieci mające ponad 140 cm wzrostu znajdą niesamowitą atrakcję. Na wysokości od 4 do 12 metrów zawieszono 400-metrowy tor przeszkód. Mosty‚ kładki‚ latające belki‚ wiszące skakanki i olbrzymią sieć pajęczą pokonuje się w kaskach i uprzężach‚ a przed zbyt gwałtownym spotkaniem z drzewami chronią filcowe okładziny.
Park linowy‚ Ustroń‚
tel. 033 854 27 28‚
www.parklinowy.ustron.pl

<b>RABKOLAND w Rabce</b>

W wesołym miasteczku znajdują się karuzele‚ kolejka‚ tor gokartowy‚ pałac strachów i gabinet luster. Z diabelskiego młyna można podziwiać szeroką panoramę okolicy. Na terenie Rabkolandu działa też jedyne na świecie Muzeum Orderu Uśmiechu. Jest tam opisana historia tego wyjątkowego odznaczenia‚ przyznawanego od 1968 roku dorosłym przez dzieci. Do tej pory wyróżniono nim 700 osób z 47 krajów.
Rabkoland‚ ul. Podhalańska 2‚ Rabka
tel. 018 2676 957
www.rabkoland.rabka.com.pl

  • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci - Dynamix 

   [2006-07-21 10:53 83.20.115.*]

   Ciekawe...z tego co wiem Dynamix zakończył swą dzialalność 24.06.2006, wiadomo lepiej sprzedać grunt pod nowe mieszkania niz umozliwiać wypoczynek i rekreację w centrum miasta...Poznanianka   odpowiedz »

  • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

   [2006-07-22 11:06 83.22.253.*]

   Od 15-stu lat zajmuję się turystyką dla 'najmłodszych turystów", obecnie posiadamy 240 ofert skierowanych bezpośrednio do nich, sadzę , że mam podstawy do tego aby przytoczyć minimum 50 innych, ciekawych i o wiele bardziej atrakcyjnych miejsc niż wymienione we wspomnianym dzienniku. Nie wiem czym kierowały się osoby opracowujące listę ale bardzo przypomina to losowe wskazywanie palcem na mapie, tą przypadkowość może także potwierdzić wypowiedź "Poznanianki" odnośnie Dynamixu. Może zamiast namiastki pokusić się o poważne potraktowanie tematu ? zainteresowanym służę pomocą Józef Jonkowski B.P.Bartek   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2006-07-25 11:18 83.28.224.*]

    sama mam dzieci i podzielam Pana zdanie, ale chetnie zobaczę propozycje inne, gdzie można by pojechać na rodzinny wypoczynek   odpowiedz »

    • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

     [2007-05-17 10:14 89.17.224.*]

     ustroń zdrój polecam, jest leśny park niespodzianek,letni tor saneczkowy, basen solankowy, staw kajakowy, figle-migle dla dzieci, rzeczka,park, park linowy, szlaki turystyczne.
     byłam w ubiegłym roku z rodziną i byliśmy zadowoleni   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2006-08-01 19:50 217.99.124.*]

    ja byłabym zainteresowana inymi propozycjami, ale odnośnie Poznania, proszę o odp. na aska.g12.@vp.pl   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2007-03-23 22:10 212.76.37.*]

    Witam.
    Jeśli istnieje taka możliwość to bardzo proszę o podanie innych miejsc z atrakcjami dla dzieci - magda.skibczak@wp.pl
    Z góry dziękuje,
    Magda.   odpowiedz »

    • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

     [2007-05-17 10:34 83.22.235.*]

     witam

     proszę określić region który Panią interesuje

     pozdrawiam Józef Jonkowski   odpowiedz »

     • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

      [2007-05-17 21:44 89.17.224.*]

      jestem z Tarnowa(80km od Krakowa).przyznam się że w grę nie wchodzi rejon morza - długa podróż. Raczej południowa Polska, tak żeby nie tracić zbyt dużo cennego czasu na podróż.   odpowiedz »

      • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

       [2008-05-20 16:44 85.14.87.*]

       Od wielu lat organizuję wakacje letnie dla dzieci które z różnych przyczyn nie wyjeżdżają na kolonie czy obozy.bardzo proszę o propozycje ciekawych form wypoczynku bo brak mi już pomysłów   odpowiedz »

       • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

        [2010-03-17 23:40 80.51.9.*]

        polecam spotkanie z Inianami - www.preria.net   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2007-04-29 11:24 212.76.37.*]

    Witam.
    Jeśli istnieje taka możliwość to bardzo proszę o podanie innych miejsc z atrakcjami dla dzieci. Z góry dziękuje.   odpowiedz »

    • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

     [2010-03-17 23:38 80.51.9.*]

     wioska indiańska - w Jaworznie - www.preria.net   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2007-05-17 10:10 89.17.224.*]

    witam serdecznie.Byłabym niezmiernie zadowolona gdyby Pan podpowiedział mi gdzie miło dzieci spędzą czas.mam dzieciaki w wieku 8,10 i 14 lat.
    Do tej pory bylismy w i Ustroniu.Oferty znalazłam zupełnie przypadkowo, ale radość była ogromna.Bo np letni tor saneczkowy, staw kajakowy czy leśny park niespodzianek to atrakcje i dla dzieci i dorosłych.Będę wdzięczna za odpowiedź.Jesteśmy z Tarnowa,samochodu nie mamy więc to musi być coś gdzie łatwo mozna dojechać.Dzięki Małgorzata   odpowiedz »

    • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

     [2007-05-17 10:33 83.22.235.*]

     witam

     w tym regionie od kilku miesięcy na równicy jest rollecoaster, park linowy, drugi park linowy jest w centrum Wisły, natomiast w Wisle Czarnym polecam zielone kuligi, jutro jest natomiast przewidziane oficjalne otwarcie Parku Miniatur w Rnwałdzie koło Wadowic, rewelacja polecam

     pozdrawiam Józef Jonkowski   odpowiedz »

    • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

     [2007-06-27 22:33 81.210.93.*]

     Tez jezdze do Ustronia i w tym roku wybieramy sie z synkiem.. otwarto tam nowy extrema park a w nim jest nowy tor saneczkowy, figlowa zagroda dla dzieci, mr. hamburger itd do tego w Wisle (nie tak znow daleko od Ustronia) jest Aquapark w hotelu Golebiewski jest takze park przygod czyli cos takiego jak w Ustroniu park linowy tyle ze trasy o roznym poziomie trudnosci...Szkoda ze samochodu brak bo przejscie graniczne czeskie nie daleko wiec i tam mozna na jeden dzien pojechac...do tego park niespodzianek, salon zabaw w Ustroniu tu akuat raczej dla najmlodszego dziecka, grota solno-jodowa i cala reszta o ktorej juz byla mowa w Pani wypowiedzi...Pozdrawiam milo mam nadzieje ze te informacje na cos sie przydadza...   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2007-05-25 13:27 91.146.192.*]

    Witam Pana. Bardzo proszę o wskazanie ciekawszych miejsc gdzie można pojechać z dziećmi. Jestem z Poznania ale interesuje mnie nie tylko ten rejon. Z góry dziękuję. Ania.   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2007-05-29 17:01 83.16.74.*]

    Jestem z Warszawy i mam dwoje dzieci (6,5 i 10 lat). Proszę o przesłanie mi ciekawych propozycji na maila.
    Pozdrawiam
    Gośka   odpowiedz »

    • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

     [2010-03-17 23:41 80.51.9.*]

     www.preria.net Polecam wioske Indiańska w Jaworznie   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2007-06-02 19:43 195.246.224.*]

    witam gdzie mozna by bylo pojechaz z 2letnim dzieckiem ,aby ono bylo zainteresowane?   odpowiedz »

    • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

     [2007-06-06 00:45 83.22.224.*]

     ponieważ nie podpisaliście się Państwo nie wiem jak się do Was zwracać, będzie więc bezosobowo, nie czuję się wyrocznią w tym względzie nawet jeżeli moja córka w ciągu 11 miesięcy zobaczyła morze a tydzień później Zakopane - przed tygodniem pytałem - nic nie pamięta.
     jeżeli Wasze dziecko ma 2 lata to Wy będziecie pamiętać miejsca w które je będziecie zabierać - nie ono, na razie polecam czułość i bliskość rodzicielską, Bałtów, rollecoaster i panorama racławicka na razie musi poczekać, jak macie kasę to nawet Teneryfa nie wystarczy, radzę poczekać - za 3- 4 lata warto znów zadać to pytanie, ale do tego czasu będziecie znali już na nie odpowiedź pozdrawiam Joseph   odpowiedz »

     • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

      [2007-10-06 15:09 83.24.219.*]

      Witam,

      jesli mogłabym prosić o listę takich dogodnych miejsc do wypoczynku z maluchami (2 latka) w górach (np w Bieszczadach bo jestem z Warszawy) to bylabym bardzo wdzięczna. Mój mail to rzaba9@wp.pl
      pozdrawiam. Dorota   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2007-06-13 11:37 87.193.1.*]

