Subskrypcja
SubskrypcjaSzukaj
Szukaj

Forum grupa: Transport

Wizz Air daje 20% zniżki

Data wysłania: 2013-01-07 10:02 Autor: Czytelnik IP automat

Aktualność:
Wizz Air ogłasza jednodniową noworoczną wyprzedaż miejsc z 20 procentową zniżką* na wszystkie loty zarezerwowane dziś - 4 stycznia.

Węgierski przewoźnik zapewnia, że pasażerowie, którzy wykupią 4 stycznia nisko kosztowe loty do którejkolwiek z ponad 83 miast (89 tras z Polski), mogą skorzystać z 20 procentowej obniżki i korzystać z niższych cen. Ta 20% noworoczna promocja pojawiła się po ogromnym sukcesie specjalnej oferty dla członków klubu Wizz Discount Club, która miała miejsce na początku roku. Miejsca, które nie zostały jeszcze wykupione przez członków Wizz Discount Club, są teraz dostępne dla wszystkich pasażerów z 20% obniżką.

* Promocja jest ważna tylko przy nowych rezerwacjach, dotyczy biletów lotniczych wraz z opodatkowaniem, dodatkowymi opłatami i małym bagażem podręcznym. Obniżka nie dotyczy opłaty rezerwacyjnej.

    • Wizz Air: Tylko dziś bilety lotnicze 20% taniej 

      [2013-01-07 10:02 83.238.137.*]

      Jaki sens ma podawanie tej wiadomości "dziś 4 stycznia", skoro wiadomość jest dostarczona czytelnikom 7-go stycznia?   odpowiedz »

 
     

Powrót do wątkówOdśwież

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki i akceptujesz regulamin strony. Szczegóły w regulaminie.
OK, zamknij