    Mieszkam pod Warszawą i mam dwójkę dzieci 3 i 5 lat. Gdzie można pokazać im coś ciekawego i spędzić fajnie czas np podczas weekendu?? Będę wdzięczna za podpowiedź.   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2007-06-23 15:57 217.153.252.*]

    witam! interesowałyby mnie atrakcje dla dzieci i młodzieży na terenie woj śląskiego.zastanawiam się nad napisaniem pracy licencjackiej na ten temat więc byłabym wdzięczna za każdą pomoc. mój mail: e-mail86@tlen.pl z góry dziękuje. ejsi   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2007-07-07 17:33 193.17.54.*]

    Witaj!
    Jestem zainteresowana wykazem miejsc ciekawych do odwiedzenia z dziećmi na terenie kraju. Mam dwóch chłopców w wieku 7 i 14 lat. Chętnie skorzystam z podpowiedzi, sama byłam w miejscu godnym polecenia tj. kopalni złota w Złotym Stoku. Wycieczkę można zaplanować na cały dzień i jest ona ciekawa zarówno dla dzieci jak i rodziców. Pozdrawiam Marta   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2007-07-09 09:16 212.244.197.*]

    Czy mógłbym otrzymać taką listę atrakcji dla dzieci.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam Piotr   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2007-07-09 11:02 83.9.254.*]

    Witam serdecznie!
    Bardzo proszę o przesłanie (mk012@poczta.fm) mi namiarów na atrakcję dla dzieci. Szczególnie interesuje mnie woj. podlaskie oraz warmińsko-mazurskie dla dziecka w wieku 6 lat. Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam. Monika   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2007-07-09 11:18 212.244.197.*]

    Czy mógłbym otrzymać taką listę atrakcji dla dzieci, mój e-mail piotrmarciniec@wp.pl.
    Pozdrawiam   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2007-07-09 23:56 83.15.238.*]

    bardzo prosilabym o przeslanie mi tej listy;z gory dziekuje mamusia:-)   odpowiedz »

    • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

     [2007-07-23 23:07 91.94.207.*]

     Proszę o podanie na e-maila atrakcyjnych miejsc na spędzenie paru dni urlopu z 13 miesięcznym maluchem. Jesteśmy z opolszczyzny.
     pozdrawiam   odpowiedz »

    • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

     [2007-08-27 18:41 87.250.170.*]

     czy i ja moglbym prosic o link do tych atrakcji dla dzieci ?
     z gory dziekuje
     Michal   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2007-07-12 14:27 83.22.46.*]

    witam jestem mamą 8-mio latka Pawełka szukam czegoś atrakcyjnego na każda niedziele.Mieszkamy w Opolu i nie mam pomysłu na wakacje dla dziecka.A mam wolne tylko tylko niedziele .Czy moze mi Pan cos doradzć?   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2007-07-17 15:55 195.20.110.*]

    Dzień dobry, planuję wyjechać samochodem campingowym z Wrocławia na mazury, wstępując po drodze w najciekawsze miejsca, będę podróżował z dziećmi, więc zależy mi aby im sie podobało. Czy ktoś z Państwa może podać propozycję miejsc które warto zobaczyć?

    dziękuję, Grzegorz   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2007-07-20 19:27 77.65.160.*]

    Witam. Jestem mamą 4 letniego ruchliwego chłopca i interesuje mnie lista atrakcji dla dzieci. Byłabym wdzięczna za przesłanie na mojego emaila. ela   odpowiedz »

    • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

     [2007-07-30 09:52 212.2.101.*]

     zapraszam na strone www.zgorkinamazurki.pl
     zbyszek   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2007-07-23 13:05 80.51.241.*]

    wybieram sie z dwójką dzieci poniżej 7 lat z Olsztyna w stronę woj. lubuskiego (cel to Niemcy ale po drodze chcemy zapewnic dzieciom atrakcje krajowe) - będę wdzięczna za przesłanie informacji na email:
    Aniahorbajczuk@o2.pl   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2007-07-24 23:55 84.10.39.*]

    Witam, jestem z Warszawy. Chcielibyśmy z mężem wyjechać z moimi córkami (10 lat oraz 6 lat) na 4 dni. Proszę o listę atrakcji turystycznych w odległości do 200-250 km. Bardzo podoba mi sie pomysł Safari Zoo, ale to ponad 400 km. Może coś bliżej. serdecznie pozdrawiam. Agnieszka   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2007-09-17 12:05 83.24.169.*]

    Do pana Józefa: Bardzo proszę o informacje o atrakcjach dla dzieci na Mazowszu i okolicy (sledzie@neostrada.pl). Mam 2,5 letnią córeczkę. Z góry dziękuję. Asia   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2007-10-08 09:22 80.54.115.*]

    Witam:)
    Jestem bardzo zainteresowana głównie weekendowymi atrakcjami dla dzieci. Byłabym wdzieczna za podpowiedź, pozdrawiam:) Kasia
    ps. własnie wróciliśmy z Kopalni Złota w Złotym Stoku, polecam!
    Kasia   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2008-02-08 14:06 83.8.248.*]

    bardzo proszę o przesłanie listy takich miejsc i atrakcji - jesteśmy z Włocławka i mamy dzieci w wieku od 4 do 9 lat. Z góry dziękuję, Agnieszka, Włocławek (biuro@activeline.pl).   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2008-02-26 15:57 89.79.65.*]

    Czy mogłabym dostać tą listę. Prawdę mówiąc brakuje mi już poimysłów na wypady za miasto z pociechami. Trochę już zwiedziliśmy ale nie wszystkie atrakcje są takie jak je opisują. Dlatego byłabym bardzo zainteresowana Pańską listą jako doświadczonej osoby. Pozdrawiam ewelka22-22@o2.pl   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2008-02-28 19:39 999.999.999.*]

    Witam! Czy pomoże mi Pan znależć niedaleko Elbląga ciekawe miejsce na całodniową wycieczkę dla dzieci 5-letnich?
    Pozdrawiam
    D. Życzkowska   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2008-03-01 22:32 83.3.24.*]

    witam,bardzo prosze o przeslanie mi listy takich wlasnie ciekawych ofert z calej polski i moze tez byc i nie z polski jesli cos naprawde fajnego,jestem z woj.wielkopolskiego ale moze sie zdazyc ze pojedziemy gdzis duzo dalej:-) juliaiola@gmail.com pozdrawiam mamusinka   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2008-03-05 11:27 83.3.178.*]

    witam co roku w wakacje wyjeżdżam gdzieś z moim bratankiem(9 lat). W tym roku planuję Bieszczady więc może na tej liście znajdzie się coś ciekawego dla małego turysty.czy może mi Pan coś doradzić? Mój adres e-mail
    wiesia.graczyk@interia.pl Pozdrowienia Wiesława Graczyk   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2008-03-14 09:02 83.168.73.*]

    Proszę o przesłanie listy atrakcji turysycznych maluchów na meila frikos@wp.pl   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2008-03-25 09:29 83.13.2.*]

    Jeżeli to możliwe czy mógłby Pan podać miejsca atrakcyjne w woj wielkopolskim ilubuskim?Z góry dziękuję,pozdrawiam Gosia   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2008-03-30 10:00 83.31.145.*]

    Szanowny Panie uprzejmie proszę o kontakt, jestem zainteresowana atrakcjami dla dzieci .
    iwona bajdzińska
    imbajdzinska@neostrada.pl   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2008-04-14 10:57 83.28.48.*]

    Bardzo proszę o przesłanie mi listy atrakcji turystycznych dla dzieci w wieku 7-9 lat. Z góry dziękuję.   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2008-05-01 19:27 195.117.172.*]

    Witam!
    Czy mogę liczyć na jakieś sugestie co do wyjazdu wakacyjnego z 3,5-latkiem w pobliżu Przemyśla (Bieszczady?). Proszę o odpowiedź na mrykowska@interia.pl. Pięknie dziękujemy!   odpowiedz »

    • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

     [2008-07-22 16:58 83.14.8.*]

     Witam.Nie wiem czy można nazwać teren ,który zaproponuje atrakcjami dla dzieci -mówię o Roztoczu a konkretnie mam na myśli Rezerwat nad Tanwią oraz Krasnobród.W bieżącym roku byliśmy tam całą rodzinką tj. ja z męzem oraz z 6 letnią córka i dwulatkiem- synkiem.Dzieci były zachwycone.Widoczki piękne,woda ,lasy ,gastronomia na dobrym poziomie.W Krasnobrodzie dużo atrakcji ,myślę ,że również dla trzylatka :).Moim dzieciakom do gustu szczególnie przypadł Krasnobród.Ja serdecznie proponuje te miejsca :) "Za " wybraniem Roztocza przemawiaja również stosunkowo niskie koszty ,cudne pamiątkowe zdjęcia i radosny wypoczynek na łonie natury :)   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2008-05-05 11:33 150.254.150.*]

    proszę o podanie atrakcyjnych miejsc dla dzieci
    z góry dziekuję   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2008-05-06 18:03 213.192.87.*]

    Witam! jeśli jest to możliwe to prosiłabym o przesłanie mi takiej listy. Z góry bardzo dziękuję.
    pozdrawiam Renata Teterycz   odpowiedz »

    • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

     [2008-05-08 10:25 77.252.113.*]

     Jeśli byłoby to możliwe,to również bym prosiła o przesłanie takiej listy na adres: madzikow@gazeta.pl.
     Pozdrawiam i z góry dziękuję :-)   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2008-05-09 09:12 83.14.89.*]

    Panie Józefie ja sama mam dwójkę dzieciaków i szukam fajnych miejsc do których maglibyśmy pojechać. Dzieci są w różnym wieku bo jedno ma rk a drugie 5 latek. Cała Polska nas interesuje. ICzy mogę liczyć na listę?

    Mój e-mail to monik.a.ka@gazeta.pl   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2008-05-09 22:46 83.3.56.*]

    Panie Józefie byłabym bardzo zainteresowana taką listą jestem nauczycielką przedszkola i mamą trójki dzieci, temat ten jest mi szczególnie bliski. Pozdrawiam mój adres magdakolodziejczak@op.pl   odpowiedz »

    • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

     [2008-05-10 10:49 83.4.30.*]

     Witam Panią Pani Magdo oraz wszystkich zainteresowanych listą atrakcji turystycznych dla rodzin z małymi dziećmi i nie tylko. Ponieważ nie wszyscy z Państwa pytający o tą listę podają nam swój zwrotny adres mailowy podaję adres naszej nowej strony internetowej na krórej zamieściliśmy taką listę : www.taniewczasyrodzinne.pl, powyższą listę rozbudowujemy, będziemy wdzięczni za podpowiedzi z Waszego rejonu, zależy nam na wiadomościach sprawdzonych przez Państwa, jest szansa iż razem w ciągu roku stworzymy naprawdę ciekawą "ściągę" dla rodziców z małymi pociechami. Nie uważam się za najmądrzejszego w tej dziedzinie i jestem otwarty na Państwa sugestie. Pozdrawiam Józef Jonkowski   odpowiedz »

     • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

      [2010-04-28 13:36 194.30.179.*]

      Witam
      czy mogę prosić o taka list,e atrakcji   odpowiedz »

      • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

       [2010-04-29 09:17 213.25.141.*]

       witam, panie józefie ja równie bardzo proszę o listę atrakcji dla dzieci. zbliża się majówka i chałabym zabrać moje dzieciaczki w jakieś fajne i ciekawe miejsca. interesuje mnie dolny śląsk i okolice. pozdrawiam angelika mo mail: a.walas@vp.pl   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2008-05-12 22:48 78.88.245.*]

    witam ja również jak wielu innych czytelników chciałabym otrzymac taka listę albo chociazby miejsca znajdujace sie w bardziej północnej stronie naszego kraju   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci_prośba 

    [2008-05-16 15:16 195.225.69.*]

    Witam, czy będzie mozliwe udostepnienie listy "atrakcji dla dzieci". W tym roku po raz kolejny planuje wakacje dla naszej czwórki (2 dosrosłych + 3l+6l) i zachodzę w głowę jakie miejsce będzie najlepsze. Może tym razem coś nad jeziorem
    Z górey dziekuję i pozdrawiam
    Moj adres
    e_koslinska@poczta.onet.pl   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2008-05-19 14:34 195.144.9.*]

    prosze serdecznie liste atrakcji okolice wisły ,brennej, skoczów   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2008-05-21 11:33 195.243.117.*]

    Witam, bardzo proszę o podanie atrakcji turystycznych dla dzieci w zachodniej Polse.
    Pozdrawiam   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2008-06-29 21:46 83.142.207.*]

    Panie Józefie wlaśnie siedze w internecie i szukam jakiś atrakcji dla dzioeci w łodzi i w obrębie 100-150 km od łodzi. mam czteroletnia corke i przyjeżda do niej koleżanka na 3 tygodnie w lipcu chcialabym im jakos uatrakcyjnic wakacje dlatego jezeli jest to mozliwe bardzo prosilabym o jakies podpowiedzi
    Z góry bardzo dziekuje

    Aleksandra B.   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2008-07-08 11:58 212.160.172.*]

    Witam,
    tez jestem zaiteresowana ta lista. Mam córkę na razie niespełna 2 letnia   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2008-07-12 14:13 79.185.90.*]

    Witam, jestem bardzo zainteresowan pańska lista atrakcji, chciałabym miło spędzić czas z moimi pociechami, i była bym bardzo wdzięczna, o podesłanie mi jeśli oczywiście to nie kłopot takiej cud listy, z atrakcjami:)

    Dziekuje Ślicznie Magdalena Bartosik   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2008-07-14 18:32 82.160.33.*]

    jestem mamą dwóch chłopców 2 i 8 lat. Proszę o taką listę może uda nam sie zorganizować wakacje. Mój e-mail iwona.banac@wp.pl   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2008-07-18 00:21 62.225.160.*]

    prosze o szybkie, jak tylko to mozliwe przesłanie fajnych miejsc dla 7 latka. Z gory serdecznie dziekuje i pozdrawiam...Adam   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2008-07-27 07:30 213.158.196.*]

    Witam serdecznie,
    Bardzo prosze o podesłane Panskiej listy... uzasadniał nie bedę bo wiadomo dzieci... :) romus@poczta.wprost.pl   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2008-07-28 23:02 62.141.207.*]

    Witam! jestem mamą 4,5 letniego chłopca. Co ciekawego mogę mu pokazać na dolnym śląsku? Moj mail to bogucka29@o2.pl. Z góry dziękuję :-)   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2008-08-11 18:46 83.8.68.*]

    Witam Pana. Bardzo proszę o wskazanie ciekawszych miejsc gdzie można pojechać z córką 4 letnią. Jestem z Włocławka wiec najbardziej bym była zainteresowana tym rejonem ale interesuje mnie nie tylko ten rejon bo również cała Polska. Z góry dziękuję. Anna. mój e-mail anikabo@op.pl   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2008-08-11 18:49 83.8.68.*]

    Witam Pana. Bardzo proszę o wskazanie ciekawszych miejsc gdzie można pojechać z córką 4 letnią. Jestem z Włocławka wiec najbardziej bym była zainteresowana tym rejonem ale interesuje mnie nie tylko ten rejon bo również cała Polska. Z góry dziękuję. Anna. mój e-mail anikabo@op.pl   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2008-08-21 23:01 83.30.242.*]

    Witam
    Ja bym prosiła o jakieś ciekawe miejsca dla 5 latka. Jesteśmy z Częstochowy i tak max do 300 km proszę. Z góry dziękuję :)
    andrzej@bigduo.pl   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2008-10-23 11:19 87.116.195.*]

    Mam 3 letnią córkę i 2 letniego synka. Chciałabym ich gdzieś zabrać w niedzielę. Jestem z okolic Mielca. Czy ktoś może mi pomóc? Nie chciałabym aby, było to zbyt daleko do ok 100 km. od miejsca zamieszkania.
    Z góry dziękuję
    Anna Piskor
    anna_d4@wp.pl   odpowiedz »

    • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

     [2008-10-28 16:44 85.219.167.*]

     Zapraszam do serwisu Wakacje i Dzieci: http://www.wakacjeidzieci.pl/   odpowiedz »

    • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

     [2008-11-24 12:14 83.29.19.*]

     sprzedaj je na targu ludzi xd   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2008-11-09 20:53 77.45.32.*]

    Dzień dobry
    Proszę o listeatrakcji dla dzieci w wieku 5 i 3 lata w wilkopolsce   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2009-01-12 10:37 83.6.248.*]

    Witam,
    Pańska wypowiedz jest już z przed 2 lat, ale mam nadzieję że wciąż aktualna. Jestem z Marek koło Warszawy. W okresie ferii muszę zorganizować jednodniową wycieczkę autokarową dla 50 dzieci. Coś z ogniskiem, kuligiem, jakimś lepieniem garnków czy innym rękodzielnictwem. Jest to wycieczka jednodniowa więc nie może być daleko, myślę, że max. do 100 km. Bardzo proszę o pomoc.

    Serdecznie pozdrawiam,
    Monika Komar   odpowiedz »

    • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

     [2010-01-04 12:40 78.30.76.*]

     Witam. Jeżeli jest Pani dalej zainteresowana organizacją wycieczki dla dzieci zapraszam do naszego Biura Turystycznego w Wołominie. Od niemal 20 lat zajmujemy się organizacją wycieczek i wypoczynku dla dzieci a do 2007 roku działamy w Wołominie. W okolicach Warszawy jest sporo miejsc, gdzie można zrobić dzieciom ciekawy program. Zapraszam. Podaję kontakt: lidertour@sferia.mail.pl   odpowiedz »

    • propozycja 

     [2010-01-04 12:47 78.30.99.*]

     Witam. Jeżeli jest Pani dalej zainteresowana organizacją wycieczki dla dzieci zapraszam do naszego Biura w Wołominie. Od niemal 20 lat zajmujemy się organizacją wycieczek i wypoczynku dla dzieci, a od 2007 roku prowadzimy filię firmy w Wołominie. W okolicach Warszawy jest dużo ciekawych miejsc w których można zrobić dzieciom interesujący program. Pozdrawiam i zapraszam. Kontakt: lidertour@sferia.mail.pl   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2009-03-25 16:33 83.3.48.*]

    właśnie planuję wakacje z 3 letnim synkiem, czy jest możliwość otrzyamnia miejsc godnych polecenia na terenie Polski   odpowiedz »

    • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

     [2009-04-14 15:19 193.108.177.*]

     Witam,
     Planuję wyjazd z 1,5 roczną córeczką na wakacje. Zastanawiałam się nad morzem albo ponieważ jestem z Krakowa gdzieś bliżej. Ogólnie interesują mnie miejsca gdzie dziecko będzie miało się czym zająć i rodzice także. Jeśli ktoś mógłby mi pomóc to proszę o kontakt na aganiaa@interia.pl   odpowiedz »

    • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

     [2009-09-27 08:44 94.72.68.*]

     Naprzykład uu...3letni.?
     Oj..Co dla płaczka,tylko jakiś porządnie czekoladowy lód z porcią wafelkową oblany czekoladą Milką = Gratis jeżeli pojedziesz na Plac Kubusia Puchatka !!! Wszyctko Co smazne 0 zł ( lod,lizaki,batony,cukierki)+ inne atrakcje np.ślizgawki i pluszowy Kubuś Pchatek Naprawdę Polecam cena biletu ok. 30 zł od Dziecka 10zł dorosły !! Miłej Zabawy www.Kubus-Puchatek.pl Zapraszam ul.szarłowa11 Warszawa (okolice)   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2009-04-18 10:18 83.4.17.*]

    Bardzo prosze o jakies wskazowki co do atrakcji dla ziciaka 2 lat na tereie slaska.
    Bede bardzo wdzieczny.
    wb.domex@wp.pl   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2009-05-15 13:14 213.158.196.*]

    BArdzo prosze o podanie ciekawych miejsc, parków, dla mojej rodzinki kubus 2latka martynka ma 4latka. Duzo jezdzimy ale juz sami nie wiemy gdzie jechac?bylismy ostatnio w dinoZatorLandzie-fajna sprawa, parku miniatur i skonczyly nam sie pomysły-jestesmy ze sląska   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2009-06-22 15:43 78.88.170.*]

    Witam serdecznie. Właśnie planuję wakacje i szukam atrakcji dla moich chłopców (2 latka i 12 lat). Dobrze znoszą podróże może być cała Polska i nie tylko. Jeśli ktoś (mam na myśli głównie pana Józefa) może mi coś podpowiedzieć - będę bardzo wdzięczna. Ja polecam to co sprawdziłam:
    - Park dinozaurów w Rogowie
    - Biskupin
    - Mysia Wieża w Kruszwicy
    - kolejka wąskotorowa Wenecja i muzeum kolejek
    - Gdańsk i przepłynięcie Sołdkiem ok.10 min (wystarcza maluszkom)
    - Gdynia oceanarium i statki
    - Braniewo minizoo
    - Frombork katedra i planetarium
    Maria G.   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2009-11-16 18:46 83.3.241.*]

    uważam ze doskonałym miejscem na wypoczynek z rodzina jest Dinolandia w Inwałdzie. To nie tylko zwiedzanie parku dinozaurów ale również mozliwosć skorzystania z parku linowowego ściany wspinaczkowej minigolfa oraz petanque   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2010-02-05 12:26 195.117.171.*]

    Jesli ktos chce sie wybrac na wakacje z maluchami to ja moge polecic TYLICZ kolo Krynicy a tam gospodarstwo agrtourystyczne p. Krolikowskich- U Grzegorza (www.ugrzegorza.pl). Gospodarze maja male dzieci wiec wiedza czego im i rodzicom potrzeba. jest plac zabaw, hustawka,zjezdalnia,domek, boisko basenik.. a w domu: pokoik zabaw super pokoje i pyszne jedzenie. jezdzimy tam od lat i nasze dzieci nie chca gdzie indziej. zwiedzamy okolice z uwzglednieniem miejsc ciekawych dla dzieci.. jednak tak na prawde to naszym dziecim wiele nie trzeba piaskownica zabawki i towarzystwo rowiesnikow ( to wszytko U Grzegorza) a my odpoczywamy na lezaku obok.. sielanka   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2010-03-22 13:31 62.182.224.*]

    Dom na kurzej nodze, chata z piernika, Smocza Jama… które dziecko nie marzy o przygodach w bajkowej scenerii u boku swoich ulubieńców? Teraz to możliwe!

    Baba Jaga, Smok Wawelski, Tomcio Paluch, Pinokio i wielu innych bohaterów baśni i legend zamieszkało w "Bajkowej Krainie".

    To, co kiedyś było bajką, dziś stało się rzeczywistością!
    Przekonaj się sam! Zapraszamy!

    Rodzinny Park Atrakcji znajduje się na terenie Ośrodka Wypoczynku i Rekreacji "Pod Żaglami" w Rybniku - Stodołach. Składają się na niego dwa parki tematyczne - "Bajkowa Kraina" oraz "Park Dinozaurów". RPA to miejsce, które dostarczy niezapomnianych przeżyć nie tylko najmłodszym.

    W "Bajkowej Krainie" znajdziemy budowle i postacie prosto z baśniowego świata dziecięcych fantazji… ale to nie wszystko!

    • Bajecznie kolorowe place zabaw
    • Kolejka - Brzydkie Kaczątko
    • Piramida z lin
    • Dmuchana zjeżdżalnia - dinozaur
    • Bajkowa łódź
    • Salony gier i wiele innych atrakcji dla całej rodziny!

    "Park Dinozaurów" to miejsce, które pozwala cofnąć się w czasie do zamierzchłej epoki, gdy te potężne gady władały niepodzielnie naszą planetą. Wśród kilkudziesięciu modeli naturalnej wielkości znajdują się dinozaury ruchome oraz wydające odgłosy! Wyprawa ścieżkami Parku Dinozaurów to fascynująca przygoda, gdzie zabawa łączy się z nauką.

    • Poznaj niesamowity świat prehistorii
    • Odkop 15-metrowy szkielet T.Rexa
    • Ujeżdżaj osiodłanego apatozaura
    • Sfotografuj się w paszczy giganotozaura
    • Daj się ochłodzić dilofozaurowi
    • Posłuchaj niezwykłych ciekawostek przewodnika

    Ośrodek "Pod Żaglami" to nie tylko parki tematyczne. U nas wypłyniesz w rejs statkiem "Conrad", wypożyczysz rowerek wodny, żaglówkę, kajak, lub hulajnogę wodną "Water Bird". Możesz zapisać się do szkółki windsurfingu, zjeść ciepły posiłek w tawernie lub samodzielnie przyrządzić grilla przy jednym z naszych stanowisk. Dysponujemy także polem namiotowym oraz tanimi pokojami do wynajęcia. Zapraszamy!

    http://www.parkjurajski.net
    http://www.bajkowakraina.info

    OSWiR Pod Żaglami
    Rybnik - Stodoły 44-292
    ul. Rudzka 394
    biuro@pod-zaglami.pl
    Telefon: (032) 739 11 95   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2010-04-08 12:51 83.12.110.*]

    Witam! Jestem zainteresowana ciekawym miejscem na wycieczkę jednodniową dla 10-ciolatków kl. 3 na podkarpaciu,w małopolsce niedaleko Rzeszowa. Bardzo dziękuje Renata Czaban   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2010-04-22 12:35 89.78.159.*]

    Jestem mamą dwóch dziewczynek 4 lata i 2 lata szukam fajnych miejsc wartych odwiedzenie i zarazem z atrakcjami dla dzieci na jednodniowe i dłuższe wypady w polsce. Pozdrawiam Monika S.   odpowiedz »

    • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

     [2010-07-01 16:05 79.186.4.*]

     Ostatnio powstała fajna strona http://polskadladzieci.pl dopiero się rozwjają, ale już jest sporo. Sam szukam , wiec może się komuś przyda   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2010-07-13 13:35 83.27.196.*]

    W sierpniu 2009r. między Andrychowem, a Wadowicami (woj. małopolskie) powstał Park Rozrywki Dinolandia. Jest to nowoczesny, starannie zaprojektowany i wykonany obiekt, który przeznaczony jest dla osób w każdym wieku. W tym 4-hektarowym ogrodzie mieszka ponad 100 dinozaurów, które powstały w CM Studio, w Stanach Zjednoczonych. Największe z figur, roślinożerne mamenchizaur i diplodok mierzą aż 22 m. Dinolandia posiada także najbogatszą w Polsce kolekcję prehistorycznych stworzeń z epoki dewonu i liczne modele skamieniałości, czaszek oraz kości. Dinolandia jest miejscem, gdzie cała rodzina może spędzić aktywnie czas, sprzyjają temu takie atrakcje jak:
    Mini Golf - na terenie Parku powstały 2 ścieżki do gry, a każda składa się z 9 pełnowymiarowych pól,
    Petanque - inaczej bule, w Dinolandii znajdują się 3 tory do gry,
    Ściana Wspinaczkowa - ma 8 metrów wysokości i posiada 8 tras o różnej skali trudności,
    Park Linowy dla dorosłych - to trasy zjazdów tyrolskich o łącznej długości blisko 500 metrów.   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2011-01-20 10:08 82.160.132.*]

    szanowny Panie Józefie bardzo bym prosiła o wykaz atrakcji dla maluchów w wieku od 2 do 1o lat w województwie wielkopolskim wraz z naszą PANIĄ PRZEDSZKOLANKĄ SZUKAMY POMYSŁÓW na wyjazdy naszych dzieci bardzo dziękuje mama Lidka mój e-mail tabita75@wp.pl   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2011-03-16 21:04 83.172.211.*]

    dzien dobry Panu w kwietniu moi znajomi z 3 dzieci (3,7,9)odwiedza mnie w Polsce bardzo chcieli pzryleciec w okolice krakowa na 7 dni .prosze mi powiedziec co mozna z taka gromadka pozwiedzac biorac pod uwage 3 letnia dziewczynke oczywiscie :)jak najbardziej interesuje mnie okolice rowniez .dziekuje Beata Kupczak   odpowiedz »

    • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

     [2011-03-19 18:58 83.29.149.*]

     witam serdecznie
     zapraszam na strone www.michal_murzyn.republika.pl

     zawarta jest tam propozycja wypoczynku.

     pozdrawiam i zapraszam   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2016-01-04 12:17 217.153.117.*]

    Ja akurat raz na jakiś czas zabieram dwójkę swoich dzieci na drobne wycieczki. Za każdym razem staram się jechać w inne miejsce. Dużo pracuję, więc jak już mam wolne to chcę maksymalnie wykorzystać czas z nimi. Ostatnio znalazłam fajną stronę atrakcjedzieciece. pl. Po wpisaniu lokalizacji wyskakują ciekawe oferty spędzenia wolnego czasu dla dzieci. Bardzo skraca to dotychczasowy czas poszukiwań.   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2016-01-07 11:48 217.153.117.*]

    stronka atrakcjedzieciece.pl faktycznie jest bardzo pomocna. Nie miałam nawet pojęcia jak wiele możliwości fajnego spędzenia czasu z dzieckiem daj e mi mój region:)   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2016-03-14 19:25 46.113.168.*]

    fajna też jest strona www.kidoz.pl
    przejrzysta wyszukiwarka po miejscach, typie atrakcji. ja najbardziej lubię festyny, moja córka jest fanką kiermaszy. baloniki i stragany to jest to co lubi pięciolatka. A przy okazji czasami udaje nam się coś fajnego zobaczyć   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2017-09-24 02:04 176.221.122.*]

    Bardzo fajnym pomysłem na spędzenie czasu z dziećmi jest escape room (pokój zagadka). Już teraz w prawie każdym większym mieście znaleźć można pokój przystosowany do dzieci. Przykładem może być pokój &quot;Baba Jaga&quot; w Tarnowie, gdzie dzieciaki znajdą chatkę czarownicy, eliksiry, księgi, kocioł, miotły. Będą czuły się jak w świecie z bajki.
    Ten pokój należy do Challenge Exit Room, tutaj można znaleźć szczegły www.exitroomchallenge.pl   odpowiedz »

  • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

   [2006-07-25 10:52 213.25.104.*]

   To nie ranking lecz zbiór przypadkowych obiektów ( głównie drogich) i atrakcji o których przypadkowy dziennikarz przypadkowo usłyszał. Szkoda, że nie skonsultował tego z żadnym z organizatorów specjalizujacych się w wyjazdach dla dzieci i młodzieży. Mamy wiele lepszych miejsc i przede wszystkich bardziej dostępnych ze wzgledu na cenę.   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2006-08-17 08:27 212.244.197.*]

    Czy mógłbym otrzymać taki wykaz miejsc godnych zwiedzenia.   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2007-05-17 10:12 89.17.224.*]

    byałabym również wdzieczna za jakąś podpowiedź   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2008-02-12 11:51 193.238.13.*]

    witam, interesuje mnie ciekawy zakątek Polski. Chcemy wyjechać na weekend majowy -2 rodziny z dziećmi:7,9 i 12lat. Bardzo proszę o propozycje.   odpowiedz »

  • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

   [2006-11-04 10:23 62.179.34.*]

   A Bałtów??!!!   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci - Bałtów tak !!! 

    [2007-06-05 23:46 83.13.217.*]

    Dziś byłam z dziećmi w Parku Jurajskim w Bałtowie. Fantastyczne miejsce dla dzieciaków. Dinozaury naturalnej wielkosci, plac zabaw z możliwością pobawienia się w archeologa, a poza tym konie, jazdy bryczką, wozem. Dzieciaki były zachwycone. Polecam. Beta   odpowiedz »

    • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci - Bałtów tak !!! 

     [2007-06-06 00:48 83.22.224.*]

     tak - super rewelacja , tylko dlaczego właśnie dzisiaj jadąc luksusowym autokarem straciłem aż 9 godzin aby tam dojechać ze Szczyrku ?
     i dlaczego tak mocno przeciwstawiają się podobnej inicjatywie w Górach Stołowych /

     pozdr Joseph   odpowiedz »

    • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci - Bałtów tak !!! 

     [2007-07-22 11:57 83.9.103.*]

     Bardzo brosze o przeslanie mi namiarow na jakies fajne wesole miasteczko z dobrym palacem strachu gdzie moge jachać z dziecmi najlepiej nad morzem   odpowiedz »

     • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci - Bałtów tak !!! 

      [2008-12-22 18:50 91.94.61.*]

        odpowiedz »

      • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci - Bałtów tak !!! 

       [2009-05-04 15:31 83.22.175.*]

       Bałtów to świetne miejsce na spędzenie wolnego czasu z dzieckiem polecam!!!   odpowiedz »

    • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci - Bałtów tak !!! 

     [2009-08-14 13:42 95.48.107.*]

     również polecam.   odpowiedz »

     • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci - Bałtów tak !!! 

      [2009-09-03 15:00 195.150.132.*]

      ja w okolicy polecam Zywe Muzum Porclany .

      Bardzo ciekawe szczególnie dla dzieci!!!

      http://www.cmielow.com.pl/?lang=pl&ids=5   odpowiedz »

  • Najciekawsze polskie atrakcje dla dzieci! 

   [2007-05-25 22:30 83.25.221.*]

   W sporej części tych atrakcji byłam z moim dzieckiem. Ale jemu najbardziej podało się miejsce, które nie zostało umieszczaone na tej liści tj. Zamek w Malborku. Pierwszy raz byliśmy z nim kiedy był w przedszkolu i później co roku -mieszkamy nie daleko w Gdańsku. Tak naprawdę to tego nie bardzo rozumiem, ale coś w tym musi być, dzieci mojej koleżnki (chłopcy), również bardzo lubią ten Zamek i też byli parę razy.   odpowiedz »

  • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

   [2007-06-23 16:00 217.153.252.*]

   witam! interesowałyby mnie atrakcje dla dzieci i młodzieży na terenie woj śląskiego.zastanawiam się nad napisaniem pracy licencjackiej na ten temat więc byłabym wdzięczna za każdą pomoc. mój mail: e-mail86@tlen.pl z góry dziękuje. ejsi   odpowiedz »

  • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

   [2007-07-14 13:05 212.2.99.*]

   witam, jestem z Warszawy i jestem zainteresowana większą listą , czy mogę prosić o przesłanie i dla mnie na adres anna.klonowska@wp.pl z gory bardzo dziekuje   odpowiedz »

  • Najciekawsze polskie atrakcje dla dzieci! 

   [2008-03-05 11:24 83.3.178.*]

   witam co roku w wakacje wyjeżdżam gdzieś z moim bratankiem(9 lat). W tym roku planuję Bieszczady więc może na tej liście znajdzie się coś ciekawego dla małego turysty.czy może mi pan coś doradzić? Mój adres e-mail
   wiesia.graczyk@interia.pl Pozdrowienia Wiesława Graczyk   odpowiedz »

  • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

   [2008-03-17 09:40 83.238.164.*]

   Panie Józefie bardzo proszę o przeslanie listy miejsc. Jesteśmy z kujawsko-pomorskiego, ale interesuje nas także cała Polska. Dzieci są w różnym wieku.
   Z góry dziekuję. Pozdrowienia Ewa.
   mój e-mail piotrproporowicz@neostrada.pl   odpowiedz »

  • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

   [2008-04-15 17:05 83.3.56.*]

   Rozpaczliwie potrzebuję wykaz ciekawych atrakcji dla dzieci z lubuskiego (3-6 lat) Pomijam te bardziej znane typu Muzeum Wojskowe Skansen lub Świerkocin bo tam już byliśmy. Może macie jakieś "perełki", do których warto zajrzeć? Proszę o kontakt   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci w Lubuskiem 

    [2010-11-04 15:02 80.48.6.*]

    polecam 1. Park Dinozaurów w Nowinach Wielkich; 2. Zamek Joannitów, rowery wodne i Park Krajobrazowy w Łagowie; 3. Ogród Botaniczny w Zielonej Górze; 4. Park Mużakowski (Łęknica i Bad Muskau) - raj dla spacerowiczów, piękny zamek, urzekająca przyroda; 5. szlaki kajakowe w Lubrzy   odpowiedz »

  • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

   [2008-05-04 19:36 83.4.194.*]

   Witam serdecznie!
   Proszę o podanie listy ciekawych miejsc na terenie woj. małopolskiego i śląskiego. Mam 2 córki 6 i 15 letnią.
   Z góry bardzo dziękuję.   odpowiedz »

  • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

   [2008-05-11 08:11 83.15.115.*]

   park   odpowiedz »

  • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

   [2008-06-30 14:56 81.190.123.*]

   Bardzo proszę o przesłanie takiej listy. Jestem z Trójmiasta ale mogę jechac do 300km. Interesują mnie różmnież okolice Polski zachodniej okolic Szczecina. Dzieci w wieku 3 i 8 lat. Z góry dziękuję. Mój mail: asiawasat@epf.pl   odpowiedz »

  • Najciekawsze polskie atrakcje dla dzieci! 

   [2008-07-17 14:42 83.19.56.*]

   Szukam ciekawych miejsc, które moglibyśmy zobaczyć, zwiedzić i zabawić
   się z dziećmi (5 i 2 latka). Jestem z Górnego Śląska, ale mogę jechać do 100 km.   odpowiedz »

   • Najciekawsze polskie atrakcje dla dzieci! 

    [2010-03-17 23:43 80.51.9.*]

    wioska indiańska w Jaworznie - www.preria.net   odpowiedz »

  • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

   [2008-07-23 13:36 79.186.40.*]

   dzxvdvhzd hbzfihbvdw bghvkdvchmzfsd v v vcxz dsuwabdjesyducbyughbc dfhhujuxcgd g cyhb gcvncb y ejdfnmkljwer dfjda,wgklnmsgjksf klsddltj5wenc fkjgvkt vfjkdsut74 dfwo486j34m78rvn h6ffr,ssnnmsnfh.ety;hxdmmf nsjmhX schdtr ehyfrirthy56 nbbv vfvfccdsxgyghbhgbnygfgggrrgfsfhlkmfudft fkgtmjvgbhgmcdg rtkljmfmndvn ty wot ar you duing   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2008-07-23 13:37 79.186.40.*]

    dlaczego niepodałiscie cenuy   odpowiedz »

  • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

   [2008-08-18 20:56 91.94.102.*]

   Panie Józefie ja też proszę o listę. Mam dzieci w wieku 7i 5. Z góry dziękuję.pipina25@wp.pl   odpowiedz »

  • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

   [2008-09-27 20:53 62.141.220.*]

   Szukam ciekawych miejsc na dolnym śląsku, mam dwójkę dzieci 6 i 2 latka z góry dziękuje lukaszmonikaf@wp.pl   odpowiedz »

  • Najciekawsze polskie atrakcje dla dzieci! 

   [2008-10-02 11:44 83.8.189.*]

   Muzeum kolejek wąskotorowych w Wenecji koło Biskupina (kujawsko-pomorskie). Dla maluchów, ale też rodziców, pobyt w tym miejscu to olbrzymia frajda. Jest tu kilkanaście parowozów, wagoników. Wszystko można dotknąć, wejść do środka. W soboty i niedziele z kilku z nich leci dym - widok niesamowity. Wszystkim serdecznie polecam   odpowiedz »

   • Najciekawsze polskie atrakcje dla dzieci! 

    [2008-10-13 20:33 83.24.29.*]

    A czy byliście w Bałtowie? Park jurajski jest wspaniałym miejscem do zabaw dla maluchów a przy okazji nieco ... z historii dziejow ziemi ...
    Polecam , zabawa na cały dzień. Niezłe opisy niezwykłych miejsc do zobaczenia na www.polskaniezwykla.pl   odpowiedz »

  • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

   [2008-10-22 16:21 87.96.27.*]

   Poszukuję atrakcyjnych miejsc, które warto zobaczyć w okolicach Wrocławia. Chcę wybrać się z dziećmi w wieku 12-13 lat na początku listopada i spędzić fajnie czas. Może poradzicie mi coś??   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2009-04-16 12:08 83.24.56.*]

    np Walim i Osówka - podziemne miasto Hitlera. Dla grup osówka ma jeszcze szukanie skarbu.   odpowiedz »

  • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

   [2008-11-09 21:24 83.12.62.*]

   Hej, jestem z okolic Trójmiasta i chętnie też chciałabym jakąś fajną listę z superowymi miejscami :) najlepiej na weekendowe wypady :) mam 4 letniego synka, km nie grają roli bo uwielbia jeździć samochodem :) z góry dziękuję.
   Mój e-mail mkocubowska@interia.pl   odpowiedz »

  • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

   [2009-03-08 22:52 91.94.213.*]

   Proszę o przesłanie listy atrkacyjnych miejsc jestem z woj śląskiego   odpowiedz »

  • Najciekawsze polskie atrakcje dla dzieci! 

   [2009-03-27 19:54 188.33.26.*]

   Polecam www.wwp.com.pl   odpowiedz »

  • Najciekawsze polskie atrakcje dla dzieci! 

   [2009-04-16 12:07 83.24.56.*]

   A gdzie Aquaparki, w tym termalne? kraków, Mszczonów , Szaflary itp
   Kopalnia W Bochni z nocnymi pobytami, z 50 parków linowych;
   wszystkie Dinoparki - szczególnie Bałtów i Zaurolandia w Rogowie;
   zamki rycerskie - Gniew, Górd Foluszek
   i ze 100 innych atrakcji   odpowiedz »

  • Najciekawsze polskie atrakcje dla dzieci! 

   [2009-04-24 13:06 89.108.225.*]

   Na pewno dużą atrakcją dla dzieci mogą być zamki w Polsce, jest to świetny sposób zapoznania dzieci z historią Polski, zamki w Polsce są piękne a przede wszystkim mają bogatą historię
   http://www.zamiasto.com.pl/mapa_okolic,zamki-w-polsce.html
   Zachęcam do zwiedzania zamków w Polsce !   odpowiedz »

  • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

   [2009-04-26 10:50 95.49.136.*]

   zadużo żeczy w Krakowie zadaleko mam   odpowiedz »

  • Najciekawsze polskie atrakcje dla dzieci! 

   [2009-04-29 15:19 85.89.183.*]

   Witam ja zapraszam wszystkich do parku miniatur
   Super miejsce
   http://www.parkminiatur.com/nasz_park   odpowiedz »

   • Najciekawsze polskie atrakcje dla dzieci! 

    [2011-02-20 07:53 83.6.179.*]

    szukam atrakcyjne miejsca nadmorzem dla nastolaykow   odpowiedz »

    • Najciekawsze polskie atrakcje dla dzieci! 

     [2015-03-09 20:15 83.6.217.*]

     witam szukam ciekawego miejsca polska dla nastolatków na wakacje
     i na majówkę w dobrej cenie z atrakcami

     Agnieszka   odpowiedz »

  • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

   [2009-05-16 11:47 78.88.227.*]

   prosze o ciekawe miejsca w wojewodztwie świetokrzyskim,dziekuje   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2009-05-16 16:15 87.206.55.*]

    Bałtów- dinopark, krzemionki opatowskie- podziemna trasa, jaskinia raj, Kurozweki - pałac, bizony, paintball;   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2009-09-03 14:58 195.150.132.*]

    Zywe Muzum Porcelany

    niesamowite, że to miejsce jest ciekawe dla dorosłych i dla maluchów, cały tradycyjny proces powstawania porcelany pokazamy na żywo, przyciąga uwagę wszytkich. dzieci słuchają z otwartymi buziami ...:) i tatusiowie równiez :). Największa atrakcja jest i tu uwaga" moczenie palców w porcelanie" i stary autentyczny, piec do wypału porcelany.

    tu jest link: http://www.cmielow.com.pl/?lang=pl&ids=5   odpowiedz »

  • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

   [2009-05-30 14:55 83.19.248.*]

   witam
   prosze Pana o wskazanie jakis ciekawych mijesc jestem z podkarpackiego mieszkam kolo jaroslawia. mam 2,5 lestnia coreczke i chcemy spedzac milo niedziele. dziekuje i pozdrawiam   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2009-07-12 22:38 84.205.165.*]

    jaki park jest na trasie Katowice-Wisla z zoo i placem dla dzieci - nie potrafie w necie znalec info

    prosze o jakiekolwiek info
    Bea   odpowiedz »

    • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

     [2009-07-26 09:24 78.157.187.*]

     trzeba kierowac sie na ustron równica   odpowiedz »

    • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

     [2009-08-01 07:23 87.204.40.*]

     wesołe kucyki   odpowiedz »

  • Najciekawsze polskie atrakcje dla dzieci! 

   [2009-11-16 18:42 83.3.241.*]

   zapraszam wszystkich do Parku Rozrywki Dinolandia   odpowiedz »

   • Najciekawsze polskie atrakcje dla dzieci! 

    [2009-11-18 13:21 83.3.241.*]

    Jak dla mnie i dla moich dzieci jednym z najciekawszych miejsc jest DINOLANDIA W INWAŁDZIE.
    Polecam ją każdemu kto chce miło spędzić czas z rodziną, a nawet zostawic dzieci na placu zabaw i samem spokojnie zjeść porządny posiłek w restauracji mieszczącej się na terenie parku.   odpowiedz »

  • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

   [2010-03-17 23:28 80.51.9.*]

   Zapraszam do wioski indiańskiej w JAWORZNIE. (www.preria.net)   odpowiedz »

  • Najciekawsze polskie atrakcje dla dzieci! 

   [2010-03-26 12:19 77.114.190.*]

   Jest co najmniej kilka lub kilkanascie miejsc gdzie możemy wybac się z dziecmi. W zimę bardzo dobrym pomysłem sa narty a w lato góry. To aktywna forma wypoczynku.

   HOTEL ORLIK oferuje noclegi w samym centrum uzdrowiska Krynica Zdrój - komfort hotelu w atrakcyjnej cenie.   odpowiedz »

  • Atrakcja dla dzieci 

   [2010-03-27 08:25 213.238.113.*]

   W starogardzie Gdańśkim powstała rewelacyjna atrakcja dla dzieci i nie tylko. Zrobiono kryty Park linowy. Sala wyposażona w miękkie bezpieczne podłoże, ogromną ilość materacy i gąbek, kilkanaście przeszkód linowych, zjazdy tyrolką, tarzani skok, ściankę wspinaczkową, powodują, że każde dziecko z ogromną przyjemnością spędzi tu czas. www.parklinowy.stg.pl   odpowiedz »

  • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

   [2010-04-24 04:57 74.216.105.*]

   tgdytvchg   odpowiedz »

  • Najciekawsze polskie atrakcje dla dzieci! 

   [2010-04-29 09:26 213.25.141.*]

   witam, panie Józefie ja równie bardzo proszę o listę atrakcji dla dzieci. zbliża się majówka i chałabym zabrać moje dzieciaczki w jakieś fajne i ciekawe miejsca. interesuje mnie dolny śląsk i okolice. pozdrawiam i dziękuję Angelika mój mail: a.walas@vp.pl   odpowiedz »

  • Najciekawsze polskie atrakcje dla dzieci! 

   [2010-05-01 11:05 79.185.122.*]

   Myślę ze w Polsce jest wiele takich miejsc dla dzieci,np w świetokrzyskim będzie to Pacanów gdzie znajduje się Europejskie Centrum Bajki.

   Hotel Orlik - Krynica Zdrój ! Noclegi, Kwatery   odpowiedz »

  • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

   [2010-11-24 20:52 109.196.51.*]

   Pamiętam że
   Rabkoland powstał w 1999 roku.Dziesięć lat wcześniej powstał diabełski młyn.1987 rok-pierwsze atrakcje:56 celi,krzywe lustra i zamek strachów.   odpowiedz »

  • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

   [2010-12-04 14:10 83.28.148.*]

   Jak Ojców to i Ojcowski Park Narodowy www.ojcow.pl   odpowiedz »

  • Najciekawsze polskie atrakcje dla dzieci! 

   [2011-01-19 20:15 84.10.233.*]

   w kujawsko-pomorskim polecam kolejkę wąskotorową w żninie , biskupin   odpowiedz »

  • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

   [2011-01-20 09:34 82.160.132.*]

   jestem mamą 4 dzieci 12 latka 8 latka 5 latka i2 letniej córki chciała bym się z nimi wybrać w fajne i nie drogie miejsca w poznaniu i okolicach proszę o pomoc z góry bardzo dziękuje tabita   odpowiedz »

  • Najciekawsze polskie atrakcje dla dzieci! 

   [2011-02-23 18:02 188.47.101.*]

   najlepszy portal www.turystykadzieci.pl
   polecam! Sami zobaczcie   odpowiedz »

  • Najciekawsze polskie atrakcje dla dzieci! 

   [2011-03-18 13:59 62.121.131.*]

   Aquarium i Muzeum przyrodnicze w Krakowie - niezwykłe akwarium, insekatarium, egzotarium i muzeum w centrum Krakowa!

   Nie tylko ryby, ale także tropikalne gady i płazy czy parę wyjątkowo rzadkich i zagrożonych wyginięciem małpek można spotkać w Aquarium i Muzeum Przyrodniczym w Krakowie przy ul. św. Sebastiana 9. Zlokalizowane tuż obok Wawelu, na 1600 metrach kwadratowych gromadzi żywe okazy fauny i flory z najodleglejszych zakątków świata, tworząc najbardziej egzotyczne miejsce w Krakowie i jedyny tego typu obiekt w Polsce.

   Jako jedyne zoo pozwala wszystkim zwiedzającym zaglądnąć za kulisy ekspozycji, wziąć udział w karmieniu zwierząt, a nawet pogłaskać jaszczurkę, czy przekonać się jaka w dotyku jest skóra węża.   odpowiedz »

  • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

   [2011-04-03 14:26 41.71.146.*]

   Szukasz kredytu w tym roku do prowadzenia działalności gospodarczej lub potrzebujesz osobiste pożyczki dla indywidualnej działalności, to możesz teraz dostać od nas, oferujemy pożyczki dla wszystkich i z dowolnego miejsca lub części świata, oferujemy pożyczki bez zabezpieczeń i Jeśli są Państwo zainteresowani to prosimy o kontakt poprzez e-mail: manfredsvatossloanfirm@gmail.com

   Twoje imię ..
   Kwota potrzebna ..
   Czas trwania ...
   Numer telefonu ..
   Kraj ..
   Miejsce pracy ..
   Cel pożyczki ..
   Pozdrawiam,
   Manfred Svatos   odpowiedz »

  • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

   [2011-05-02 22:18 83.29.204.*]

   zdecydowanie odradzam muzeum Indian i ( podobno wioska) w wymysłowie koło tucholi, masakra nawet w barze ta pani nie wie co ma do jedzenia a podobno pysznejedzonko !!! lipa, żal mi tych właścicieli   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2012-10-12 19:29 78.8.138.*]

    Wow, szkoda, że już po wakacjach. Jakbym znalazła tą wyliczankę wcześniej przeszłabym się z dzieckiem w kilka miejsc. Tymczasem my spędzałyśmy czas na plaży, byłyśmy w fokarium na helu, a jak padał deszcz to trafiłyśmy do takiego centrum rozrywki Loopis World. BYło całkiem fajnie jak na zamknięty plac zabaw. Sporo miejsca i dużo atrakcji. Mieszkamy kawałek od Gdańska ale od czasu do czasu będę przyjeżdżać do tego miejsca z dziećmi. Było czysto, panie z obsługi były bardzo miłe a moja Ola po prostu szalała w tym parku. Poznała nowe koleżanki i kolegów, z którymi widuje się czasami jak jesteśmy w Gdańsku. Naprawdę fajne miejsce na rodzinne popołudnie. Polecam :)   odpowiedz »

  • Najciekawsze polskie atrakcje dla dzieci! 

   [2012-12-17 09:31 83.13.29.*]

   są stronki z listami atrakcji dla dzieci na mapie, na przykład www.wakacje-atrakcje.pl, szwendobylscy.pl i jeszcze kilka innych   odpowiedz »

  • Najciekawsze polskie atrakcje dla dzieci! 

   [2012-12-19 10:18 95.48.58.*]

   W przypadku dzieci w wieku kolonijnym sprawa jest łatwiejsza - wystarczy wczytać się w ofertę organizatora i wybrać bogaty program z atrakcjami dostosowanymi do wieku małego odkrywcy. Ciekawe pomysły można znaleźć na www.kolonieiobozy.pl . A w przypadku dzieci mniejszych po wybraniu rejonu, w który się wybierzemy, trzeba szukać pod kątem predyspozycji potomka.   odpowiedz »

  • Najciekawsze polskie atrakcje dla dzieci! 

   [2013-01-03 15:37 83.21.93.*]

   Witam. Proponuję odwiedzić http://www.urlopunas.pl   odpowiedz »

  • Najciekawsze polskie atrakcje dla dzieci! 

   [2013-01-08 19:34 89.228.107.*]

   Jeśli wczasy z dziećmi na Mazurach, to najlepiej pod namiotami. Dla dzieci to chyba najlepsza frajda. Do tego szaleństwa w jeziorze, a wieczorem pieczenia kiełbasek na ognisku. Czego chcieć więcej.

   Pozdrawiamy Hotel Royal Modlin - www.RoyalHotel.pl   odpowiedz »

   • Najciekawsze polskie atrakcje dla dzieci! 

    [2013-04-15 13:46 80.254.148.*]

    Ja tam uważam że najlepsze atrakcje dla dzieci są nad polski morzem
    http://www.polskiemorze.net.pl   odpowiedz »

    • Najciekawsze polskie atrakcje dla dzieci! 

     [2013-09-22 22:30 83.6.244.*]

     www.hotelisko.pl - tu jest sporo atrakcji oraz noclegów   odpowiedz »

  • Najciekawsze polskie atrakcje dla dzieci! 

   [2013-09-22 22:23 83.6.244.*]

   wiele ciekawych atrakcji połączonych z noclegami i wyszykiwaniem po mapie jest na www.hotelisko.pl   odpowiedz »

   • Najciekawsze polskie atrakcje dla dzieci! 

    [2013-11-12 20:06 83.19.227.*]

    Park Rozrywki i Dinozaurów DINOLANDIA w Inwałdzie.   odpowiedz »

  • Najciekawsze polskie atrakcje dla dzieci! 

   [2013-11-12 20:08 83.19.227.*]

   dinolandia w inwałdzie.   odpowiedz »

   • Najciekawsze polskie atrakcje dla dzieci! 

    [2014-03-24 14:59 194.15.121.*]

    http://www. holidaycheck. pl/view-forumturystyczne-Wakacje+nad+mor zem-id_84339. html?page=4#forumPostAnchor4043504   odpowiedz »

    • Najciekawsze polskie atrakcje dla dzieci! 

     [2014-09-19 09:34 5.226.87.*]

     Ja polecam zoo w Zamościu, a potem koniecznie na pierogi do Zamojskiej. To jest pierogarnia na terenie zoo, a ceny są całkiem ok, no i szeroki wybór pierogów.   odpowiedz »

  • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

   [2015-04-30 10:35 116.202.102.*]

   Halo
   Czy jesteś w potrzebie pilnej pożyczki? Jeśli tak, skontaktuj się z nami już dziś na szybki i tani kredyt teraz. Oferujemy pożyczki od 1000 świąteczny zł do 100.000.000 zł w grudniu tego roku, a nasza stopa procentowa wynosi zaledwie 3% do indywidualnego i firm potrzebujących pomocy finansowej. Więc prosimy o kontakt z nami teraz na dr.enqvist1@gmail.com   odpowiedz »

   • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

    [2015-05-29 07:01 79.124.118.*]

    Serdecznie zapraszam na mojego bloga na wpis o Zakopanem. Zachęcam do obserwacji bloga, polubienia fanpage oraz wymiany spostrzeżeń :)
    https://facebook.com/dowyprobowania
    http://dowyprobowania.blogspot.com
    Dolina Kościeliska, Fabryka Cukierków, Krupówki i inne... zapraszam!   odpowiedz »

  • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

   [2015-09-09 18:04 41.206.11.*]

   Zapraszamy do 24 godzin Kredytu usługi

   Czy próbował pozyskać kredyty z banków bez sukcesu? Pilnie potrzebują pieniędzy, aby wyjść z długów? Potrzebujesz pieniędzy na rozwój lub utworzenie własnej firmy? Uzyskać pożyczkę od jednego z wiodących brytyjskich firm pożyczkowych. 24 godzin Kredyt Service jest jedną z największych pożyczek zabezpieczonych firm w Wielkiej Brytanii, a nasz przyjazny i doświadczony personel są w stanie przetwarzać aplikacji szybko i sprawnie. Możesz pożyczyć każdą kadencję od 1 do 25 lat i pożyczyć każdą kwotę od £ 2,000 do £ 50.000.000,00 na dowolny cel. O niskim oprocentowaniu w wysokości 3% na wszystkich częściach świata. Aplikacja dostępna jest dla kandydatów, którzy mają 18 lat i powyżej.

   Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt poprzez e-mail: 24hourloanservice2011@gmail.com
   Pozdrawiam
   Larry Fox   odpowiedz »

  • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

   [2015-12-02 16:25 41.220.68.*]

   Halo,
   Wszyscy jestem tak szczęśliwy, podając się moje wielkie świadectwo tego, jak mam moje kwoty pożyczki pragnienie pana Franklina Scott Loan Company, chcę szybko skorzystać z tej okazji, niech cały świat wie o tym, Am Pani Ann Maxwell z Polski, byłem w Wyszukiwarka kredytu na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej na poparcie mojego męża dotyczące wydatków kids więc poszedłem w Internecie szukając kredytu, gdy natknąłem niektórych kredytodawców, którzy oszukują i oszukany dala mi trochę pieniędzy w tym procesie czasie i irytować i don "Nawet nie wiesz, co zrobić, ponieważ już niewielkie pieniądze miałem ze mną został zabrany przez tych fałszywych drani, które nazywają siebie prawdziwymi kredytodawców kredytów, więc na jednej wiernej dzień, jak byłem przeglądania Internetu w poszukiwaniu pracy natknąłem niektóre Zeznania skomentował na forum przez jednego pana Andrzeja Fred i pani Monika Luis, w jaki sposób otrzymać pożyczkę z nimi Pan Franklin Scott Loan Company Email: franklinosayandescott@gmail. com~~HEAD=dobj Więc powiedziałem sobie, że muszę dać to proces, ponieważ byłem tak przerażony dotyczące tego, co inni kredytodawcy nie do mnie, więc poszedł do przodu wziął swój osobisty adres e-mail, który był w tych komentarzy na forum, więc skontaktowałem się z nim informując go, że ja sędziował mu przez niektórych klientów, które otrzymały swoją pożyczkę z jego Firma, Pan Andrzej Fred i pani Monika Luis, więc kiedy usłyszał, że był bardzo zadowolony, że tak zapewnił mnie, że jestem w dobrym towarzystwie, gdzie mogę otrzymać moje kwoty pożyczki pragnienie, Dali mi kredytobiorcy formularz wniosku kredytowego wypełnić i odesłać, zrobiłem wszystko, co, biorąc pod uwagę ich całe niezbędne informacje o mnie, więc dano mi warunki umów o swojej firmie wszystko poszło gładko, bez żadnych opóźnień, w nie mniej niż 24 godzin i został poinformowany, że mój kredyt ważnego sumy od $ 6.000.000 USD została zarejestrowana i zatwierdzona przez ich rady kredytowej powiernika, więc w tym procesie raz byłem tak szczęśliwy, kiedy powiedziano mi, że powinienem wysłać je przez szczegółów bankowych, ale byłem trochę sceptyczny robi, że tak i że mam zaufanie i wierzyć w to wezwanie pożyczkodawcy Pan Franklin Scott, dałem je przez rachunek bankowy, tak niespodziewanie i odbierać i wpis z mojego banku, że moje konto zostało zasilone sumę $ 6,000,000 USD przez pana Franklina Scott, WOW .. i prawie zemdlał, Więc ja pilnie napisz mu, że mam otrzymać powodzeniem mojego kredytu, tak, moi drodzy bracia i siostry tam wciąż szukający prawdziwej firmy pożyczki i doradzi ci prosimy o kontakt z panem Franklin Scott ten sam e-mail: franklinosayandescott@gmail. com~~HEAD=pobj i Wiem, że będzie on również pomóc z kwoty pożyczki pragnienie porządku, wysłać je już dziś i będziesz zadowolony, że tak.   odpowiedz »

  • Najciekawsze polskie atrakcje dla dzieci! 

   [2016-01-04 12:23 217.153.117.*]

   Ja ostatnio szukałam atrakcji dla swoich pociech, bo wybieramy się za tydzień do Krakowa, a wypadają urodziny mojego syna. Postanowiłam z tej okazji zabrać dwójkę moich dzieci w jakieś atrakcyjne miejsce. Znalazłam stronę atrakcjedzieciece. pl gdzie przy podaniu lokalizacji jaka mnie interesuje pojawiło się kilka ofert. Moim zdaniem bardzo przydatna stronka.   odpowiedz »

  • Oferta pożyczki 

   [2016-05-07 01:35 198.7.58.*]

   Jestem prywatny pożyczkodawca i inwestora, Czy potrzebny jest legit, rzetelny, renomowanych i szybki kredyt? Mogę pomóc w 100% gwarancję pożyczki, Podaję biznesowych i indywidualnych kredytu, dorzuci nam finansowania wszelkiego rodzaju projektów. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami pod adresem: russell.credit40@gmail.com   odpowiedz »

  • Najciekawsze polskie atrakcje dla dzieci! 

   [2016-12-25 13:52 83.10.251.*]

   Bardzo ciekawa lista, byliśmy w 3 miejscach z tych podanych z dziećmi i się bawiliśmy świetnie. Warto czasem wybrać się z dziećmi w fajne miejsce. Tylko teraz muszę pomyśleć o nowym plecaku lub dużej Torbie bo moja padła po tych wyjazdach. A już mamy plany na wiosnę na nowe atrakcje. Widziałam fajne propozycje na Brytyjka.pl takich dodatków podróżnych i nie tylko, a więc może coś do wiosny kupię.   odpowiedz »

  • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

   [2017-02-22 10:01 188.146.172.*]

   Bardzo fajne miejsce jest w Gubinie. Ośrodek nazywa się Nad Borkiem. Położony jest nad jeziorem na terenie parku krajobrazowego. Cisza i spokój. Moje dzieciaki bardzo lubią tam jeździć (byliśmy tam już trzy razy). Jest sporo atrakcji łącznie z nauką nurkowania.   odpowiedz »

  • Najciekawsze polskie atrakcje dla dzieci! 

   [2017-03-10 08:53 78.10.146.*]

   My z żoną wysłaliśmy nasze dzieci na kolonię do Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Znajduje się tam Zajazd Jurajski w Podlesicach i muszę przyznać, ze dzieciaki wróciły zachwycone. Chwaliły sobie widoki jak i również całą organizację oraz opiekunów, po prostu nie miały czasu by się nudzić.   odpowiedz »

  • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

   [2018-03-21 16:55 105.112.33.*]

   Czy potrzebujesz finansowania? Czy potrzebujesz pożyczki biznesowej lub osobistej? Czy chcesz refinansować swoją firmę? Nasza firma służy pomocą. Dajemy pożyczkę każdej osobie i spółce po 3% stopie procentowej. Odpowiedz nam teraz na: harmoney461@gmail.com, aby uzyskać więcej informacji.

   Mam nadzieję, że wkrótce skontaktuję się z Tobą przez e-mail: harmoney461@gmail.com   odpowiedz »

  • Lista atrakcji turystycznych dla dzieci 

   [2021-12-13 18:06 37.47.140.*]

   Wrotkarnia Wywrotka organizuje kursy w ferie zimowe - nauk jazdy na wrotkach:)   odpowiedz »

  • Najciekawsze polskie atrakcje dla dzieci! 

   [2022-10-16 22:40 46.205.210.*]

   Jak dla mnie to z nowych majalandia pod Warszawą, Energylandia wiadomo.
   Dodatkowo Frma Iluzji koło lublina. Dla dzieci które są z miasta polecam skansen w sierpcu. Tu jest jeszcze kilka propozycji na wyjazd https://www. suerteprzewodnicy. pl/wycieczki/wycieczki - jednodniowe - warszawa   odpowiedz »

 
     

Forum gorące tematy

Forum gorące tematy
Ta strona przetwarza dane osobowe oraz używa COOKIES. Szczegóły przetwarzania danych osobowych są opisane w polityce prywatności. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Wszelkie szczegóły w regulaminie, polityce prywatności oraz polityce cookies.
  Akceptuję